Recenze kufru Travelite Derby 4W M 69l | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Travelite Derby 4W M 69l

80,0 % Celkové hodnocení

v kategorii Střední kufry

Klady

  • Nízká hmotnost
  • Přihrádka na košile
  • TSA zámek

Zápory

  • Pouze dvouletá záruka
1 800 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kufr střední velikosti Travelite Derby 4W M 69l je vyroben z polyesteru, jedná se tedy o textilní kufr. Takovéto modely nesou největší výhodu oproti kufrům skořepinovým především v možnosti rozšíření, větším počtu kapes a také nižší hmotnosti. Ta je v tomto případě nízké tři kilogramy, přitom u pevných kufrů může hmotnost dosahovat až 5 kg. Na kufr je poskytována pouze dvouletá záruka, což se může jevit jako nízké číslo v našem srovnání (srpen 2020), u textilních kufrů však velmi obvyklé.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

Travelite

Typ

Textilní

Materiál

Polyester

Záruka (roky)

2

Výška (cm)

66

Šířka (cm)

42

Hloubka (cm)

27

Hmotnost (kg)

3

Expandér

Ano

Počet koleček

4

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Model Derby 4W M 69l je vybaven expandérem, což je u textilních kufrů poměrně běžné, a kufr se tak dokáže přizpůsobit i neplánovaně většímu obsahu. Dejte si ale pozor na rozměrové limity některých aerolinek, hloubka kufru se expandérem zvětší až o 4 cm.

Kufr značky Travelite stojí na čtyřech kolečkách a ovládá se nastavitelnou výsuvnou rukojetí, která je v dnešní době samozřejmostí. Disponuje také zámkem, který má dokonce TSA otvor pro kontroly především na amerických letištích.

Vnitřní uspořádání

Kufr má jednu hlavní kapsu, ve které najdete popruhy například na oblečení. Jedná se o zcela běžné uspořádání. Drobnosti můžete uložit do několika kapes na drobnosti včetně přední výklopné přihrádky, která je umístěna zvlášť. Potěší také uzavíratelný prostor na složené košile s dalšími kompresními popruhy, tento kufr proto doporučujeme nejen na služební cesty.

Závěr

Travelite Derby 4W M 69l je textilní kufr střední velikosti, který je vhodný i pro náročnější uživatele, nechybí mu totiž žádné základní vybavení. Disponuje čtyřmi kolečky, výsuvnou rukojetí, expandérem, a dokonce TSA zámkem na cesty do zámoří. Svým uspořádáním je navíc vhodný na služební cesty, mimo hlavní úložný prostor a několik kapes má také přihrádku s popruhy na košile. Polyesterový povrch předurčuje nízkou hmotnost kufru, která činí 3 kg. Nedostatkem může být pouze dvouletá záruka. Pokud sháníte střední kufr například až s desetiletou zárukou, doporučujeme Heys Vantage Smart Luggage M 61l, který je ale o něco méně objemný a skořepinový.

1 800 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Travelite Derby 4W M 69l | Hodnocení: 80,0 %
, naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Travelite Derby 4W M 69l

Travelite Derby 4W M 69l

1 800 Kč Orientační cena