Recenze a srovnání Halmar President

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii kancelářských židlí nad 3000 Kč

Datum doporučení: Červenec 2019

Klady:

Síťovinový potah

Zápory:

Vysoká hmotnost

8 600 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje

Pro pohodlné a zdravé sezení u počítače je potřeba vybavit se kvalitní kancelářskou židlí. Jednou z variant je Halmar President se synchronní mechanikou, díky které si můžete nastavit opěradlo přesně do takového úhlu, který je vám pohodlný. Sedák i opěradlo jsou potaženy síťovinou, díky které kolem vašeho těla rovnoměrně proudí vzduch. To oceníte zejména při horkých letních dnech. Limitní nosnost je 120 kg, což je spíše nižší hodnota, ale pro většinu zákazníků bude dostačující. Kříž je vyrobený z hliníku, což je odolný materiál, díky kterému získává židle dlouhou životnost. 

Parametr Tento produkt
Výrobce Halmar
Nosnost (kg)  120
Mechanika  Synchronní
Kolečka  Neuvedeno
Materiál potahu  Síťovina
Materiál kříže  Kov

Rozměry, hmotnost a vybavení

Zásadní vliv na pohodlí mají opěrky, které nejen zvyšují komfort sezení, ale také udržují páteř ve správném postavení. Díky tomu se předchází bolesti zad a dalším zdravotním problémům. Nutností je tedy nastavitelná hlavová opěrka a také opěrka bederní páteře. Nastavit si můžete také područky. Židle Halmar se řadí mezi širší modely, na šířku má 51 cm. Výšku sedáku lze samozřejmě nastavovat, a to v rozmezí od 49 do 57 cm. Vysoká je ale hmotnost 30 kg, která by mohla mít pro někoho zásadní vliv na mobilitu. Na druhou stranu je ale židle stabilní. 

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy  Ano
Bederní opěrka  Ano
Šířka židle (cm)  51
Výška sedáku min. (cm)  49
Výška sedáku max. (cm)  57
Hmotnost (kg)  30

Závěr

Halmar President je robustní kancelářská židle vhodná pro osoby do 120 kg, což je limitní nosnost. Kvalitní oporu vašim zádům zaručuje hlavová a bederní opěrka, díky kterým má páteř vždy ideální polohu. Pohodlí zajišťuje asynchronní mechanika umožňující nastavení úhlu opěradla přesně tak, jak vám vyhovuje. Nevýhodou je ale vysoká hmotnost, která negativně ovlivňuje možnost manipulace.

Jestliže hledáte lehčí křeslo, pročtěte si například recenzi Tempo Kondela Sidro, které váží polovinu. 

Další recenze

Kompletní porovnání