Recenze indukční varné desky Indesit VIA 630 XS C | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Indesit VIA 630 XS C

Klady a zápory

  • Slušný výkon
  • Chybí automatické vypnutí
  • Malá nabídka funkcí
6 300 Kč Orientační cena

Základní parametry

Varná deska Indesit VIA 630 XS C se třemi plotýnkami má nízkou pořizovací cenu a přitom má slušný výkon. Konkrétní hodnota je 5 100 wattů. Rozměrově jde o průměrný model, nijak nevybočuje a tak počítejte s prostorem 59 cm na šířku, 51 cm do hloubky a s 5,3 cm na výšku.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W)

5 100

Rám

Ne

Dětská pojistka

Ano

Indikátor zbytkového tepla

Ano

Automatické vypnutí

Ne

Sloučení varných zón

Ne

Booster

Ne

Časovač

Ne

Časovač ECO

Ne

Stop and Go

Ne

Výška (cm)

5,3

Šířka (cm)

59

Hloubka (cm)

51

Hmotnost (kg)

8,3

Vybavení a funkce

Jako levnější varianta tříplotýnkové varné indukční desky toho model Indesit, kromě slušného výkonu, moc nenabízí po stránce funkcí a další výbavy.  Má dětskou pojistku, takže vaše děti jen tak nepřepnou či nespustí plotýnky. O to, aby se nepopálily, už se musíte postarat jinak, například speciálními zábranami, které lze umístit kolem celé desky. Díky indikátoru zbytkového tepla poznáte, kdy tuto zábranu případně můžete odstranit, přehledně na displeji poznáte, která plotýnka ještě po vaření hřeje. Jinak ale bohužel nenabízí tento model nic dalšího, výrobce ani neuvádí funkci automatické vypnutí, nemá ani časovač, ten lze ale nahradit minutkou, která lze zvlášť koupit snad v každých domácích potřebách. Dotykové ovládání je moderní prvek, který nabízí snadnou údržbu.

Závěr

Model Indesit VIA 630 XS C je tříplotýnková indukční deska. Nabízí slušný výkon za nízkou cenu. Z funkcí ničím příliš neoslní, má však stále standardní ukazatel zbytkového tepla a dětskou pojistku. Stačí tři vteřiny podržet jedno z dotykových tlačítek a tím uzamknout ostatní tlačítka. Stejným postupem lze potom opět odemknout. Pokud byste si raději prohlédli model s více plotýnkami, které využijete, pokud vaříte často pro velký počet lidí, doporučit vám můžeme Electrolux EHH 6240 ISK.

6 300 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Indesit VIA 630 XS C
Eliška srovnává a hodnotí produkty už řadu let, od velkých domácích spotřebičů po drobnosti, jako jsou knihy nebo fény na vlasy. Kategorie indukčních sporáků se ujala před více než třemi lety, i v soukromém životě už před lety propadla kouzlu vaření na indukci. Ve své práci se snaží jít do hloubky, vysvětlí vám tak nejen, podle čeho indukční desku vybírat, ale také jak indukce funguje a co od tohoto způsobu vaření očekávat. Při rozhodování vám může pomoci také její srovnání indukčních sporáků nebo plynových varných desek.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Indesit VIA 630 XS C

Indesit VIA 630 XS C

6 300 Kč Orientační cena