Menu

Recenze a srovnání March Vienna

Doporučujeme Při nákupu v kategorii velkých kufrů

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Zámek v horní části
  • Tvrdší madlo
3 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kufr March Vienna patří mezi designové kousky na trhu. Prolisy na povrchu jsou poměrně netypické a kufr si drží vcelku osobitý vzhled. Kromě vzhledu zaujme také odolností, toto polypropylenové zavazadlo je odolné vůči proražení, mechanickému poškození a dalším vlivům. Díky tomu můžete u tohoto modelu počítat s pětiletou zárukou, většina zavazadel má záruku pouze dva roky. Hmotnost 4,4 kg je pro takto velký kufr velmi dobrá, co se týče ostatních rozměrů, jsou poměrně standardní, výška kufru je 71 cm, šířka 46 cm a hloubka 26 cm.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka March
Typ Skořepinový
Materiál Polypropylen
Záruka (roky) 5
Výška (cm) 77
Šířka (cm) 54
Hloubka (cm) 30
Hmotnost (kg) 4,4
Expandér Ne
Počet koleček 4
Kombinační zámek Ano
TSA zámek Ano
Rukojeť s aretací Ano

Vybavení

Správnému skořepinovému kufru samozřejmě nesmí chybět madlo a kolečka. Madlo tohoto kufru je hliníkové a samozřejmě nepostrádá aretaci. Delší manipulace by ale, vzhledem k tvrdšímu materiálu, nemusela být nejpohodlnější. Kolečka najdeme u tohoto kufru čtyři. Jsou otočná o 360° a vy tak můžete s kufrem snadno manipulovat všemi směry. Pokud se zaměříme na bezpečnost, zip kufru můžete uzamknout díky kombinačnímu TSA zámku, ten je poměrně netypicky umístěný v horní části kufru pro pohodlnější přístup. Kromě zmíněného madla můžete k manipulaci s kufrem použít i madlo umístěné v horní a boční části zavazadla. Povrch kufru je nejen tvarovaný, ale také zdrsněný, což jej lépe chrání proti škrábancům a oděrkám, případně snižuje jejich viditelnost a vaše zavazadlo si tak dlouho zachová reprezentativní vzhled.

Vnitřní uspořádání

Skořepinový model March Vienna se dělí na dvě poloviny, jedna je vybavená stahovacími pásy, druhá textilní příčkou na zip. Stahovací popruhy jsou ideální na udržení oblečení na jednom místě. Tím se omezí jeho mačkání a kufr zůstane uvnitř přehledně zorganizovaný. Polovina s textilní přepážkou je vhodná k uložení bot a dalších pohyblivějších kusů, se kterými by si kompresní popruhy nemusely poradit. Součástí textilní přepážky jsou také kapsy na zip, které dobře poslouží k uložení kosmetiky a dalších drobností.

Závěr

Kufr March Vienna představuje skvělý kompromis kvality a ceny. Nepatří sice k nejlevnějším modelům, vzhledem k dlouhé záruční době a kvalitě provedení je ale investice do jeho koupě přiměřená. U tohoto kufru najdeme vše podstatné, co od skořepinového modelu očekáváme. Je tedy odolný, díky polypropylenové skořepině a strukturovanému povrchu. Je mobilní, díky čtyřem otočným kolečkům a polohovatelnému madlu. Poskytuje možnost přehledného zabalení na cesty, díky rozdělenému interiéru, a navíc zaujme také neotřelým designovým provedením. Pokud je pro vás ale investice do tohoto kufru přece jen příliš vysoká a cestujete spíše jednou za čas, doporučujeme zvážit například model Paklite Rocco, který představuje cenově dostupnou variantu.

3 000 Kč Orientační cena

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na diskusní portál Zodpovíme.cz, kde odpovídá více odborníků.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze March Vienna

March Vienna

3 000 Kč Orientační cena