Menu

Recenze a srovnání Heys Vantage Smart Luggage M 61l

v kategorii Střední kufry

Klady

  • Expandér
  • Bohaté vybavení
  • Záruka 10 let

Zápory

  • Vyšší hmotnost
  • Vyšší cena
3 600 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tento kufr značky Heys je z polykarbonátu, což je materiál považovaný za velmi odolný, pevný, a přitom pružný a lehký. Kufr by tedy neměl být náchylný k prasknutí. Jeho povrch má navíc hrubou úpravu, aby bylo zamezeno poškrábání. Pokud by však byl nějakým způsobem poškozen, vztahuje se na něj rovnou desetiletá záruka, což je v našem srovnání v srpnu 2020 velmi dlouhá doba. Model Heys Vantage Smart Luggage M 61l potěší také expandérem, díky kterému je možné zvýšit kapacitu kufru až o 20 %.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

Heys

Typ

Skořepinový

Materiál

Polykarbonát

Záruka (roky)

10

Výška (cm)

66

Šířka (cm)

41

Hloubka (cm)

26

Hmotnost (kg)

4,5

Expandér

Ano

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Jak bylo již zmíněno, tento kufr značky Heys obsahuje expandér, který umožní zvýšit kapacitu kufru. V tomto případě se jedná až o 20% zvětšení, což jistě oceníte v případě, že se vracíte z dovolené s několika suvenýry navíc. Expandér však o něco zvětší také rozměry kufru, je proto důležité hlídat, aby i naplněný splňoval limity aerolinek. Na kufru jsou čtyři dvojitá, plně otočná kolečka. Nechybí ani zámek, který v tomto případě nese označení TSA. Ten se hodí především na cesty do USA, letištní kontrola se skrz něj dostane do kufru, aniž by jej poškodila. Lepší manipulaci s kufrem by měla zaručit výsuvná nastavitelná rukojeť, madlo na jejím konci je dokonce naplněno gelem pro maximální pohodlí.

Vnitřní uspořádání

Úložný prostor kufru je dostupný dvěma způsoby. Můžete jej klasicky otevřít v polovině a vyplnit každou část zvlášť, nebo pomocí přední výklopné kapsy otevřít kufr na povrchu. Díky ní máte k obsahu snazší přístup, pokud potřebujete rychle něco najít. Nebo můžete prostor oddělit textilní přepážkou, čímž vám vzniknou dvě kapsy. V modelu Vantage Smart Luggage M 61l nechybí ani kompresní popruhy a několik malých kapes na drobnosti včetně přihrádky na notebook. Vnitřní prostor kufru je potažen saténem.

Závěr

Středně velký kufr Heys Vantage Smart Luggage M 61l je vhodný i pro náročné uživatele. Je z pevného, odolného, ale pružného materiálu, navíc je na něj záruka až 10 let. Kromě poměrně rozšířených vymožeností, jako je například TSA zámek, disponuje také expandérem, který zvětší obsah kufru o 20 %. Pohodlnému užívání napomůže přední výklopná kapsa, díky které budete mít věci vždy na dosah ruky. Na drobnosti se potom hodí několik menších kapes uvnitř, jejichž podšívka je ze saténu. Rukojeť kufru je nastavitelná, madla jsou vyplněna gelem. Kufr poté jezdí na čtyřech dvojitých otočných kolečkách. Nedostatkem může být vyšší cena a také hmotnost. Pokud sháníte o něco lehčí kufr, doporučujeme Travelite Ceris M 72l, který je také o něco objemnější.

3 600 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Heys Vantage Smart Luggage M 61l
, naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Heys Vantage Smart Luggage M 61l

Heys Vantage Smart Luggage M 61l

3 600 Kč Orientační cena