Menu

Recenze a srovnání Specialized Jynx 2016

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dámských horských kol

Datum doporučení: Únor 2018

  • Poměr ceny/výkonu
  • Menší dostupnost velikostních variant
11 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Kolo Specialized Jynx 2016 určené pro ženské pohlaví disponuje rámem z duralu. Ten zajišťuje pevnost a poměrně slušnou odolnost proti poškození. Bicykl je vybaven 27 rychlostními převody, což lze považovat za nadstandardní výbavu, která zaručuje využití pro různé terény. Kolu nechybí ani odpružení vidlice, které ho předurčuje spíše k využití do těžších terénu, kde jsou díky němu tlumeny nárazy.

Parametr Tento produkt
Výrobce Specialized
Určení Dámské
Materiál Dural
Hmotnost (kg) Neuvedeno
Modelový rok 2 016
Sedlo Body Geometry Riva Sport Plus
Řidítka Specialized Stout

Hodnocení vybavení a komponentů

Co se týče brzdění, nabízí Specialized Jynx 2016 stejně jako většina dnešních horských kol kotoučové brzdy. Ty zajišťují dobrou brzdnou dráhu, ale mohou vyžadovat občasnou údržbu. Za zmínku stojí také pedály, které jsou platformové, takže pro ně není vyžadována speciální jezdecká obuv a noha jezdce není na šlapadle plně zafixovaná.

Parametr Tento produkt
Počet převodů 27
Odpružení vidlice Ano
Brzdy Kotoučové
Pedály Platformové

Naše hodnocení a závěr

Díky tomu, že se jedná, jak samotná název napovídá, o model z roku 2016, kolo je velmi dobře vybaveno, čímž konkuruje i leckterým letošním modelům. Pokud hledáte bicykl pro volné chvíle ze střední cenové kategorie, koupí Specialized Jynx 2016 jistě neuděláte chybu. V našem výběru drží pevné místo především díky slušné výbavě za přijatelnou cenu.

11 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Specialized Jynx 2016

Specialized Jynx 2016

11 000 Kč Orientační cena