Menu

Recenze a test Braun Series 3-3010s

73,2 % Celkové hodnocení
 • Cena
 • Suché/mokré holení
 • Chybí zastřihovač
 • Není ideální na cesty
1 900 Kč Orientační cena
 • 8,8/10
  Hodnocení holení a baterie
 • 6,5/10
  Hodnocení funkcí a vybavení
 • 73,2 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje 

Braun Series 3 3010s je založen na planžetovém holicím mechanismu. Ten by měli vyhledávat muži, kteří mají kratší vousy a chtějí si je pravidelně zkracovat, aby byly co nejkratší. Pro delší vousy vyhledávejte frézkové holicí systémy. V našem srovnávacím testu jsme jich měli v srpnu 2017 od obojího stejný počet. Strojek je ideální na suché, ale i mokré holení. Není problém použít gel či pěnu, ale stejně tak nemusíte, třeba ve spěchu, používat nic.

Tento model strojku značky Braun nelze používat v době zapojení do sítě, tedy během nabíjení. Akumulátor, který je jediným zdrojem energie strojku, se nabíjí 60 minut. Po plném nabití je schopna vydržet 45 minut. To stačí i na několik holení, obvykle se strojek nabíjí klidně i po více, než týdnu. To je ale velmi individuální. Dobré je ještě určitě zmínit i fakt, že obě hodnoty, jak doba nabíjení a výdrž baterie, jsou průměrné a shodují se i s hodnotami u dražších modelů v našem srovnání.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Braun

Spotřeba energie (W/h)

7

0,00
Holicí systém

Planžetový

Způsob holení

Suché/mokré

Napájení

Akumulátor

Doba nabíjení (min)

60

0,00
Výdrž plně nabité baterie (min)

45

0,00
Počet holicích hlav/planžet

3

0,00
Hmotnost (g)

398

0,00

Hodnocení funkcí a vybavení

K hodnocení nám nestačily pouze obecné údaje, podrobili jsme strojky ještě hodnocení jejich vybavení a funkcí. Braun Series 3 3010s je vodotěsný, tedy omyvatelný vodou a lze jej používat třeba ve sprše. V ranním spěchu vám přijde vhod funkce rychlonabíjení. Ta umožňuje používat strojek už po pár minutách nabíjení. Poskytne vám dostatek času na jedno oholení, poté můžete strojek nabít plnohodnotně.

V rámci vybavení má strojek čistící kartáček. V základu mu ale chybí zbytek – velmi častou součástí strojků je například zastřihovač, kterého se u tohoto modelu nedočkáte. Nemá ani cestovní pouzdro, s tím se pojí i cestovní zámek, který mu také schází. To nemusí být ale velká vada na kráse, nehodláte-li se strojkem cestovat.​

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Vodotěsný

Ano

Čistící kartáček v balení

Ano

Omyvatelnost vodou

Ano

Cestovní zámek

Ne

Chlazení

Ne

Zastřihovač

Ne

Rychlonabíjení

Ano

Cestovní pouzdro v balení

Ne

Naše hodnocení a závěr

Ideální, cenově poměrně dostupný holicí strojek Braun Series 3 3010s nabízí holení na morko i na sucho. Díky voděodolnosti je možné jej použít i ve sprše nebo jej omývat vodou. Strojek má jako zdroj napájení akumulátor, který se nabíjí 60 minut a vydrží až 45 minut pracovat. Obě hodnoty jsou průměrné a velmi dostačující. Vyhněte se s tímto modelem od značky Braun cestování. Není na to připraven, chybí mu jak cestovní zámek, tak cestovní pouzdro. Pro cesty bude lepší zvolit jiný model klidně od stejné značky, Braun Series 3-3045s.

1 900 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Braun Series 3-3010s | Hodnocení: 73,2 %

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Braun Series 3-3010s

Braun Series 3-3010s

1 900 Kč Orientační cena