Menu

LAMAX PartyBoomBox500 – Recenze, testy a srovnání

Velmi dobré Celkové hodnocení

Nejlepší poměr cena/výkon v kategorii Partyboxy

Klady

  • Až 24 hodin provozu
  • Vnitřní i venkovní prostory
  • S připojením na mikrofon
  • Odolný prachu a vodě
  • Madlo pro snadný transport

Zápory

  • Slabší basy
  • Horší signál rádia
4 000 Kč Orientační cena

Charakteristika

Bezdrátový party reproduktor LAMAX PartyBoomBox500 cílí na uživatele, kteří chtějí výkonné zařízení pro ozvučení vnitřních i vnějších prostorů, a trvají přitom na nízké ceně. Partyboxu nechybí možnost připojení různých elektrických nástrojů či mixážního pultu, ovšem zaujmout může například také milovníky karaoke, pro které je součástí balení dokonce připravený i mikrofon. Ozvučí vnitřní i venkovní prostory, na které je připraven zvýšenou odolností vůči vodě a prachu.

Základní parametry

Partybox LAMAX má oproti konkurenci ve své cenové kategorii řadu parametrů na špičkové úrovni. Disponuje vysokým výkonem až 500 W, s čímž snadno ozvučí houseparty i celou zahradu. Pro vnější využití jej předurčuje také jeho voděodolnost IP54, takže vaši venkovní oslavu či akci vlhko ani menší sprška neohrozí. Díky jeho výdrži až 24 hodin na baterii zároveň nemusíte mít obavy, když se tancování protáhne dlouho do noci či do druhého dne.

Možnosti připojení

Pro využití při společenských akcích u partyboxu LAMAX oceníte vstup na mikrofon, takže se s ním můžete pobavit i u karaoke. Mikrofon je zde dokonce součástí balení, čímž LAMAX opět zastiňuje konkurenci. Připojit lze i kytaru či jiné elektrické nástroje nebo mixážní pult, a tak je tento partybox dobrou volbou i pro ty, kteří chtějí rozvíjet své DJské umění.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

V době psaní této recenze sklízí partybox LAMAX PartyBoomBox500 spoustu vynikajících uživatelských recenzí. O vysoké spokojenosti s ním svědčí hned 95% průměr všech hodnocení na portále heureka.cz, přičemž nejčastěji si uživatelé chválí jeho vysoký výkon v porovnání s nízkou cenou a skvělou hlasitost. Oceňují také jeho design, ovšem to je zcela individuální.

Mezi hodnoceními se najde i několik negativních, kdy se nejčastěji objevuje zmínka o slabším provedení rádia, které má údajně velmi nekvalitní přijímač signálu. Stejně tak dost uživatelů očekávalo silnější basy. Někteří pak partybox srovnávají s dražšími produkty, například od značky JBL, kdy jej vnímají jako vhodnou, zvukově průměrnou alternativu za málo peněz.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Nejzajímavější je u tohoto produktu nízká cena ve srovnání s vysokou hodnotou výkonu. Na svou cenovou kategorii je maximální výkon 500 W nadprůměrný, a tak lze od partyboxu očekávat dobré ozvučení velkých vnitřních oslav i venkovních akcí. Oproti řadě konkurenčních produktů navíc partybox nabídne i zvýšenou odolnost proti prachu a stříkající vodě, takže vaši oslavu nepřekazí vlhko, orosená tráva ani lehký deštík. Za zajímavost lze ještě považovat fakt, že je poměr výšek a basů možné nastavit dle libosti přímo na reproduktoru.

Porovnání s alternativami

Jestliže se poohlížíte po alternativě k LAMAX PartyBoomBox500, a přitom cílíte na ještě nižší cenu nehledě na výkon, pak za zvážení stojí například partybox Sencor SSS 3800. Zaujme svým designem a RMS výkonem 60 W, se kterým ozvučí i velkou houseparty. Pro venkovní akce se ale příliš nehodí, protože není vybaven zvýšenou odolností vůči prachu ani vodě.

Závěrečné shrnutí

LAMAX PartyBoomBox500 je dobrou volbou v případě, že hledáte levný partybox s vysokým výkonem pro ozvučení větší akce venku či uvnitř. U uvedeného výkonu je samozřejmě nutné vzít v úvahu to, že jde o maximální výkon, takže průměrná hodnota bude o něco nižší, i přesto je ale na svou cenovou kategorii hodnota bezkonkurenční. Součástí balení partyboxu je navíc i mikrofon, se kterým tento model cílí na milovníky karaoke.

Parametr Tento produkt
Značka / výrobce

LAMAX

Výkon (W)

500

Frekvence (Hz)

50 až 20 000

Bluetooth

Bluetooth 5.0

USB

Ano

Slot na SD kartu

Ano

Připojení mikrofonu

Ano

Osvětlení či vizuální efekty

Ano

Odolnost

IP54

Výdrž baterie (h)

24

Rozměry (v × š × h cm)

59 × 31,2 × 37,7

Hmotnost (kg)

11,2

4 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: LAMAX PartyBoomBox500 | Hodnocení: Velmi dobré
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva má coby redaktorka již řadu zkušeností se srovnáváním produktů, které zúručuje také u tématu partyboxů. Při své práci využívá výsledky uživatelských i odborných recenzí, na základě kterých pro vás vybírá ty nejlepší produkty. Zohledňuje přitom potřeby různých cílových skupin, a tak dokáže nabídnout adekvátní řešení pro náročné i nenáročné uživatele, laiky i hudební nadšence.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze LAMAX PartyBoomBox500

LAMAX PartyBoomBox500

4 000 Kč Orientační cena