Menu

Recenze a srovnání Autronic KA-B1013

81,1 % Celkové hodnocení

Další na zvážení v kategorii Nejlevnější kancelářské židle do 4000 Kč

Klady

  • Nízká hmotnost
  • Snadná manipulace
  • Nastavitelná hlavová opěrka
  • Nastavitelné područky

Zápory

  • Plastový kříž
  • Užší sedák
2 500 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle Autronic KA-B1013 nabízí velmi dobré parametry za dostupnou cenu. Její nosnost je 120 kg, což je v této cenové kategorie běžné. Pokud byste chtěli židli s vyšší nosností, budete se muset poohlédnout mezi dražšími modely. Mechanika je houpací, což je obvyklá varianta. Plyne z toho, že sedák a opěradlo židle jsou pevně spojené. Kolečka jsou vyrobena z plastu, tedy tvrdá. Ta se hodí na koberce či PVC podlahy. U ostatních podlah doporučujeme podložku pod židli, aby nedošlo k poškození krytiny. Čalounění je tvořeno látkou na sedáku a oblíbenou síťovinou na opěradle. Díky tomu je křeslo prodyšné, což oceníte při delším sezení zejména v teplých letních dnech. Slabinou může být plastový kříž. Pro zátěžové používání je vhodný kříž z nylonu nebo kovu.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Artium

Nosnost (kg)

120

Mechanika

Houpací

Materiál koleček

Plast

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Plast

Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Mechanika

Houpací

Materiál koleček

Plast

Výška sedáku min. (cm)

44

Výška sedáku min. (cm)

44

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Plast

Hmotnost (kg)

12

Mechanika

Houpací

Rozměry, hmotnost a vybavení

Výbava této židle se může rovnat i dražším modelům. Nechybí totiž nastavitelná opěrka hlavy, nastavitelné područky ani bederní opěrka. Rozměrově je židle trochu menší, než je obvyklé. Někomu by mohl vadit zejména užší sedák s rozměry 48 cm. Trochu nižší je také nastavitelná výška sedáku mezi 44 a 54 cm. Výhodou je naopak poměrně nízká hmotnost 12 kg, která zajistí snadnou manipulaci.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

48

Výška sedáku min. (cm)

44

Výška sedáku max. (cm)

54

Hmotnost (kg)

12

Závěr

Autronic KA-B1013 je kancelářská židle s dobrou výbavou. Potěší tak i náročnější zákazníky, její cena přesto zůstává poměrně nízká. Při sezení oceníte jistě nastavitelné područky, i opěrku hlavy. Nechybí ani bederní opěrka, tu už ale nastavovat nelze. Potah je vyrobený z kombinace textilu a síťoviny. Nevýhodou může být pro někoho užší sedák s menší možností nastavení výšky.

Pokud hledáte židli s podobnou výbavou ale lepšími použitými materiály, doporučujeme recenzi židle Autronic KA-A185 s kovovým křížem.

2 500 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Autronic KA-B1013 | Hodnocení: 81,1 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se coby redaktorka již několik let věnuje srovnávání produktů. Má proto bohaté zkušenosti, které zúročuje také u tématu kancelářských židlí. Při své práci zohledňuje nejen výsledky nejrůznějších testů, ale také uživatelské i odborné recenze. Díky tomu může doporučit vhodný produkt nejen nenáročným uživatelům pro méně časté využití, ale také těm, kteří na kancelářské židli tráví nepřetržitě každý pracovní den.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Dobrý den,

Na jakou dobu/délku sezení tuto židli doporučujete?

Děkuji

Dobrý den, tuto židli lze doporučit pro sezení po dobu 8 hodin.

Veronika Vyskočilová, redaktor

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Autronic KA-B1013

Autronic KA-B1013

2 500 Kč Orientační cena