Recenze kufru Travelite Ceris M 72l | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Travelite Ceris M 72l

85,4 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

  • Expandér
  • TSA zámek
  • Záruka pouze 2 roky
2 300 Kč Orientační cena

Základní parametry

Travelite Ceris M 72l je skořepinový kufr vyrobený z polypropylenu. Jedná se o pevný, ale poměrně lehký materiál, který kufru předurčuje odolnost a nízkou hmotnost. Váha 3,8 kg je v době srovnání (srpen 2020) průměrná. Kufr má střední rozměry 69x45x26 cm, je však vždy dobré si pohlídat, zda právě vámi vybraná aerolinka dané rozměry akceptuje. Kufr však disponuje kratší zárukou, výrobce uvádí, že se jedná pouze o dva roky.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

Travelite

Typ

Skořepinový

Materiál

Polypropylen

Záruka (roky)

2

Výška (cm)

69

Šířka (cm)

45

Hloubka (cm)

26

Hmotnost (kg)

3,8

Expandér

Ano

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Ve vybavení tomuto kufru značky Travelite nechybí žádný základní prvek. Disponuje dokonce expandérem pro zvětšení objemu kufru, což je u skořepinových modelů spíše rarita. Kufr stojí na čtyřech dvojitých kolečkách, která jsou otočná o 360°, samozřejmostí je i výsuvná rukojeť s aretací. Najdete zde také zámek s TSA otvorem, který se hodí na letištní kontroly, aby nebyl kufr poškozen v případě nutnosti jej otevřít.

Vnitřní uspořádání

Kufr Travelite Ceris M 72l je dvojitým zipem rozdělen na dvě poloviny, z nichž každá nabízí jiné uspořádání vašich věcí. Jedna je otevřená a vybavená kompresními popruhy například na oděvy, druhá uzavíratelná zipem. Na této přihrádce jsou umístěny další dvě kapsy na drobnosti, třetí navíc uprostřed kufru. Proto pokud chcete mít při cestování všechny drobnosti rozděleny, bude vám tento model svým vnitřním uspořádáním vyhovovat jak na dovolené, tak i na služební cestě.

Závěr

Kufr značky Travelite nabízí standardní výbavu v poměru ceny a výkonu, ve které nechybí výsuvná rukojeť, dvojitá, plně otočná kolečka či TSA zámek. Je z pevného, ale pružného polypropylenu, který by měl kufru zabezpečovat odolnost a nižší hmotnost vzhledem k jeho velikosti. Pro zvětšení objemu přijde vhod expandér. Dvojitý zip rozděluje kufr na dvě poloviny s kompresními popruhy a množstvím přihrádek a kapes na drobnosti. Za nedostatek považujeme krátkou, pouze dvouletou záruku, například u podobného kufru Heys Vantage Smart Luggage M 61l dostanete záruku až 10 let. Ten je však o více než 10 litrů méně objemný.

2 300 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Travelite Ceris M 72l | Hodnocení: 85,4 %
Eliška Srncová , naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Travelite Ceris M 72l

Travelite Ceris M 72l

2 300 Kč Orientační cena