Menu

Recenze a srovnání Heys Para-Lite L

Doporučujeme Při nákupu v kategorii velkých kufrů

Datum doporučení: Srpen 2019

  • Záruka 5 let
  • Vyšší hmotnost
2 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

Čím dál častěji se u větších kufrů setkáváme s možností navýšení objemu pomocí expandéru, to je výhodou i tohoto modelu značky Heys. Tento skořepinový kufr je vyrobený z polykarbonátu, materiálu, o jehož odolnosti nejlépe vypovídá pětiletá záruka, kterou výrobce na výrobek poskytuje. Většina konkurenčních modelů se stále ještě drží standardní dvouleté záruky, několik výjimek má ovšem zaručenou životnost až deset let. Rozměry kufru můžete zkontrolovat níže v tabulce, hmotnost 5 kg bohužel patří k vyšším na trhu a při balení tak doporučujeme hlídat váhový limit.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka Heys
Typ Skořepinový
Materiál Polykarbonát
Záruka (roky) 5
Výška (cm) 76
Šířka (cm) 49
Hloubka (cm) 33
Hmotnost (kg) 5
Expandér Ano
Počet koleček 4
Kombinační zámek Ano
TSA zámek Ano
Rukojeť s aretací Ano

Vybavení

Jak je u větších kufrů poměrně běžné, i model Para-Lite má ve výbavě čtyři kolečka, teleskopické madlo a horní i boční madlo. Manipulace s ním tak bude zcela bezproblémová, s přihlédnutím k tomu, kolik do něj naložíte. Madla jsou navíc vyplněná gelem, takže vám ani při delším přesouvání nehrozí mozoly. Kufr nepostrádá ani kombinační TSA zámek, o bezpečí svých věcí se tak nemusíte bát a i při letištní kontrole zůstane váš kufr nepoškozený.

Vnitřní uspořádání

Pokud máte zkušenost se skořepinovým kufrem, vnitřní uspořádání modelu Heys Para-Lite vás nijak nepřekvapí, pozitivně ani negativně. Jedna strana je jištěná stahovacími pruhy do kříže, druhá oddělená látkovou přepážkou. V té je navíc i kapsa, například na dokumenty. Další kapsy už tento kufr nemá.

Závěr

Skořepinový model Heys Para-Lite L bude ideální variantou pro uživatele, kteří hledají dlouhou životnost, odolnost a velkou kapacitu. V jeho prospěch mluví pětiletá záruka, odolný polykarbonát a expandér. Nevýhodou je naopak větší hmotnost, kterou neocení pravděpodobně nikdo. Pokud pátráte po co nejlehčím provedení, za zvážení stojí například kufr Paklite Rocco. Co se vnitřního uspořádání týče, zcela odpovídá standardnímu provedeních skořepinových kufrů. Zvnějšku potom potěší zejména gelová madla, která jsou drobným vylepšením komfortu při manipulaci.

2 600 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Heys Para-Lite L

Heys Para-Lite L

2 600 Kč Orientační cena