Menu

Recenze a srovnání Tempo Kondela Sidro

Doporučujeme Při nákupu v kategorii kancelářských židlí do 3000 Kč

Datum doporučení: Červenec 2019

  • Podnožka
  • Kovový kříž
  • Nastavitelná opěrka hlavy
  • Nižší nosnost
  • Neuveden materiál koleček
2 600 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Tempo Kondela Sidro je kancelářská židle vhodná pro osoby o hmotnosti do 110 kg, to je totiž hranice nosnosti. Pohodlný odpočinek během dlouhého pracovního dne umožňuje houpací mechanika. Sedák je pevně spojený s opěradlem a díky tomu je možné se v křesle houpat. Sedák je čalouněný a opěradlo je potaženo síťkou. Ta umožňuje cirkulaci vzduchu a tím omezuje nadměrné pocení, což oceníte zejména v létě. Kříž je vyrobený z kovu, což je odolný materiál, který zaručuje dlouhou životnost.

Parametr Tento produkt
Výrobce Tempo Kondela
Nosnost (kg) 110
Mechanika Houpací
Kolečka Neuvedeno
Materiál potahu Textil, síťovina
Materiál kříže Kov

Rozměry, hmotnost a vybavení

K pohodlnosti sezení přispívá opěrka hlavy, kterou lze výškově nastavit. Díky tomu je vaše páteř vždy v ideální poloze. Té napomáhá také bederní opěrka, která podporuje bedra a předchází tím bolestem zad. Zvláštností této židle je podnožka, kterou je možné využívat při relaxaci. Co se týká rozměrů, židle je o pár centimetrů širší, než je běžné, na šířku měří 60 cm. Výšku sedáku je možné nastavovat v rámci obvyklých hodnot od 48 do 56 cm. Hmotnost židle se řadí mezi ty nižší, což zaručuje snadnou manipulaci.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ano
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 60
Výška sedáku min. (cm) 48
Výška sedáku max. (cm) 56
Hmotnost (kg) 14,5

Závěr

Tempo Kondela Sidro je kancelářská židle, kterou využijete jak na pracovišti, tak při domácím sezení u počítače. Je založena na houpací mechanice a kovovém kříži. Dostatečnou oporu pro páteř zajišťuje nastavitelná opěrka hlavy a také opora bederní páteře. Pohodlnou polohu můžete zaujmout při využití podnožky. Zejména v teplých letních měsících oceníte síťovinový materiál, kterým je židle potažena. Díky němu je zajištěna rovnoměrná cirkulace vzduchu a zamezuje se tím pocení. Nevýhodou může být pro někoho nosnost pouze 110 kg.

Jestliže potřebujete vyšší nosnost, přečtěte si recenzi židle Arozzi Torretta XL, která unese až 140 kg.

2 600 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Tempo Kondela Sidro

Tempo Kondela Sidro

2 600 Kč Orientační cena