Recenze a porovnání Einhell GE-BC 43 AS | Arecenze.cz
Menu

Recenze a porovnání Einhell GE-BC 43 AS

82,6 % Celkové hodnocení

Další na zvážení v kategorii Benzínové křovinořezy

Klady

  • Vysoký výkon
  • Slušný objem motoru

Zápory

  • Vysoká hmotnost
  • Vyšší cena
  • Nižší otáčky
7 500 Kč Orientační cena

Základní parametry

Křovinořez Einhell GE-BC 43 AS patří do kategorie dražších zahradních přístrojů tohoto typu. Nabízí kvalitní konstrukci a standardní parametry. Dvoutaktní motor má objem 42,7 kubických centimetrů a výkon 1,25 kW. Počet otáček 7 000 za minutu je celkem běžný. Nádrž má bezmála 1 litr, což je také dobré. Přístroj se startuje, stejně jako u konkurenčních benzínových křovinořezů, zatažením za startovací lanko.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Einhell

Výkon (kW)

1,25 kW

Objem motoru (ccm)

42,7

Počet otáček (ot./min)

7 000

Specifikace pohonné jednotky

Benzínový dvoutakt

Objem nádrže (l)

0,98

Startování

Ruční

Parametry sekání a příslušenství

Záběr trojzubého žacího nože nijak nevybočuje z průměru běžných křovinořezů a má 25,5 centimetrů. Stejně tak přítomnost popruhu v balení a držadla ve tvaru řídítek je normální u drtivé většiny produktů v dané kategorii. Na co je ale nutné si dát pozor, je velmi vysoká váha přístroje. Dosahuje totiž hmotnosti přes 10 kilogramů, což může zejména slabším jedincům značně komplikovat zacházení s tímto modelem.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg)

10,5

Držadlo

Řídítka

Materiál hřídele

Kov

Popruh

Ano

Využití se strunovou hlavou

Ano

Hladina vibrací na levé rukojeti

4

Hladina vibrací na pravé rukojeti

4

Závěr

Křovinořez Einhell GE-BC 43 AS má velmi dobré parametry motoru. Je dvoutaktní s objemem 42,7 kubických centimetrů a výkonem 1,25 kW. Dostačující je také objem palivové nádrže, kam se vejde téměř litr paliva. Počet otáček za minutu dosahuje hodnoty 7 000, což odpovídá průměru v našem výběru, to stejné platí i o 25,5cm záběru trojzubého žacího nože. Nevýhodou tak zůstává trochu vyšší cena a hlavně nadstandardní hmotnost přes 10 kilogramů, která může slabším jedincům výrazně zhoršit požitek z práce.

Pokud hledáte podobně výkonný model za nižší cenu a hlavně takový, který je lehčí, zaměřte se na recenzi benzínového křovinořezu Fieldmann FZS 4003-B.

7 500 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Einhell GE-BC 43 AS | Hodnocení: 82,6 %
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub má v naší redakci na starosti převážně technologie. Křovinořezy patří mezi jeho novější témata, vzhledem k osobním zkušenostem při jejich používání a dobrému nastudování problematiky vám však bez problémů vysvětlí například rozdíl mezi vyžínacím nožem a žacími listy. Kromě zahradního náčiní se věnuje také televizím, fotoaparátům a jiné elektronice.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Einhell GE-BC 43 AS

Einhell GE-BC 43 AS

7 500 Kč Orientační cena