Menu

Recenze a srovnání Managini F-3000

Klady a zápory

  • Nízká cena při zachování funkčnosti
  • Plastový kříž
2 900 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle Managini F-3000 disponuje synchronním mechanismem, který přináší skvělé ergonomické vlastnosti a umožňuje křeslo přizpůsobit přesně požadavků sedícího. Jako materiál potahu zvolil výrobce síťovinu, která nabízí výhody především v prodyšnosti, kterou oceníte zejména v teplých letních měsících. Nosnost židle přináší hodnotu 120 kg, což je zhruba průměr v podobných cenových kategoriích a pro běžné využití by měla být bez problému dostačující. Kříž židle je vyroben z plastu, což je materiál, který nenabízí příliš velkou odolnost na druhou stranu obvykle přináší lepší možnosti manipulace.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Managini

Nosnost (kg)

120

Mechanika

Houpací

Materiál koleček

Pogumovaná

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Chrom

Opěrka hlavy

Ne

Bederní opěrka

Ano

Výška sedáku min. (cm)

49

Hmotnost (kg)

15

Mechanika

Houpací

Rozměry, hmotnost a vybavení

Rozměrově se židle řadí mezi poměrně dobře manipulovatelné. Výhodou je jistě šířka 51,5 cm, která se promítá do velikosti sedáku. Celková váha činí průměrných 20 kg a běžně fyzicky zdatní jedince by si s přesuny židle měli poradit. V této cenové relaci je pak nadstandardem i vybavení v podobě opěrky hlavy a bederních opěrek. Oba tyto komponenty zajistí vyšší komfort posedu a správnou ergonomii.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ne

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

60,5

Výška sedáku min. (cm)

49

Výška sedáku max. (cm)

58

Hmotnost (kg)

15

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé židle Managini F-3000 chválí především celkovou pohodlnost posedu a velmi stabilní a pevnou konstrukci. Naopak jako slabinu nejčastěji spatřují celkovou kvalitu područek, které jsou poměrně vysoké a z méně kvalitního materiálu.

Závěr

Managini F-3000 je židle nižší cenové kategorie, která cílí na zákazníky s vysokými požadavky, kteří nechtějí utrácet vysoké částky za pořízení. Její největší výhodou je celková kompaktnost a poměr ceny ku výkonu. Za její slabinu naopak považujeme plastový kříž a méně kvalitní opěrky ruk.

2 900 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Managini F-3000
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se coby redaktorka již několik let věnuje srovnávání produktů. Má proto bohaté zkušenosti, které zúročuje také u tématu kancelářských židlí. Při své práci zohledňuje nejen výsledky nejrůznějších testů, ale také uživatelské i odborné recenze. Díky tomu může doporučit vhodný produkt nejen nenáročným uživatelům pro méně časté využití, ale také těm, kteří na kancelářské židli tráví nepřetržitě každý pracovní den.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Managini F-3000

Managini F-3000

2 900 Kč Orientační cena