Menu

Recenze a srovnání Titan CEO 4W M 76l

92,2 % Celkové hodnocení

v kategorii Střední kufry

Klady

  • Bohatý interiér
  • Expandér
  • TSA zámek

Zápory

  • Vyšší cena
3 200 Kč Orientační cena

Základní parametry

Textilní kufr Titan CEO 4W M 76l překvapí především svou prodlouženou zárukou. Výrobce na něj poskytuje záruku až 3 roky, přitom u textilních kufrů je běžná pouze dvouletá lhůta. Je vyroben z polyesteru s plastovou ochranou na rozích proti poškození. Jeho rozměry jsou pro střední velikost kufrů poměrně běžné, dejte však pozor na to, aby i při zvětšení objemu expandérem byly vámi vybranou aerolinkou akceptovány. Hmotností 3,2 kg se tento kufr značky Titan řadí v době srovnání (srpen 2020) spíše k průměru, najdou se však i lehčí textilní kufry.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

Titan

Typ

Textilní

Materiál

Polyester

Záruka (roky)

3

Výška (cm)

68

Šířka (cm)

43

Hloubka (cm)

28

Hmotnost (kg)

3,2

Expandér

Ano

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Jak již bylo uvedeno výše, tento kufr disponuje expandérem. Díky němu můžete zvětšit objem kufru, což přijde vhod především na zpátečních cestách, kdy s sebou jistě povezete několik suvenýrů. Model CEO 4W M 76l stojí na čtyřech plně otočných kolečkách, která jsou navíc dvojitá, čímž poskytují větší stabilitu a odolnost. Samozřejmostí je i výškově nastavitelná rukojeť. Nechybí zde ani kombinační zámek s TSA otvorem, který oceníte například při cestování do USA, kdy letištní kontrola mnohdy kontroluje obsah kufru. Potěší také výsuvná jmenovka.

Vnitřní uspořádání

Titan CEO 4W M 76l je kufr vhodný především pro služební cesty, čemuž odpovídá jeho vnitřní uspořádání. Po otevření zipu po obvodu kufru se dostanete k hlavnímu úložnému prostoru. V něm jsou kompresní popruhy například pro uchycení oblečení. Obsah tohoto prostoru zůstane na svém místě díky dalším popruhům na povrchu, na nichž jsou navíc dvě kapsy na drobnosti. Několika přihrádkami je vybaveno také výklopné víko, na kterém naleznete samostatné kapsy dostupné také zvenčí kufru, abyste se snadno dostali ke všem nezbytnostem. Nechybí zde ani prostor na notebook.

Klady a zápory

Z vlastností kufru Titan můžeme jako pozitivum vyzdvihnout především prodlouženou záruku, potěší také expandér, zejména pokud se chystáte na nákupy. Co se negativ týče, mnoho jsme jich u tohoto modelu nenašli. Než že by v něčem vyloženě zaostával, je spíše v některých ohledech, jako je například hmotnost, průměrný. Vytknout mu tak můžeme snad jen vyšší cenu, která nebude pro všechny uživatele ideální.

Závěr

Tento textilní kufr značky Titan je vhodný především na služební cesty, a to díky vnitřnímu uspořádání. Kromě hlavního úložného prostoru s popruhy disponuje množstvím kapes a přihrádek, jistě přijde vhod také expandér pro zvětšen objemu. Nechybí mu ani TSA a kombinační zámek, čtyři dvojitá kolečka a výsuvná rukojeť. Potěší svou prodlouženou zárukou, která je v tomto případě tři roky, přičemž u textilních kufrů se nejčastěji setkáte pouze s dvouletou. Pokud však sháníte kufr s ještě delší zárukou, doporučujeme Heys Vantage Smart Luggage M 61l, který je opatřen zárukou až 10 let. Je však méně objemný.

3 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Titan CEO 4W M 76l | Hodnocení: 92,2 %
, naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Titan CEO 4W M 76l

Titan CEO 4W M 76l

3 200 Kč Orientační cena