kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Rock Machine Catherine 26 2017

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dámských horských kol

Datum doporučení: Prosinec 2018

Klady:

Nižší cena

Zápory:

Čelisťové brzdy

7 500 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Lehký duralový rám a nízká cena, to jsou hlavní lákadla pro zájemce o dámské horské kolo Rock Machine Catherine 26 2017. Už podle označení v názvu jde vyčíst, že se jedná o kolo ze sezony 2017. Dobrý posez zajistí sedlo Velo sport junior, řidítka Steel rised jsou vyrobená z oceli. Toto horské kolo jako celek váží necelých čtrnáct kilo, což je i pro ženy celkem zvladatelná hodnota pro dobrou ovladatelnost. Uživatelkám se může zalíbit i pěkně nápaditý barevný design.

Parametr Tento produkt
Výrobce Rock Machine
Určení  Dámské
Materiál Dural
Hmotnost (kg)  13,9
Modelový rok  2 017
Sedlo Velo sport junior
Řidítka Steel rised

Hodnocení vybavení a komponentů

Horské kolo Rock Machine nijak nevybočuje, co se týče pérování. Má odpruženou přední vidlici se zdvihem 100 mm. Jednadvacet převodů je spíš průměrné číslo, ale na základní ježdění určitě postačí. Slabinou jsou zastaralé čelisťové brzdy, které nenabídnou takovou brzdící reakci, jako například hydraulické kotoučové. Základní kovové pedály Marwi SP-400 nezklamou ani nenadchnou, jde o standard, který vydrží klasickou jízdu bez extrémního náporu..

Parametr Tento produkt
Počet převodů  21
Odpružení vidlice  Ano
Brzdy  Čelisťové
Pedály Kov

Naše hodnocení a závěr

Kolo Rock Machine Catherine 26 2017 je velmi dostupnou variantou mezi horskými koly pro ženy. Má líbivý design, lehký a odolný duralový rám, 21 převodů, odpruženou vidlici a váhu necelých 14 kilogramů, což se hodí díky snadnější ovladatelnosti právě ženám. Negativem jsou zastaralejší čelisťové brzdy. Výsledná cena okolo sedmi tisíc korun je ale opravdu příjemná pro peněženku. Pokud ovšem na parametr ceny až tak nehledíte a chcete zejména kvalitu, zkuste se podívat na recenzi modelu Scott Contessa 730 2017.

Další recenze

Kompletní porovnání