Menu

Recenze a srovnání Mora VDI 300 FF

Již se neprodává Při nákupu v kategorii dvouplotýnkových indukčních desek

Datum doporučení: Listopad 2017

  • Vysoký výkon
  • Booster pouze na jednu plotýnku
  • Chybí možnost sloučení varných zón
5 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

Z hlediska výkonu nemáme dvouplotýnkové indukční varné desce od značky Mora co vytknout. Její příkon dosahuje až 3 700 W, což je jedna z nejvyšších hodnot v našem výběru dvouplotýnkových desek. Tento bezrámečkový model váží 6,2 kg, jeho delší strana měří 51 cm a kratší strana 30 cm. Toušťka desky je 7,2 cm, běžnější je tloušťka okolo 5 cm, ale na instalaci by to nemělo mít žádný vliv.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W) 3 700
Rám Ne
Dětská pojistka Ano
Pojistka proti přetečení Neuvedeno
Indikátor zbytkového tepla Ano
Automatické vypnutí Ano
Sloučení varných zón Ne
Booster Jedna plotýnka
Časovač Ano
Časovač ECO Neuvedeno
Stop and Go Neuvedeno
Výška (cm) 7,2
Šířka (cm) 30
Hloubka (cm) 51
Hmotnost (kg) 6,2

Vybavení a funkce

Hlavním nedostatkem na poli funkcí varné desky Mora je chybějící možnost spojit varné zóny do jedné velké. Ne každý sice tuto funkci využije, je ale velkou výhodou pro trochu zapálenější kuchaře. Co se týče dalších funkcí, výrobce neuvádí, zda má deska funkci Stop and Go a využití zbytkového tepla, takže s těmito funkcemi spíše nepočítejte. Nejde ale o nijak nepostradatelné prvky. Výhodou je funkce automatického vypnutí a také časovač vypnutí.  Desce samozřejmě nechybí ani dětská pojistka a indikátor zbytkového tepla. Její použití je tedy bezpečné i v domácnosti s menšími dětmi. Deska nepostrádá ani detekci hrnců a funkci Booster, tu ovšem najdete pouze u jedné plotýnky.

Závěr

Pokud hledáte dvouplotýnkovou indukční varnou desku s vysokým výkonem, příjemnou výbavou funkcí a poměrně dobrou cenou, můžeme vám model Mora VDI 300 FF doporučit. Nejde samozřejmě o nijak luxusní variantu a například v nabídce funkcí ji řada dražších desek předčí. Pokud ale nepatříte mezi uživatele, kteří trvají na co největším výběru těchto prvků a stačí vám i jednodušší řešení, bude vám tato deska vyhovovat. Jestli je pro vás i tato varianta zbytečně výkonná a hledáte hlavně cenově přijatelné řešení, doporučujeme zvážit například i desku Candy CDI 30, která patří do cenově příznivé skupiny.

5 600 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Mora VDI 300 FF

Mora VDI 300 FF

5 600 Kč Orientační cena