Recenze kufru Travelite Vector 2w | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Travelite Vector 2w

82,0 % Hodnocení
redakce

Klady a zápory

Klady

  • TSA zámek
  • Uvnitř několik kapes na drobnosti

Zápory

  • Dvě kolečka
  • Jen dvouletá záruka
1 800 Kč Orientační cena

Základní parametry

Skořepinový kufr Travelite Vector 2w bude skvělým doplňkem na kratších cestách. Hodí se pro méně i více náročné uživatele, za poměrně nízkou cenu se může pochlubit kvalitním vybavením. Je vyroben z odolného materiálu, v úložném prostoru najdete několik praktických kapes na drobnosti, o bezpečnost se potom postará možnost uzamčení kufru. Nevýhodou kufru může pro někoho být přítomnost pouze dvou koleček, tudíž se nedá vést ve svislé poloze, na druhou stranu nabízí stabilitu při postavení, což ocení cestující ve vlaku či autobusu. Na kufr je poskytována záruka dva roky, toto číslo je dnes spíše podprůměrné, na občasné cestování však dostačující. Hmotnost 2,5 kg je víceméně průměrná, některé palubní kufry se drží pod 2 kg, jiné přesahují i 3 kg.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Značka

Travelite

Typ

Skořepinový

Materiál

ABS

Záruka (roky)

2

Výška (cm)

55

Šířka (cm)

40

Hloubka (cm)

20

Hmotnost (kg)

2,5

Expandér

Ne

Počet koleček

2

Kombinační zámek

Ano

TSA zámek

Ano

Rukojeť s aretací

Ano

Vybavení

Materiálem, ze kterého je kufr vyroben, je ABS, cenově dostupná a zároveň pevná a odolná varianta. Samozřejmostí u všech kufrů je výsuvná rukojeť, Travelite Vector 2w navíc nabízí několik úrovní nastavení její výšky. Pro maximální zabezpečení vašich věcí najdete na boku kombinační zámek, také ale zámek TSA, kterým se k obsahu kufru snadno dostane letištní kontrola, aniž by zámek a kufr celkově poškodila. 

Vnitřní uspořádání

Jedna polovina kufru je opatřena stahovacími popruhy pro snadné zachycení například oblečení a bot, druhá půlka je uzavíratelná zipem. Na jejím povrchu jsou další dvě menší přihrádky ze síťovaného materiálu, cestu k drobnostem potom usnadní také malá kapsa uprostřed kufru.

Závěr

Kufr Travelite Vector 2w ocení cestující všemi dopravními prostředky. Přestože má jen dvě kolečka a můžete ho tak vést pouze nakloněný, při postavení ve vlaku či autobusu vám neujede. Je vhodný také do letadla svým odolným materiálem a rozměry, díky kterým je u aerolinek akceptovaný jako palubní zavazadlo. Má navíc kombinační i TSA zámek. V interiéru kufru můžete vaše věci uchytit za popruhy, nebo na druhé straně uložit do několika uzavíratelných přihrádek. Výhodou je i malá kapsa na drobnosti.

Pokud vám nevadí do kufru investovat více, doporučujeme kufr Titan Compax 4w S, který například umožňuje i dobíjení vašeho telefonu, je z pevnějšího materiálu a disponuje čtyřmi kolečky.

1 800 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Travelite Vector 2w | Hodnocení: 82,0 %
Eliška Srncová , naše seniorní redaktorka, spojila svou vášeň pro cestování a bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů a vytvořila pro vás výběr kufrů. Napoví vám třeba, po jakých materiálech se poohlédnout, jaké bezpečnostní prvky vyžadovat i jak si efektivně zabalit. Pro milovníky turistiky a různých zážitků zpracovala také srovnání zážitkových agentur.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Travelite Vector 2w

Travelite Vector 2w

1 800 Kč Orientační cena