Recenze a srovnání Ryze Tello Boost Combo

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dronů nad 3000 Kč

Datum doporučení: Květen 2019

Klady:

Nízká hmotnost

Dobrá výdrž

Zápory:

Nižší rychlost

Nemá slot pro paměťovou kartu

4 100 Kč
orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Ryze Tello Boost Combo pochází z dílny společnosti DJI a je velmi dobrý v poměru přijatelné pořizovací ceny a předvedeného výkonu. Jedná se o základní čtyřrotorový model, jenž dokáže na svou kameru natáčet video v rozlišení 1280 x 720 pixelů, což je průměr. Ve vzduchu vydrží na jedno nabití 13 minut, kapacita baterie je 1 100 mAh. Nabití akumulátoru trvá asi 90 minut. Nevýhodou tohoto modelu je fakt, že nenabízí možnost připojit paměťovou kartu a zvětšit tak úložiště.  

Parametr Tento produkt
Výrobce DJI
Rozlišení (px)  1280 x 720
Doba nabíjení (min.)  90
Kapacita baterie (mAh)  1 100
Maximální doba letu (min.)  13
Počet rotorů  4
Slot na paměťové karty  Ne

Hodnocení ovládání a funkcí

Rychlost dronu v letu není nijak závratná, zvládne necelých 30 km/h. Provozní vzdálenost ale dosahuje 100 metrů a to je na model za několik tisíc opravdu hodně. Přenos signálu probíhá na bází wi-fi spojení, velikou výhodou je velmi nízká hmotnost 80 gramů. 

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (m/s)  28,8
Maximální provozní vzdálenost (m)  100
GPS  Neuvedeno
Wi-Fi  Ano
Hmotnost (g)  80

Naše hodnocení a závěr

Dron Ryze Tello Boost Combo od firmy DJI se čtyřmi rotory se v dané kategorii pyšní slušnou 100m maximální provozní vzdáleností a dobrou výdrží 13 minut. A to vše s celkem přijatelnou cenovkou. Model natáčí video ve standardním rozlišení 1280 x 720 pixelů. Kapacita baterie je 1 100 mAh a nabíjí se přibližně hodinu a půl. Negativem je nemožnost vložení vlastní paměťové karty do kamery. Naopak mezi klady můžeme zmínit velmi nízkou hmotnost 80 gramů, která zajišťuje opravdu dobrou skladnost. Na druhou stranu si s ním ale výrazně pohraje silnější vítr.

Pokud sháníte vybavenější model s kvalitnějším záznamem videa, který obstojí i v horších povětrnostních podmínkách, doporučujeme se podívat na přístroj DJI Spark Alpine White. Připravte se však, že budete muset sáhnout hlouběji do peněženky.

Další recenze

Kompletní porovnání