Holící strojek Saturn ST-HC7394 - Recenze a test | Arecenze
Menu

Recenze a test Saturn ST-HC7394

75,5 % Celkové hodnocení
 • Cena
 • Počet holících hlav
 • Chybí rychlonabíjení
500 Kč Orientační cena
 • 8,4/10
  Hodnocení holení a baterie
 • 7,7/10
  Hodnocení funkcí a vybavení
 • 75,5 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje 

Saturn ST-HC7394 si pořídí uživatelé, toužící po holicím strojku, s nímž by upravovali delší, nebo například vlnité vousy. Nemusíte se holit několikrát do týdne, frézkový holící systém je stavěn na delší porost. Tento porost přitom můžete krotit na sucho, ale i za použití gelu, pěny atp. Strojek funguje na akumulátor, jehož doba nabíjení je 480 minut. To je sice nadprůměrná hodnota, na druhou stranu je nutné brát v potaz i to, že následně vydrží až 90 minut fungovat, to je bezkonkurenční doba, alespoň v rámci našeho testu ze srpna 2017. Výhodné jsou také 4 holící hlavy, se kterými lze holit větší plochu tváře. Lze tím ušetřit nějaký čas, holení bude rychlejší a také snazší.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Saturn

Spotřeba energie (W/h)

3

0,00
Holicí systém

Frézkový

Způsob holení

Suché/mokré

Napájení

Akumulátor

Doba nabíjení (min)

480

0,00
Výdrž plně nabité baterie (min)

90

0,00
Počet holicích hlav/planžet

4

0,00
Hmotnost (g)

390

0,00

Hodnocení funkcí a vybavení

V našem testu holících strojků jsme se kromě obecných parametrů zaměřili také na další vlastnosti strojků. Zkoumali jsme například voděodolnost a omyvatelnost vodou. Saturn ST-HC7394 je voděodolný, můžete si ho vzít s sebou klidně do sprchy. Dále nás zajímalo, jestli mají funkci rychlonabíjení. To funguje tak, že během pár minut se baterie strojku nabije natolik, aby zvládla alespoň jedno oholení. Tuto funkci bohužel tento konkrétní strojek nemá. 

V rámci vybavení nás zajímala přítomnost čistícího kartáčku. Saturn ST-HC7394 ji má, má také cestovní pouzdro. Při cestování se vám tak neponičí. V základu najdete také zastřihovač, to považujeme za standardní výbavu. 

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Vodotěsný

Ano

Čistící kartáček v balení

Ano

Omyvatelnost vodou

Ano

Cestovní zámek

Ne

Chlazení

Ne

Zastřihovač

Ano

Rychlonabíjení

Ne

Cestovní pouzdro v balení

Ano

Naše hodnocení a závěr

V sprnu 2017 byl Saturn ST-HC7394 nejdostupnější strojek z testu. Za málo peněz nabízí základní funkce, které odvádí poměrně slušně. Jeho akumulátor se nabíjí sice delší dobu, mnohem déle také vydrží fungovat, až dvojnásobek oproti konkurenčním modelům. Strojek značky Saturn má navíc 4 hlavy, kterými holení zvládnete rychle a snadno. Strojek se hodí například pro starší pány, kterým nezáleží na značce, nepotřebují nic extra. Bude jim naopak vyhovovat snadná manipulace, i to, že odpadá nutnost strojek příliš často nabíjet. 

500 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Saturn ST-HC7394 | Hodnocení: 75,5 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Saturn ST-HC7394

Saturn ST-HC7394

500 Kč Orientační cena