Mikrovlnka Beko MGB 25333 BG - Recenze a test | Arecenze
Menu

Recenze a test Beko MGB 25333 BG

v kategorii Mikrovlnné trouby

Klady a zápory

  • Velké objem
  • Funkce gril
  • Vysoká cena
6 000 Kč Orientační cena
  • 0,0 %
    Celkové
    hodnocení

Souhrnné údaje 

Beko MGB 25333 BG je jedna z vestavných mikrovlnných trub, které jsme do našeho srovnávacího testu v červenci 2017 zařadili. Z námi vybraných vestavných mikrovlnek má tato největší objem, který činí 25 l, a dokonce i v porovnání s ostatními troubami jde o jednu z nejvyšších hodnot. Tomu je úměrný i průměr talíře, 31,5 cm je opravdu slušná hodnota. 

Mikrovlnka značky Beko je průměrně účinná, energetickou účinností sice převyšuje některé jiné konkurenční modely, přesto jich je několik i lepších. Dle hodnot výkonu jako takového ale slibuje s 900 W velkou sílu, ovšem za cenu vyšší spotřeby elektrické energie. Lze ale říci, že 1 450 W vysoký příkon je úměrný k velkému výkonu, který model nabízí. 

Co se týče ovládání , Beko MGB 25333 BG má k obsluze určený dotykový panel a otočný ovladač. Jelikož jde o vestavnou mikrovlnnou troubu, lze očekávat větší rozměry, musí být totiž bytelnější. V porovnání se všemi modely v porovnávacím testu jde o nadprůměrnou velikost, i ostatní vestavné varianty jsou ovšem větší, takže počítejte s prostorem o 59,5 cm na šířku, 38,8 cm na výšku a s hloubkou 39,2 cm.

[mikrovlnky_params1]

Hodnocení funkcí

Funkce jsou u mikrovlnky Beko MGB 25333 BG průměrné a shodné s většinou recenzovaných modelů. Jen opravdová menšina hodnocených oplývala funkcemi jako je crisp (zapékání do křupava), parní vaření nebo horkovzduch, jde tedy spíše o raritu, které se ovšem u této mikrovlnky nedočkáte. Nepočítejte ani s dětským zámkem, ten se zdá být nepodstatný, ale v rodině plné nenechavých ruček dětí se může hodit, zvlášť ve chvíli, kdy není mikrovlnka v dostatečné výšce a je tak na dosah.

Co je ovšem velké plus je přítomnost funkce grilu. Tou se nemůže pyšnit ani polovina recenzovaných modelů, přitom ji zákazníci vyhledávají čím dál více. Dalšími vlastnostmi a funkcemi, které mikrovlnka má, jsou potom displej, zvuková signalizace, hodiny a rozmrazování.

[mikrovlnky_params2]

Naše hodnocení a závěr

Beko MGB 25333 BG patří do vyšší cenové kategorie, stejně jako všechny hodnocené vestavné mikrovlnné trouby. Nabízí průměrnou energetickou účinnost, průměrné jsou i funkce. Benefitem může však pro některé uživatele být funkce grilu a velký objem trouby. Vzhledem k tomu, že jde o vestavný model, je bytelný a zabere více místa. S tím musíte počítat u všech vestavných modelů, alespoň u těch, které jsme my srovnávali. Se stejnými funkcemi, ale poloviční cenou potom můžete najít například model Klarstein Fine Dinesty, který je volně stojící.

6 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Beko MGB 25333 BG
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva má coby redaktorka bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů do domácnosti a v ověřování jejich parametrů je jako doma. Zaměřila se i na mikrovlnné trouby a díky tomu, že si v této oblasti udržuje neustálý přehled, dokáže porovnat hodnoty s průměrem i aktuálními trendy na trhu a poradí, které modely stojí za zvážení a investici. Kromě mikrovlnek má Iva na starost i témata z oblasti sportu a péče o zdraví.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Beko MGB 25333 BG

Beko MGB 25333 BG

6 000 Kč Orientační cena