Recenze a porovnání Antares POFIT WHITE | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Antares POFIT WHITE

91,2 % Hodnocení
redakce

S moderní technologií

Kancelářské židle nad 3000 Kč

Klady a zápory

Klady

  • Propojení s chytrou aplikací
  • Upozorní na špatné sezení
  • Nastavitelná opěrka hlavy

Zápory

  • Velmi vysoká cena
  • Software nepodporuje češtinu
  • Plastová kolečka
22 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Moderní technologie jsou dnes už opravdu téměř všude okolo nás a nevyhnula se jim ani kancelářská křesla. Konkrétně model Antares POFIT WHITE disponuje Bluetooth připojením, a židli tak můžete pomocí stažené chytré aplikace připojit k mobilnímu telefonu nebo tabletu. Sama vás pak upozorňuje na špatné sezení a upravuje ho tak, aby to bylo pro vaše tělo co nejvíce ergonomické a prospěšné. Kromě toho vás upozorní i na příliš dlouhé sezení, poskytne zajímavé statistiky o držení těla při sezení a mnoho dalšího. Samotné křeslo je vyrobené z poměrně kvalitních materiálů. V základním provedení se skládá z plastových koleček, hliníkového kříže a sedáku s opěráky ze samonosné síťoviny. Je určená pro uživatele s výškou od 150 do 190 centimetrů a hmotnosti až 130 kilogramů.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Antares

Nosnost (kg)

130

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Kov

Rozměry, hmotnost a vybavení

K pohodlnému sezení napomáhá hned několik přítomných opěrek. Za zmínku stojí zejména 5D opěrka hlavy, která tohle netradiční označení nese zejména kvůli mnoha možnostem nastavení. Kromě vertikální výšky lze nastavovat totiž například i úhel, náklon a hlavě se automaticky přizpůsobí také její celkový tvar. Stejně tak například loketní opěrky lze naprosto uzpůsobit dle individuálních potřeb. O oporu páteře uživatele se stará až 20 zádových podpěrek. Díky jejich tvaru se přizpůsobují přesně tak, aby bederní hrudní i křížové ploténky nebyly deformovány špatným držením těla.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

49,5

Výška sedáku min. (cm)

45,5

Výška sedáku max. (cm)

54,5

Hmotnost (kg)

14,5

Závěr

Kancelářské křeslo Antares POFIT WHITE vám pomocí využití moderních technologií pomůže se správným sezením. Pokud máte například sedavé zaměstnání, kde na jedné židli sedíte téměř celý den a bolí vás záda, může to být právě nesprávným sezením, špatně nastavenou židlí nebo špatnými návyky. Od těchto problému by vám mohlo chytré kancelářské křeslo pomoci. Jeho koupi si ale dobře rozmyslete, jelikož za něj utratíte opravdu vysokou částku. Z toho důvodu tento produkt doporučujeme zejména náročnějším zákazníkům, kteří ocení všechny jeho funkce i celkové provedení.

Pokud trváte na vysoké kvalitě a mnoha možnostech nejrůznějších nastavení, ale chytrá aplikace k židli vám přijde zbytečná a nechcete za ni připlácet, podívejte se například i na model DX Racer OH/FD01/NR.

22 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Antares POFIT WHITE | Hodnocení: 91,2 %
Veronika Vyskočilová se v naší redakci věnuje srovnávání produktů už několik let. Dokáže proto rozeznat fakta od marketingových popisků a srozumitelně vše vysvětlit uživatelům. Vzhledem k tomu, že pracuje velkou část dne u počítače, zajímá se o kvalitní ergonomické sezení, aby předcházela zdravotním problémům. Na této stránce najdete její srovnání kancelářských židlí. V článku se pak dozvíte, jaký typ židle je vhodný pro různě dlouhou pracovní dobu, na co byste měli při výběru dbát a jaká jsou pravidla a zásady pro zdravý sed. Věnovala se také srovnání dalších produktů pro zdraví jako jsou měřiče krevního tlaku nebo infračervené teploměry.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Antares POFIT WHITE

Antares POFIT WHITE

22 000 Kč Orientační cena