Menu

Recenze a srovnání Whirlpool ACM 832 / BA

Již se neprodává Při nákupu v kategorii tříplotýnkových indukčních desek

Datum doporučení: Listopad 2017

  • Slušný výkon
  • Méně funkcí
10 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tříplotýnková varná deska od značky Whirlpool patří ke středně výkonným modelům v této kategorii. Její příkon je 7 000 W, což je pro takto velké desky poměrně standardní hodnota a nemusíte se bát, že by deska byla při zahřívání nádobí příliš pomalá. Rozměry tohoto modelu jsou vcelku standardní, delší strana měří 58 cm, kratší 51 cm a tloušťka desky je 5,6 cm. Hmotnost 12,5 kg patří k vyšším v našem srovnání, vyšší či nižší hmotnost desky by ale neměla mít moc vliv na instalaci ani používání modelu.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W) 7 000
Rám Neuvedeno
Dětská pojistka Ano
Pojistka proti přetečení Neuvedeno
Indikátor zbytkového tepla Ano
Automatické vypnutí Ano
Sloučení varných zón Neuvedeno
Booster Ano
Časovač Ano
Časovač ECO Ne
Stop and Go Ne
Výška (cm) 5,6
Šířka (cm) 58
Hloubka (cm) 51
Hmotnost (kg) 12,5

Vybavení a funkce

Pokud se zaměříme na funkce této desky, musíme vyzdvihnout Booster, který zvyšuje výkon varné zóny. Ten oceníte například při vaření vody na těstoviny. Výhodou je také funkce automatického vypnutí a časovač. První zmíněná funkce vypne desku po určité době nepoužívání, druhá zmíněná ji zase vypne po vámi nastaveném čase. Desce chybí funkce Stop and Go a funkce využití zbytkového tepla. Podle výrobce je ale zahřátí desek Whirlpool zanedbatelné a funkce využití zbytkového tepla je tak nepodstatná. Z bezpečnostních funkcí najdeme u této desky dětskou pojistku a indikaci zbytkového tepla. Bez problémů ji tedy můžete pořídit i do domácnosti s malými dětmi. Pro větší nádobí je potom deska vybavená Maxizónou s průměrem 28 cm.

Závěr

V kategorii tříplotýnkových desek představuje indukční varná deska Whirlpool ACM 832 / BA ideální poměr kvality a ceny. Nabídne slušný výkon a řadu užitečných funkcí, které pravděpodobně uspokojí většinu uživatelů. Tříplotýnkové desky ale obecně nepatří k nejlevnějším a tak ani tento model není zrovna „za babku“. Pokud by vás zajímala spíše cenově dostupnější varianta, i na úkor nižšího výkonu, můžeme vám doporučit varnou desku Philco PHD 6317 S.

10 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Whirlpool ACM 832 / BA

Whirlpool ACM 832 / BA

10 000 Kč Orientační cena