Menu

Recenze a srovnání Autronic KA-B1013

Doporučujeme Při nákupu v kategorii kancelářských židlí do 3000 Kč

Datum doporučení: Květen 2020

  • Nízká váha a snadná manipulace
  • Nastavitelná hlavová opěrka
  • Nastavitelné područky
  • Plastový kříž
  • Užší sedák
2 200 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle Autronic KA-B1013 nabízí velmi dobré parametry za dostupnou cenu. Její nosnost je 120 kg, což je v této cenové kategorie běžné. Pokud byste chtěli židli s vyšší nosností, budete se muset poohlédnout mezi dražšími modely. Mechanika je houpací, což je obvyklá varianta. Plyne z toho, že sedák a opěradlo židle jsou pevně spojené. Kolečka jsou vyrobena z plastu, tedy tvrdá. Ta se hodí na koberce či PVC podlahy. U ostatních podlah doporučujeme podložku pod židli, aby nedošlo k poškození krytiny. Čalounění je tvořeno látkou na sedáku a oblíbenou síťovinou na opěradle. Díky tomu je křeslo prodyšné, což oceníte při delším sezení zejména v teplých letních dnech. Slabinou může být plastový kříž. Pro zátěžové používání je vhodný kříž z nylonu nebo kovu.

Parametr Tento produkt
Výrobce Artium
Nosnost (kg) 120
Mechanika Houpací
Kolečka Plast
Materiál potahu Textil, síťovina
Materiál kříže Plast

Rozměry, hmotnost a vybavení

Výbava této židle se může rovnat i dražším modelům. Nechybí totiž nastavitelná opěrka hlavy, nastavitelné područky ani bederní opěrka. Rozměrově je židle trochu menší, než je obvyklé. Někomu by mohl vadit zejména užší sedák s rozměry 48 cm. Trochu nižší je také nastavitelná výška sedáku mezi 44 a 54 cm. Výhodou je naopak poměrně nízká hmotnost 12 kg, která zajistí snadnou manipulaci.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ano
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 48
Výška sedáku min. (cm) 44
Výška sedáku max. (cm) 54
Hmotnost (kg) 12

Závěr

Autronic KA-B1013 je kancelářská židle s dobrou výbavou. Potěší tak i náročnější zákazníky, její cena přesto zůstává poměrně nízká. Při sezení oceníte jistě nastavitelné područky, i opěrku hlavy. Nechybí ani bederní opěrka, tu už ale nastavovat nelze. Potah je vyrobený z kombinace textilu a síťoviny. Nevýhodou může být pro někoho užší sedák s menší možností nastavení výšky.

Pokud hledáte židli s podobnou výbavou ale lepšími použitými materiály, doporučujeme recenzi židle Autronic KA-A185 s kovovým křížem.

2 200 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Autronic KA-B1013

Autronic KA-B1013

2 200 Kč Orientační cena