Recenze a porovnání Halmar President | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Halmar President

80,2 % Hodnocení
redakce

10 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Pro pohodlné a zdravé sezení u počítače je potřeba vybavit se kvalitní kancelářskou židlí. Jednou z variant je Halmar President se synchronní mechanikou, díky které si můžete nastavit opěradlo přesně do takového úhlu, který je vám pohodlný. Sedák i opěradlo jsou potaženy síťovinou, díky které kolem vašeho těla rovnoměrně proudí vzduch. To oceníte zejména při horkých letních dnech. Limitní nosnost je 120 kg, což je spíše nižší hodnota, ale pro většinu zákazníků bude dostačující. Kříž je vyrobený z hliníku, což je odolný materiál, díky kterému získává židle dlouhou životnost.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Halmar

Nosnost (kg)

120

Mechanika

Synchronní

Materiál potahu

Síťovina

Materiál kříže

Kov

Rozměry, hmotnost a vybavení

Zásadní vliv na pohodlí mají opěrky, které nejen zvyšují komfort sezení, ale také udržují páteř ve správném postavení. Díky tomu se předchází bolesti zad a dalším zdravotním problémům. Nutností je tedy nastavitelná hlavová opěrka a také opěrka bederní páteře. Nastavit si můžete také područky. Židle Halmar se řadí mezi širší modely, na šířku má 51 cm. Výšku sedáku lze samozřejmě nastavovat, a to v rozmezí od 49 do 57 cm. Vysoká je ale hmotnost 30 kg, která by mohla mít pro někoho zásadní vliv na mobilitu. Na druhou stranu je ale židle stabilní.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

51

Výška sedáku min. (cm)

49

Výška sedáku max. (cm)

57

Hmotnost (kg)

30

Závěr

Halmar President je robustní kancelářská židle vhodná pro osoby do 120 kg, což je limitní nosnost. Kvalitní oporu vašim zádům zaručuje hlavová a bederní opěrka, díky kterým má páteř vždy ideální polohu. Pohodlí zajišťuje asynchronní mechanika umožňující nastavení úhlu opěradla přesně tak, jak vám vyhovuje. Nevýhodou je ale vysoká hmotnost, která negativně ovlivňuje možnost manipulace.

Jestliže hledáte lehčí křeslo, pročtěte si například recenzi Tempo Kondela Sidro, které váží polovinu.

10 000 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Halmar President | Hodnocení: 80,2 %
Veronika Vyskočilová se v naší redakci věnuje srovnávání produktů už několik let. Dokáže proto rozeznat fakta od marketingových popisků a srozumitelně vše vysvětlit uživatelům. Vzhledem k tomu, že pracuje velkou část dne u počítače, zajímá se o kvalitní ergonomické sezení, aby předcházela zdravotním problémům. Na této stránce najdete její srovnání kancelářských židlí. V článku se pak dozvíte, jaký typ židle je vhodný pro různě dlouhou pracovní dobu, na co byste měli při výběru dbát a jaká jsou pravidla a zásady pro zdravý sed. Věnovala se také srovnání dalších produktů pro zdraví jako jsou měřiče krevního tlaku nebo infračervené teploměry.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Halmar President

Halmar President

10 000 Kč Orientační cena