Menu

Recenze a srovnání Carnilove Salmon and Turkey for Puppies

Doporučujeme Při nákupu v kategorii krmiv pro štěňata

Datum doporučení: Květen 2019

  • Vysoký podíl masa
  • Bezlepkové
  • Dražší
  • Vysoký obsah tuků a kalorií
125 Kč/kg Orientační cena

Základní parametry

Krmivo Carnilove Salmon and Turkey for Puppies patří sice k těm dražším v našem výběru, ale zase dodá vašemu štěněti tu správnou výživu v prvních měsících života. Výrobce si zakládá především na vysokém obsahu a kvalitě masa. V krmivu ho je obsaženo dokonce 45 %, což je opravdu nadprůměrná hodnota. Zvyšuje se tím logicky i procento bílkovin, které tak činí 38 %, což v době napsání této recenze (květen 2019) bylo vůbec nejvíc z celého našeho výběru. Nadprůměrný je však také obsah tuků a celkový počet kalorií. Proto u plemen, která mají tendenci k obezitě, buďte při nejmenším obezřetní a striktně dodržujte doporučenou denní dávku.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

Carnilove

Velikost balení (kg)

1/5/12

Vypočítaná doporučená denní dávka pro 10kg psa (g)

130

Bílkoviny (%)

38

Maso (%)

45

Tuky (%)

20

Vláknina (%)

2,5

Popeloviny (%)

7,9

Podrobné složení

Masa v tomto krmivu není jen hodně, ale má i neobvyklý původ. Většina jej pochází z lososa, kterého doplňuje ještě složka z krocana. Hodně proteinů pochází také z hrachu, který je v granulích obsažen. Živočišného původu jsou také tuky, konkrétně v tomto případě najdeme kuřecí doplněný lososovým olejem. Ten je prospěšný také pro psí srst a kůži. Netradiční formu mají také sacharidy. Tapioka a cizrna jsou v psích krmivech spíše raritní, ale měly by být pro pejska dobře stravitelné na rozdíl například od pšenice nebo kukuřice. O správnou kloubní výživu vašich čtyřnohých mláďat se v tomto krmivu postarají extrakty z chrupavek a schránek mořských korýšů.

​Granule se prodávají po 5kg a 12kg baleních. Výrobce nespecifikuje pro jaká plemena jsou určené a tak bude stačit, když konkrétně vašemu pejskovi akorát uzpůsobíte denní dávku podle jeho váhy.

Parametr Tento produkt
Druh masa

Krůtí, rybí

Forma masa

Sušené

Druh tuků

Kuřecí, rybí

Hlavní zdroj sacharidů

Tapioka, cizrna

Vápník/fosfor (%)

1,4/1,1

Omega-3/omega-6 mastné kyseliny (%)

0,71/2,67

Sodík (%)

0

Probiotika

Ano

Kloubní výživa

Ano

Další přínosné obsažené látky

Hrách, ovoce a zelenina, chrupavky

Energie (kcal/kg)

4 100

Závěr

Krmivo Carnilove dodává mladým psům potřebnou kloubní výživu i další užitečné živiny. Jeho hlavní předností je ale výrazně nadprůměrný obsah masa a bílkovin. Vhodně zvolené jsou také zdroje sacharidů. Za tyto neobvyklosti si ale budete muset připlatit. Za některá krmiva z našeho výběru zaplatíte třeba polovinu. Jedním z nich je například Brit Premium by Nature Junior M. Je již specificky určené pro středně velká plemena, ale investice do něj bude výrazně nižší.

125 Kč/kg Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Carnilove Salmon and Turkey for Puppies

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Carnilove Salmon and Turkey for Puppies

Carnilove Salmon and Turkey for Puppies

125 Kč/kg Orientační cena