Recenze a srovnání Parrot Bebop Red - PF722000C

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dronů nad 3000 Kč

Datum doporučení: Únor 2018

Klady:

Výdrž baterie

Zápory:

Absence slotu na paměťovou kartu

4 200 Kč
orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Parrot Bebop Red – PF722000 je vybaven kamerou s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD), což je hodnota, která se stará o vysokou kvalitu pořizovaného videa a lze ji označit u dronů v podobných cenových relacích za nadstandardní. Co se týká baterie, je Parrot Bebop Red – PF722000 vybaven akumulátorem s kapacitou 1200 mAh. Ta se promítá do reálné výdrže 22 minut v provozu, což je hodnota, za kterou by se nemusel stydět ani dron z mnohem vyšších cenových tříd.

Parametr Tento produkt
Výrobce Parrot
Rozlišení (px)  1920 x 1080
Kapacita baterie (mAh)  1 200
Maximální doba letu (min.)  22
Počet rotorů  4
Slot na paměťové karty  Ne

Hodnocení ovládání a funkcí

Dron je ovládán dálkovým ovladačem, jehož dosah by se měl pohybovat okolo 250 metrů a i zde lze konstatovat, že tato hodnota je oproti běžným dronům s podobnou cenou vysoce nadprůměrná. Dron je vybaven interní pamětí 7 GB, díky čemuž není nutné vkládat do zařízení paměťovou kartu. Navíc disponuje funkcí Wi-Fi, díky které je možné streamovat pořízený záznam přímo na obrazovku mobilního telefonu nebo tabletu. Ke snadnějšímu ovládání pak navíc přispěje i funkce GPS, která dává uživateli podstatně větší kontrolu nad směřováním zařízení.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (m/s)  11,1
Maximální provozní vzdálenost (m)  250
GPS  Ano
Wi-Fi  Ano
Hmotnost (g)  410

Hodnocení dalších uživatelů

Zákazníci si pochvalují u dronu Parrot Bebop Red – PF722000 především vybavenost funkcemi a celkovou kvalitu konstrukce díky které lze podle jejich slov dron považovat za téměř profesionální zařízení. Naopak slabinu nejčastěji uživatelé spatřují v nemožnosti připojení paměťové karty, která usnadňuje převod pořízeného záznamu do PC.

Naše hodnocení a závěr

Dron Parrot Bebop Red – PF722000 je poměrně ojedinělým kouskem na trhu, který i s nízkou cenou může konkurovat mnohem dražším modelům. Především díky svému vybavení, výdrži baterie a celkové kvalitě konstrukce je vhodný i pro pokročilé uživatele. Snad za jedinou slabinu lze považovat nemožnost pořizování záznamu na paměťovou kartu.

Další recenze

Kompletní porovnání