Recenze a srovnání Leader Fox Toscana Lady 2017

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dámských trekingových kol

Datum doporučení: Únor 2018

Klady:

Poměr ceny a výkonu

10 400 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Dámské trekingové kolo Leader Fox Toscana Lady 2017 je postaveno na hliníkovém rámu, který se vyznačuje aerodynamikou a dobrými jízdními vlastnostmi, ale je díky své měkkosti poměrně náchylný k poškození. Tento materiál determinuje také váhu 14,1 kg, kterou lze u trekingových kol považovat za průměrnou a neměla by při manipulaci nadělat běžně fyzicky zdatným jezdcům větší problémy.

Parametr Tento produkt
Výrobce Leader Fox
Určení  Dámské
Materiál Hliník
Hmotnost (kg)  14,1
Modelový rok  2 017
Řidítka Hliník

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo disponuje 27 rychlostními převody, což z něj dělá univerzální bicykl určený do variabilních terénů. Nechybí mu ani odpružená vidlice, která v těžších terénech tlumí nárazy, ale na druhou stranu vyžaduje jistou míru údržby. Podobně je na tom i brzdný systém. Kotoučové brzdy jsou nejspolehlivější volbou, ale bez občasné údržby se také neobejdou.

Parametr Tento produkt
Počet převodů  27
Odpružení vidlice  Ano
Brzdy  Kotoučové
Pedály Dural

Naše hodnocení a závěr

Celkově lze tedy Leader Fox Toscana Lady 2017 považovat za nadprůměrné trekingové kolo s velmi slušnou výbavou s ohledem na zajímavou cenu. Je možné ho doporučit jak pro začínající jezdkyně, tak pro pokročilejší jedince. Kolo se dostalo do našeho výběru především díky tomu, že i přes svoji přijatelnou cenu se může v mnoha ohledech rovnat dražším modelům a nabízí tak zajímavý poměr ceny a kvality.

Další recenze

Kompletní porovnání