Menu

Recenze a srovnání Kellys Vanity 2016

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dámských horských kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nižší cena
  • Čelisťové brzdy
9 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Ženské horské kolo Kellys Vanity 2016 je postaveno jako většina horských kol na duralovém rámu, který se vyznačuje pevností a odolností vůči poškození. Za zmínku stojí poměrně vysoká hmotnost 15 kg, která by mohla být pro méně fyzicky zdatné jedince určitou překážkou při manipulaci. Co se týče rychlostních převodů, můžete u tohoto kola od značky Kellys očekávat 21 rychlostí, což je spíše podprůměrná hodnota, ale pokud neplánujete zdolávat výrazně různorodé terény, bude vám bez problémů stačit.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Kellys

Určení

Dámské

Materiál

Dural

Hmotnost (kg)

15

Modelový rok

2 016

Sedlo

KLS Ebony Women

Řidítka

steel RiseBar

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo naopak nikterak nevybočuje z normálu v ohledu odpružení, přední vidlice je plně odpružená, což umožňuje tlumení nárazů v těžkém terénu. Co se týče brzd, kolo disponuje čelisťovým brzdným systémem, což je u horských kol poměrně neobvyklé. Tyto brzdy budou znamenat pravděpodobně delší brzdnou dráhu a relativně menší bezpečnost, nicméně zase nevyžadují téměř žádnou údržbu. Kolo disponuje klasickými pedály, což znamená, že odpadá nutnost vlastnit speciální jezdecké boty, nicméně na druhou stranu díky tomu není noha pevně fixována ke šlapadlu.

Parametr Tento produkt
Počet převodů

21

Odpružení vidlice

Ano

Brzdy

Čelisťové

Pedály

Klasické

Naše hodnocení a závěr

Kellys Vanity 2016 je kolem z nižší cenové kategorie, které poskytuje opravdu jen jakýsi základ pro méně náročné cyklisty, na druhou stranu, pokud se porozhlížíte po bicyklu s dobrou cenou a stačí vám základní, ale kvalitní výbava, zcela jistě je tento model dobrou volbou. Místo v našem výběru si kolo našlo především díky ceně, která ho řadí mezi velmi dostupné modely, ale na druhou stranu stále přináší dobře využitelné komponenty.

9 000 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Kellys Vanity 2016

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Kellys Vanity 2016

Kellys Vanity 2016

9 000 Kč Orientační cena