Menu

Recenze a srovnání Leader Fox Toscana Lady 2017

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dámských trekingových kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny a výkonu
10 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Dámské trekingové kolo Leader Fox Toscana Lady 2017 je postaveno na hliníkovém rámu, který se vyznačuje aerodynamikou a dobrými jízdními vlastnostmi, ale je díky své měkkosti poměrně náchylný k poškození. Tento materiál determinuje také váhu 14,1 kg, kterou lze u trekingových kol považovat za průměrnou a neměla by při manipulaci nadělat běžně fyzicky zdatným jezdcům větší problémy.

Parametr Tento produkt
Výrobce Leader Fox
Určení Dámské
Materiál Hliník
Hmotnost (kg) 14,1
Modelový rok 2 017
Řidítka Hliník

Hodnocení vybavení a komponentů

Kolo disponuje 27 rychlostními převody, což z něj dělá univerzální bicykl určený do variabilních terénů. Nechybí mu ani odpružená vidlice, která v těžších terénech tlumí nárazy, ale na druhou stranu vyžaduje jistou míru údržby. Podobně je na tom i brzdný systém. Kotoučové brzdy jsou nejspolehlivější volbou, ale bez občasné údržby se také neobejdou.

Parametr Tento produkt
Počet převodů 27
Odpružení vidlice Ano
Brzdy Kotoučové
Pedály Dural

Naše hodnocení a závěr

Celkově lze tedy Leader Fox Toscana Lady 2017 považovat za nadprůměrné trekingové kolo s velmi slušnou výbavou s ohledem na zajímavou cenu. Je možné ho doporučit jak pro začínající jezdkyně, tak pro pokročilejší jedince. Kolo se dostalo do našeho výběru především díky tomu, že i přes svoji přijatelnou cenu se může v mnoha ohledech rovnat dražším modelům a nabízí tak zajímavý poměr ceny a kvality.

10 400 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Leader Fox Toscana Lady 2017

Leader Fox Toscana Lady 2017

10 400 Kč Orientační cena