Recenze indukční varné desky Whirlpool ACM 832 / BA | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Whirlpool ACM 832 / BA

Klady a zápory

  • Slušný výkon
  • Méně funkcí
10 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tříplotýnková varná deska od značky Whirlpool patří ke středně výkonným modelům v této kategorii. Její příkon je 7 000 W, což je pro takto velké desky poměrně standardní hodnota a nemusíte se bát, že by deska byla při zahřívání nádobí příliš pomalá. Rozměry tohoto modelu jsou vcelku standardní, delší strana měří 58 cm, kratší 51 cm a tloušťka desky je 5,6 cm. Hmotnost 12,5 kg patří k vyšším v našem srovnání, vyšší či nižší hmotnost desky by ale neměla mít moc vliv na instalaci ani používání modelu.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W)

7 000

Dětská pojistka

Ano

Indikátor zbytkového tepla

Ano

Automatické vypnutí

Ano

Booster

Ano

Časovač

Ano

Časovač ECO

Ne

Stop and Go

Ne

Výška (cm)

5,6

Šířka (cm)

58

Hloubka (cm)

51

Hmotnost (kg)

12,5

Vybavení a funkce

Pokud se zaměříme na funkce této desky, musíme vyzdvihnout Booster, který zvyšuje výkon varné zóny. Ten oceníte například při vaření vody na těstoviny. Výhodou je také funkce automatického vypnutí a časovač. První zmíněná funkce vypne desku po určité době nepoužívání, druhá zmíněná ji zase vypne po vámi nastaveném čase. Desce chybí funkce Stop and Go a funkce využití zbytkového tepla. Podle výrobce je ale zahřátí desek Whirlpool zanedbatelné a funkce využití zbytkového tepla je tak nepodstatná. Z bezpečnostních funkcí najdeme u této desky dětskou pojistku a indikaci zbytkového tepla. Bez problémů ji tedy můžete pořídit i do domácnosti s malými dětmi. Pro větší nádobí je potom deska vybavená Maxizónou s průměrem 28 cm.

Závěr

V kategorii tříplotýnkových desek představuje indukční varná deska Whirlpool ACM 832 / BA ideální poměr kvality a ceny. Nabídne slušný výkon a řadu užitečných funkcí, které pravděpodobně uspokojí většinu uživatelů. Tříplotýnkové desky ale obecně nepatří k nejlevnějším a tak ani tento model není zrovna „za babku“. Pokud by vás zajímala spíše cenově dostupnější varianta, i na úkor nižšího výkonu, můžeme vám doporučit varnou desku Philco PHD 6317 S.

10 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Whirlpool ACM 832 / BA
Eliška srovnává a hodnotí produkty už řadu let, od velkých domácích spotřebičů po drobnosti, jako jsou knihy nebo fény na vlasy. Kategorie indukčních sporáků se ujala před více než třemi lety, i v soukromém životě už před lety propadla kouzlu vaření na indukci. Ve své práci se snaží jít do hloubky, vysvětlí vám tak nejen, podle čeho indukční desku vybírat, ale také jak indukce funguje a co od tohoto způsobu vaření očekávat. Při rozhodování vám může pomoci také její srovnání indukčních sporáků nebo plynových varných desek.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Whirlpool ACM 832 / BA

Whirlpool ACM 832 / BA

10 000 Kč Orientační cena