Recenze kufru T-Class 902 XL | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání T-Class 902 XL

v kategorii Velké kufry

Klady

  • Nízká cena
  • Výškově nastavitelná rukojeť

Zápory

  • Nemá TSA zámek
  • Vyšší hmotnost
1 200 Kč Orientační cena

Základní parametry

T-Class 902 XL je skořepinový kufr vyrobený z ABS materiálu. Jedná se o jeden z nejčastěji používaných povrchů, je totiž levný, nabízí ale pevnost a odolnost, zvládne i kolísání teplot. Kvůli němu je však kufr o něco těžší, ačkoli hmotnost 4,5 kg je u velkých kufrů v době našeho srovnání (srpen 2020) poměrně běžná. Rozměry 78x48x28,5 cm dávají tušit, že se jedná opravdu o prostorný kufr, do kterého se na několik dní bez problému sbalí i dvě osoby.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

T-Class

Typ

Skořepinový

Materiál

ABS

Výška (cm)

78

Šířka (cm)

48

Hloubka (cm)

28,5

Hmotnost (kg)

4,5

Expandér

Ne

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ne

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Tento kufr značky T-Class disponuje téměř veškerým základním vybavením. Potěší výškově nastavitelná rukojeť a také čtyři dvojitá otočná kolečka, díky nimž by se měl kufr dobře ovládat a odolávat i náročnějším povrchům. Najdete zde i kombinační zámek, abyste mohli obsah kufru řádně zabezpečit. Co zde však chybí, je TSA otvor, který by přišel vhod zejména při cestách do USA, Austrálie či Japonska, kde letištní kontroly často kufry odemykají, a právě k tomu slouží TSA zámek. Jinak kufry mohou poškodit. Pokud však do těchto zemí neplánujete cestovat, můžeme vám tento kufr doporučit.

Vnitřní uspořádání

Kufr je tradičně rozdělený na dvě poloviny. Jedna je uzavíratelná zipem, na samotné dělící přihrádce potom naleznete další kapsu na drobnosti. Druhá polovina je otevřená. V ní jsou kompresní popruhy, které jsou vhodné například na uložení oděvů. Postarají se o to, aby obsah kufru zůstal na svém místě.

Závěr

Model 902 XL značky T-Class je vhodný spíše pro méně náročné uživatele, čemuž také odpovídá jeho nižší cena. Je vyroben z ABS, což je levný materiál, který by měl zajistit pevnost a odolnost, existují však i kvalitnější povrchy skořepinových kufrů. Navíc je kvůli němu kufr poměrně těžší, 4,5 kg jsou však na velké kufry celkem běžné. Ve výbavě najdete nastavitelnou rukojeť, čtyři dvojitá otočná kolečka a kombinační zámek. Chybí zde však expandér a TSA zámek, který je při cestování do USA či Japonska rozhodně dobré mít. Pokud sháníte velký kufr, který obě tyto náležitosti má, doporučujeme Titan Xenon Deluxe 103/117l.

1 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: T-Class 902 XL
, naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze T-Class 902 XL

T-Class 902 XL

1 200 Kč Orientační cena