Recenze a porovnání Parrot Bebop Red - PF722000C | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Parrot Bebop Red – PF722000C

v kategorii Drony

Klady a zápory

  • Výdrž baterie
  • Absence slotu na paměťovou kartu
4 200 Kč Orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Parrot Bebop Red – PF722000 je vybaven kamerou s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD), což je hodnota, která se stará o vysokou kvalitu pořizovaného videa a lze ji označit u dronů v podobných cenových relacích za nadstandardní. Co se týká baterie, je Parrot Bebop Red – PF722000 vybaven akumulátorem s kapacitou 1200 mAh. Ta se promítá do reálné výdrže 22 minut v provozu, což je hodnota, za kterou by se nemusel stydět ani dron z mnohem vyšších cenových tříd.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Parrot

Počet rotorů

4

Maximální doba letu (min.)

22

Kapacita baterie (mAh)

1 200

Slot na paměťové karty

Ne

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron je ovládán dálkovým ovladačem, jehož dosah by se měl pohybovat okolo 250 metrů a i zde lze konstatovat, že tato hodnota je oproti běžným dronům s podobnou cenou vysoce nadprůměrná. Dron je vybaven interní pamětí 7 GB, díky čemuž není nutné vkládat do zařízení paměťovou kartu. Navíc disponuje funkcí Wi-Fi, díky které je možné streamovat pořízený záznam přímo na obrazovku mobilního telefonu nebo tabletu. Ke snadnějšímu ovládání pak navíc přispěje i funkce GPS, která dává uživateli podstatně větší kontrolu nad směřováním zařízení.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (km/h)

11,1

Maximální vzdálenost přenosu obrazu dle CE (m)

250

GPS

Ano

Wi-Fi

Ano

Hmotnost (g)

410

Hodnocení dalších uživatelů

Zákazníci si pochvalují u dronu Parrot Bebop Red – PF722000 především vybavenost funkcemi a celkovou kvalitu konstrukce díky které lze podle jejich slov dron považovat za téměř profesionální zařízení. Naopak slabinu nejčastěji uživatelé spatřují v nemožnosti připojení paměťové karty, která usnadňuje převod pořízeného záznamu do PC.

Naše hodnocení a závěr

Dron Parrot Bebop Red – PF722000 je poměrně ojedinělým kouskem na trhu, který i s nízkou cenou může konkurovat mnohem dražším modelům. Především díky svému vybavení, výdrži baterie a celkové kvalitě konstrukce je vhodný i pro pokročilé uživatele. Snad za jedinou slabinu lze považovat nemožnost pořizování záznamu na paměťovou kartu.

4 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Parrot Bebop Red – PF722000C
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub je v naší kanceláři redaktorem s technickým zaměřením. Problematiku dronů a legislativy s nimi spojené má dobře zvládnutou a snadno vám přiblíží, jaké jsou podmínky provozu těchto zařízení v ČR. Na jeho recenze narazíte také u fotoaparátů, kamer a celé řady další elektroniky.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Parrot Bebop Red – PF722000C

Parrot Bebop Red – PF722000C

4 200 Kč Orientační cena