Recenze a test Philips Series 7000 S7370/12 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Philips Series 7000 S7370/12

90,1 % Celkové hodnocení
 • Design
 • Výdrž
 • Provoz pouze z akumulátoru
4 500 Kč Orientační cena
 • 8,9/10
  Hodnocení holení a baterie
 • 9,0/10
  Hodnocení funkcí a vybavení
 • 90,1 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje 

Philips Series 7000 S7370/12 s holicím systémem založeným na frézkách umožňuje holení mokré i suché, je tedy možné k holení používat pěnu, gel, nebo nic. Pokud máte raději mokré holení, i tak je výhodnější pořídit si strojek, kterým si můžete případě tvář oholit na sucho. Nikdy nevíte, kdy se to bude hodit. K holení máte k dispozici 3 holicí hlavy, což je nejčastější hodnota v našem srovnávacím testu ze srpna 2017.

Strojek Philips Series 7000 S7370/12 disponuje akumulátorem, který je pro možnost používání strojku nutný nabít, to by mělo trvat asi 60 minut, a poté jej můžete pohodlně používat kdekoliv vás napadne, a to až 50 minut, což vystačí až na několik holení. Nevýhodou je, že strojek nelze používat během nabíjení, tedy připojený k zásuvce.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Philips

Spotřeba energie (W/h)

5,4

0,00
Holicí systém

Frézkový

Způsob holení

Suché/mokré

Napájení

Akumulátor

Doba nabíjení (min)

60

0,00
Výdrž plně nabité baterie (min)

50

0,00
Počet holicích hlav/planžet

3

0,00
Hmotnost (g)

350

0,00

Hodnocení funkcí a vybavení

Protože jde tento holicí strojek značky Philips používat na mokré holení, někteří uživatelé možná ocení fakt, že je strojek plně vodotěsný a lze jej tedy používat například ve sprše. Ráno tak můžete ušetřit drahocenný čas. Strojek je plně omyvatelný vodou, to by měla být hlavní forma čištění strojku, protože nemá v základním balení speciální kartáček, kterým byste jej jinak čistili od vousů a prachu. Většinou je tento kartáček k dispozici i přes to, že jsou strojky omyvatelné vodou, proto to považujeme za menší nedostatek.

Co je naopak ale velké plus je možnost rychlonabíjení strojku. Za zlomek času, obvykle během několika minut, se strojek nabije natolik, aby byl schopný zvládnout alespoň jedno holení. To můžete využít, když pospícháte. Benefitem je také přítomnost zastřihovače v balení, takže i pánové s bradkou nebo třeba s knírem si mohou užít celý proces péče o vousy jen s jedním přístrojem, bez nůžek a jiných zastřihovačů vousů. Poslední výhodou, kterou strojek má, je potom možnost cestovat s ním bez menších potíží a rizika. Philips Series 7000 S7370/12 má cestovní zámek, nemůže se tedy jen tak zapnout v tašce, a má v základním balení i cestovní pouzdro, takže je chráněn proti poškození.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Vodotěsný

Ano

Čistící kartáček v balení

Ne

Omyvatelnost vodou

Ano

Cestovní zámek

Ano

Chlazení

Ne

Zastřihovač

Ano

Rychlonabíjení

Ano

Cestovní pouzdro v balení

Ano

Hodnocení dalších uživatelů

Jak jsme již my dříve poznamenali, i dlouhodobí či krátkodobí uživatelé si všimli jisté nevýhody u strojku Philips Series 7000 S7370/12, je nutné jej nabít, aby fungoval, není možné jej používat, zatímco je napojený do sítě. Uznávají ale, že za poměrně rozumnou dobu se strojek nabije natolik, že vydrží i několik týdnů nabitý. Někteří se s ním oholí klidně i desetkrát, než je nutné jej znovu nabít. Strojek ale jinak nesporně dominantní co se designu týče. Uživatelé s citlivou pletí si jej také velmi pochvalují.

Naše hodnocení a závěr

Designově výrazný a proto oblíbený holicí strojek Philips Series 7000 S7370/12 nabízí hladké oholení bez podráždění, oceňují jej zejména uživatelé s citlivou pokožkou. Ke strojku dostanete zastřihovač, takže pokud máte bradku, nebo třeba knír, není nutné pořizovat jiné další přístroje, nebo si vousy zkracovat nůžkami. Strojek je stavěn na cestování, má funkci cestovního zámku a disponuje cestovním balením. Je vhodný pro suché i mokré holení. Pokud vám vadí, že jej nelze používat během připojení do sítě, doporučujeme podívat se na jiné modely, například na Braun Series 9 9290cc Wet&Dry.

4 500 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Philips Series 7000 S7370/12 | Hodnocení: 90,1 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Philips Series 7000 S7370/12

Philips Series 7000 S7370/12

4 500 Kč Orientační cena