Menu

Recenze a srovnání March Bumper

v kategorii Střední kufry

Klady a zápory

  • Nízká hmotnost
  • Záruka 5 let
  • Vyčnívající kolečka
2 500 Kč Orientační cena

Základní parametry

Výrobním materiálem kufru March Bumper je ABS, tedy materiál odolný vůči mechanickému poškození, teplotním změnám a třeba i kyselině. Výrobce svému produktu věří natolik, že na něj poskytuje záruku až pět let, obvykle mají kufry záruční dobu dva roky. Tento skořepinový model je zároveň poměrně lehký, hmotnost 3,9 kg je jen cca o půl kilogramu vyšší, než jakou najdeme u textilních modelů. Jeho středně velká verze měří na výšku 66 cm, na šířku 46 cm a jeho hloubka je 26 cm.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

March

Typ

Skořepinový

Materiál

ABS

Záruka (roky)

5

Výška (cm)

66

Šířka (cm)

42

Hloubka (cm)

26

Hmotnost (kg)

3,9

Expandér

Ne

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Kufr March Bumper patří ke čtyřkolečkovým modelům, jeho kolečka jsou otočná o 360°, takže je pojízdný na všechny strany. Kolečka jsou dvojitá a ložisková, manipulace by tedy měla být velmi pohodlná. Jejich umístění na rozích kufru zase zvyšuje stabilitu, jsou ale také o něco zranitelnější a může se stát, že vám je na letišti urazí. S kufrem můžete manipulovat také díky polohovatelnému madlu a dvěma úchytům, jeden najdete na horní a druhý na boční straně zavazadla. Madlo je pochopitelně vedené uvnitř kufru a je tak chráněné proti poškození. Povrch kufru je strukturovaný, takový povrch bývá odolnější vůči odřeninám a když už k nějakému menšímu poškození dojde, zpravidla není tolik vidět, jako u lesklých modelů. Nesmí samozřejmě chybět ani kombinační TSA zámek, díky kterému s kufrem můžete bez obav cestovat i za oceán.

Vnitřní uspořádání

Silnou stránkou modelu Bumper je jeho vnitřní uspořádání. U skořepinových kufrů je obvyklé dělení na dvě poloviny, ani v tomto případě tomu není jinak. Jedna polovina je vybavená oblíbenými stahovacími pruhy, druhá látkovou přepážkou na zip. Kufr potěší také několika látkovými kapsami, které vám umožní přehlednější uložení věcí.

Závěr

Kufr March Bumper je díky nadčasovému designu a kvalitě zpracování vhodný takřka pro kohokoliv. Má všechno, co by správný kufr měl mít. Je pohyblivý díky čtyřem kolečkům a polohovatelnému madlu, je z odolného materiálu, díky kterému se na něj vztahuje pětiletá záruka, umožňuje vám přehledné uložení věcí díky vnitřním kapsám a nepostrádá ani TSA zámek, takže je můžete použít na cestování po celém světě. Cena kufru může být na první pohled vysoká, za kvalitní skořepinové zavazadlo jde ale o poměrně standardní cenu a pokud cestujete více než jednou ročně, doporučujeme zainvestovat do kvality. Jestliže ale kufr vytáhnete opravdu sporadicky, mohl by vám vyhovovat spíše levnější model, například kufr Travelite Delta, ačkoliv jde o textilní provedení.

2 500 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: March Bumper
, naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze March Bumper

March Bumper

2 500 Kč Orientační cena