Menu

Recenze a srovnání Indesit VIA 630 XS C

Doporučujeme Při nákupu v kategorii tříplotýnkových indukčních desek

Datum doporučení: Srpen 2019

  • Slušný výkon
  • Chybí automatické vypnutí
  • Malá nabídka funkcí
6 300 Kč Orientační cena

Základní parametry

Varná deska Indesit VIA 630 XS C se třemi plotýnkami má nízkou pořizovací cenu a přitom má slušný výkon. Konkrétní hodnota je 5 100 wattů. Rozměrově jde o průměrný model, nijak nevybočuje a tak počítejte s prostorem 59 cm na šířku, 51 cm do hloubky a s 5,3 cm na výšku.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W) 5 100
Rám Ne
Dětská pojistka Ano
Pojistka proti přetečení Neuvedeno
Indikátor zbytkového tepla Ano
Automatické vypnutí Ne
Sloučení varných zón Ne
Booster Ne
Časovač Ne
Časovač ECO Ne
Stop and Go Ne
Výška (cm) 5,3
Šířka (cm) 59
Hloubka (cm) 51
Hmotnost (kg) 8,3

Vybavení a funkce

Jako levnější varianta tříplotýnkové varné indukční desky toho model Indesit, kromě slušného výkonu, moc nenabízí po stránce funkcí a další výbavy.  Má dětskou pojistku, takže vaše děti jen tak nepřepnou či nespustí plotýnky. O to, aby se nepopálily, už se musíte postarat jinak, například speciálními zábranami, které lze umístit kolem celé desky. Díky indikátoru zbytkového tepla poznáte, kdy tuto zábranu případně můžete odstranit, přehledně na displeji poznáte, která plotýnka ještě po vaření hřeje. Jinak ale bohužel nenabízí tento model nic dalšího, výrobce ani neuvádí funkci automatické vypnutí, nemá ani časovač, ten lze ale nahradit minutkou, která lze zvlášť koupit snad v každých domácích potřebách. Dotykové ovládání je moderní prvek, který nabízí snadnou údržbu.

Závěr

Model Indesit VIA 630 XS C je tříplotýnková indukční deska. Nabízí slušný výkon za nízkou cenu. Z funkcí ničím příliš neoslní, má však stále standardní ukazatel zbytkového tepla a dětskou pojistku. Stačí tři vteřiny podržet jedno z dotykových tlačítek a tím uzamknout ostatní tlačítka. Stejným postupem lze potom opět odemknout. Pokud byste si raději prohlédli model s více plotýnkami, které využijete, pokud vaříte často pro velký počet lidí, doporučit vám můžeme Electrolux EHH 6240 ISK.

6 300 Kč Orientační cena

Další recenze

Již se neprodává

Recenze Indesit VIA 630 XS C

Indesit VIA 630 XS C

6 300 Kč Orientační cena