Menu

Recenze a srovnání Indesit VIA 630 XS C

Klady a zápory

  • Slušný výkon
  • Chybí automatické vypnutí
  • Malá nabídka funkcí
6 300 Kč Orientační cena

Základní parametry

Varná deska Indesit VIA 630 XS C se třemi plotýnkami má nízkou pořizovací cenu a přitom má slušný výkon. Konkrétní hodnota je 5 100 wattů. Rozměrově jde o průměrný model, nijak nevybočuje a tak počítejte s prostorem 59 cm na šířku, 51 cm do hloubky a s 5,3 cm na výšku.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W)

5 100

Rám

Ne

Dětská pojistka

Ano

Indikátor zbytkového tepla

Ano

Automatické vypnutí

Ne

Sloučení varných zón

Ne

Booster

Ne

Časovač

Ne

Časovač ECO

Ne

Stop and Go

Ne

Výška (cm)

5,3

Šířka (cm)

59

Hloubka (cm)

51

Hmotnost (kg)

8,3

Vybavení a funkce

Jako levnější varianta tříplotýnkové varné indukční desky toho model Indesit, kromě slušného výkonu, moc nenabízí po stránce funkcí a další výbavy.  Má dětskou pojistku, takže vaše děti jen tak nepřepnou či nespustí plotýnky. O to, aby se nepopálily, už se musíte postarat jinak, například speciálními zábranami, které lze umístit kolem celé desky. Díky indikátoru zbytkového tepla poznáte, kdy tuto zábranu případně můžete odstranit, přehledně na displeji poznáte, která plotýnka ještě po vaření hřeje. Jinak ale bohužel nenabízí tento model nic dalšího, výrobce ani neuvádí funkci automatické vypnutí, nemá ani časovač, ten lze ale nahradit minutkou, která lze zvlášť koupit snad v každých domácích potřebách. Dotykové ovládání je moderní prvek, který nabízí snadnou údržbu.

Závěr

Model Indesit VIA 630 XS C je tříplotýnková indukční deska. Nabízí slušný výkon za nízkou cenu. Z funkcí ničím příliš neoslní, má však stále standardní ukazatel zbytkového tepla a dětskou pojistku. Stačí tři vteřiny podržet jedno z dotykových tlačítek a tím uzamknout ostatní tlačítka. Stejným postupem lze potom opět odemknout. Pokud byste si raději prohlédli model s více plotýnkami, které využijete, pokud vaříte často pro velký počet lidí, doporučit vám můžeme Electrolux EHH 6240 ISK.

6 300 Kč Orientační cena
Autor: Kristýna Hašková | Datum: | Produkt: Indesit VIA 630 XS C
Kristýna Hašková
Kristýna si většinu jídel připravuje sama, proto ví, jak důležitá je spolehlivá varná deska. Za dlouhé roky vaření vyzkoušela všechny typy varných desek. Z vlastní zkušenosti proto umí ocenit výhody i nevýhody indukčních desek, jako hlavní podklady zpracování tohoto tématu jí ale slouží odborné české i zahraniční zdroje a zkušenosti uživatelů s různými značkami varných desek. Na našich stránkách vám poradí i s výběrem šlehačů mléka nebo vařičů vajec.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Indesit VIA 630 XS C

Indesit VIA 630 XS C

6 300 Kč Orientační cena