Recenze a porovnání Leader Fox Toscana Lady 2017 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Leader Fox Toscana Lady 2017

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dámských trekingových kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny a výkonu
10 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Dámské trekingové kolo Leader Fox Toscana Lady 2017 je postaveno na hliníkovém rámu, který se vyznačuje aerodynamikou a dobrými jízdními vlastnostmi, ale je díky své měkkosti poměrně náchylný k poškození. Tento materiál determinuje také váhu 14,1 kg, kterou lze u trekingových kol považovat za průměrnou a neměla by při manipulaci nadělat běžně fyzicky zdatným jezdcům větší problémy.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Leader Fox

Určení

Dámské

Materiál

Hliník

Hmotnost (kg)

14,1

Modelový rok

2 017

Řidítka

Hliník

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo disponuje 27 rychlostními převody, což z něj dělá univerzální bicykl určený do variabilních terénů. Nechybí mu ani odpružená vidlice, která v těžších terénech tlumí nárazy, ale na druhou stranu vyžaduje jistou míru údržby. Podobně je na tom i brzdný systém. Kotoučové brzdy jsou nejspolehlivější volbou, ale bez občasné údržby se také neobejdou.

Parametr Tento produkt
Počet převodů

27

Odpružení vidlice

Ano

Brzdy

Kotoučové

Pedály

Dural

Naše hodnocení a závěr

Celkově lze tedy Leader Fox Toscana Lady 2017 považovat za nadprůměrné trekingové kolo s velmi slušnou výbavou s ohledem na zajímavou cenu. Je možné ho doporučit jak pro začínající jezdkyně, tak pro pokročilejší jedince. Kolo se dostalo do našeho výběru především díky tomu, že i přes svoji přijatelnou cenu se může v mnoha ohledech rovnat dražším modelům a nabízí tak zajímavý poměr ceny a kvality.

10 400 Kč Orientační cena
Autor: Kamila Lorenzová, Daniel Černý | Datum: | Produkt: Leader Fox Toscana Lady 2017
Kamila Lorenzová má téma kol na starosti v naší redakci už více než rok. Kromě toho, že o nich má nasbíráno nespočet důležitých informací, produkty často také aktualizuje, a má tak přehled o nových trendech a modelech. Moc dobře ví, co ocení začínající cyklista a jaké nároky mají naopak zkušení sportovci. Sama se cyklistice také věnuje na rekreační úrovni. Vedle kol má pod palcem například cestovní témata a sportovní vybavení, jako jsou třeba snowboardy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Leader Fox Toscana Lady 2017

Leader Fox Toscana Lady 2017

10 400 Kč Orientační cena