Menu

Recenze a srovnání Ryze Tello Boost Combo

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dronů do 12 000 Kč

Datum doporučení: Květen 2019

75,8 % Celkové hodnocení
  • Nízká hmotnost
  • Poměrně dobrá výdrž
  • Jednoduché ovládání a široké příslušenství
  • Nižší rychlost
  • Nemá slot pro paměťovou kartu
  • Slabší rozlišení v kategorii
4 200 Kč Orientační cena

Hodnocení natáčení a baterie

Dron Ryze Tello Boost Combo pochází z dílny společnosti DJI a je velmi dobrý v poměru přijatelné pořizovací ceny a předvedeného výkonu. Jedná se o základní čtyřrotorový model, jenž dokáže na svou kameru natáčet video v rozlišení 1280 x 720 pixelů, což je průměr. Ve vzduchu vydrží na jedno nabití 13 minut, kapacita baterie je 1 100 mAh. Nabití akumulátoru trvá asi 90 minut. Nevýhodou tohoto modelu je fakt, že nenabízí možnost připojit paměťovou kartu a zvětšit tak úložiště.

Parametr Tento produkt
Výrobce DJI
Rozlišení (px) 1280 x 720
Doba nabíjení dronu (min.) 90
Kapacita baterie (mAh) 1 100
Maximální doba letu (min.) 13
Počet rotorů 4
Slot na paměťové karty Ne

Hodnocení ovládání a funkcí

Rychlost dronu v letu není nijak závratná, zvládne necelých 30 km/h. Provozní vzdálenost ale dosahuje 100 metrů a to je na model za několik tisíc opravdu hodně. Přenos signálu probíhá na bází wi-fi spojení, velikou výhodou je velmi nízká hmotnost 80 gramů.

Parametr Tento produkt
Maximální rychlost (km/h) 28,8
Maximální provozní vzdálenost (m) 100
GPS Ne
Wi-Fi Ano
Hmotnost (g) 80

Naše hodnocení a závěr

Dron Ryze Tello Boost Combo od firmy DJI se čtyřmi rotory se v dané kategorii pyšní slušnou 100m maximální provozní vzdáleností a dobrou výdrží 13 minut. A to vše s celkem přijatelnou cenovkou. Model natáčí video ve standardním rozlišení 1280 x 720 pixelů. Kapacita baterie je 1 100 mAh a nabíjí se přibližně hodinu a půl. Součástí sady Combo Boost jsou navíc další baterie a nabíjecí hub. Negativem je nemožnost vložení vlastní paměťové karty do kamery. Naopak mezi klady můžeme zmínit velmi nízkou hmotnost 80 gramů, která zajišťuje opravdu dobrou skladnost. Na druhou stranu si s ním ale výrazně pohraje silnější vítr.

Pokud sháníte vybavenější model s kvalitnějším záznamem videa, který obstojí i v horších povětrnostních podmínkách, doporučujeme se podívat na přístroj DJI Spark Alpine White. Připravte se však, že budete muset sáhnout hlouběji do peněženky.

4 200 Kč Orientační cena
Autor: Daniel Černý | Datum: | Produkt: Ryze Tello Boost Combo | Hodnocení: 75,8 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Ryze Tello Boost Combo

Ryze Tello Boost Combo

4 200 Kč Orientační cena