kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Travelite Neopak

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii středních kufrů

Datum doporučení: Listopad 2018

Klady:

Expandér

Nízká hmotnost

Zápory:

Chybí TSA zámek

Záruka 2 roky

1 700 Kč
orientační cena

Základní parametry

Látkový kufr Travelite Neopak nabízí líbivý dvoubarevný design a je vyrobený z odolného polyesteru, jako většina textilních zavazadel. Jak už to tak u látkových kufrů bývá, i u tohoto je největší výsadou nízká hmotnost, váží pouze 3 kg, což je zhruba o 1-2 kg méně než hmotnost skořepinových kufrů v této velikosti. Když už se bavíme o velikosti, výška kufru Neopak je 67 cm, šířka 42 cm a hloubka 28 cm. Tyto rozměry ale nejsou zcela finální, hloubku kufru můžete rozšířit pomocí expandéru, který je u látkových kufrů o něco běžnější oproti skořepinovým variantám. Záruka dva roky je dobrý základ, který sice řada dražších kufrů překonává, v dané cenové kategorii ale na delší záruku většinou nenarazíte.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka Travelite
Typ  Textilní
Materiál  Polyester
Záruka (roky)  2
Výška (cm) 67
Šířka (cm) 42
Hloubka (cm) 28
Hmotnost (kg) 3
Expandér  Ano
Počet koleček  4
Kombinační zámek  Ano
TSA zámek  Ne
Rukojeť s aretací  Ano

Vybavení

Výbavě kufru Travelite dominuje již zmíněný expandér, jinak se nijak zvlášť pestré nabídky nedočkáte. Výhodou jsou čtyři otočná kolečka, která jsou sice téměř samozřejmostí u skořepinových kufrů, látková zavazadla ale často mívají jen dvě. Bez teleskopické rukojeti se potom neobejde žádný kufr, této pochopitelně nechybí ani aretace a pro zvýšení bezpečnosti je vedená vnitřkem kufru. Nevýhodou oproti dražším modelům může být absence TSA zámku, pokud ale neplánujete cestovat například do USA, pravděpodobně si s klasickým kombinačním zámkem bez problému vystačíte.

Vnitřní uspořádání

Vnitřním uspořádáním se kufr Neopak drží konceptu běžného pro většinu látkových zavazadel, jde tedy o jeden společný úložní prostor s víkem. Výhodou je přihrádka na košile, kterou najdete ve víku. Ta dělá z tohoto kufru model vhodný mimo jiné na služební cestu. Uvnitř kufru jsou navíc balící popruhy, které udrží vše na své místě, a ve víku je několik přihrádek pro organizaci menších věcí. Popruhy jsou paralelní, za lehce efektivnější variantu považujeme popruhy umístěné do kříže, ale to je spíše detail.

Závěr

Za vcelku dostupnou cenu získáte s pořízením kufru Travelite Neopak estetické a spolehlivé zavazadlo, které vás nezklame na dovolené ani na služební cestě. Jeho nevýhodou může být absence TSA zámku, ten ale řada uživatelů vůbec nevyužije. Výhodou je naopak nízká hmotnost, která vám společně s expandérem umožní přibalit ještě pár kilogramů navíc. Vybavení i vnitřní uspořádání kufru je poměrně standardní, potěší speciální přihrádkou na košile. Pokud proto hledáte dostupné, ale přesto spolehlivé řešení, můžeme vám tento model doporučit. Kdyby vás zajímala ještě o něco lepší varianta, i když za vyšší cenu, podívejte se například na recenzi modelu March Bumper.

Další recenze

Kompletní porovnání