Recenze a porovnání Managini F-3000 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Managini F-3000

Klady a zápory

  • Nízká cena při zachování funkčnosti
  • Plastový kříž
2 900 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle Managini F-3000 disponuje synchronním mechanismem, který přináší skvělé ergonomické vlastnosti a umožňuje křeslo přizpůsobit přesně požadavků sedícího. Jako materiál potahu zvolil výrobce síťovinu, která nabízí výhody především v prodyšnosti, kterou oceníte zejména v teplých letních měsících. Nosnost židle přináší hodnotu 120 kg, což je zhruba průměr v podobných cenových kategoriích a pro běžné využití by měla být bez problému dostačující. Kříž židle je vyroben z plastu, což je materiál, který nenabízí příliš velkou odolnost na druhou stranu obvykle přináší lepší možnosti manipulace.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Managini

Nosnost (kg)

120

Mechanika

Houpací

Materiál koleček

Pogumovaná

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Chrom

Rozměry, hmotnost a vybavení

Rozměrově se židle řadí mezi poměrně dobře manipulovatelné. Výhodou je jistě šířka 51,5 cm, která se promítá do velikosti sedáku. Celková váha činí průměrných 20 kg a běžně fyzicky zdatní jedince by si s přesuny židle měli poradit. V této cenové relaci je pak nadstandardem i vybavení v podobě opěrky hlavy a bederních opěrek. Oba tyto komponenty zajistí vyšší komfort posedu a správnou ergonomii.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ne

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

60,5

Výška sedáku min. (cm)

49

Výška sedáku max. (cm)

58

Hmotnost (kg)

15

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé židle Managini F-3000 chválí především celkovou pohodlnost posedu a velmi stabilní a pevnou konstrukci. Naopak jako slabinu nejčastěji spatřují celkovou kvalitu područek, které jsou poměrně vysoké a z méně kvalitního materiálu.

Závěr

Managini F-3000 je židle nižší cenové kategorie, která cílí na zákazníky s vysokými požadavky, kteří nechtějí utrácet vysoké částky za pořízení. Její největší výhodou je celková kompaktnost a poměr ceny ku výkonu. Za její slabinu naopak považujeme plastový kříž a méně kvalitní opěrky ruk.

2 900 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová | Datum: | Produkt: Managini F-3000
Veronika Vyskočilová se v naší redakci věnuje srovnávání produktů už několik let. Dokáže proto rozeznat fakta od marketingových popisků a srozumitelně vše vysvětlit uživatelům. Vzhledem k tomu, že pracuje velkou část dne u počítače, zajímá se o kvalitní ergonomické sezení, aby předcházela zdravotním problémům. Na této stránce najdete její srovnání kancelářských židlí. V článku se pak dozvíte, jaký typ židle je vhodný pro různě dlouhou pracovní dobu, na co byste měli při výběru dbát a jaká jsou pravidla a zásady pro zdravý sed. Věnovala se také srovnání dalších produktů pro zdraví jako jsou měřiče krevního tlaku nebo infračervené teploměry.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Managini F-3000

Managini F-3000

2 900 Kč Orientační cena