Mikrovlnka Daewoo KOR 7G87WW - Recenze a test | Arecenze
Menu

Recenze a test Daewoo KOR 7G87WW

v kategorii Mikrovlnné trouby

Klady a zápory

  • Cena
  • Menší velikost
  • Základní nabídka funkcí
1 300 Kč Orientační cena
  • 0,0 %
    Celkové
    hodnocení

Souhrnné údaje 

V našem srovnávacím testu mikrovlnných trub jsme věnovali pozornost především volně stojící modelům, ke kterým se řadí i DAEWOO KOR 7G87WW. Jde o spotřebič s průměrným objemem 20 l a průměrným talířem o 25,5 cm v průměru, takže se do něj vleze jídlo naservírované na talíři. S výkonem 700 W a příkonem 1 000 W, účinnost je ve výsledku dostačující a spotřebič bude odvádět průměrnou práci za spotřeby průměrného množství energií. Za zmínku stojí jistě rozměry mikrovlnky, které mnohé uživatele budou zajímat, aby věděli, zda jim na lince zbude dostatek místa. Všechny rozměry jsou uvedené v tabulce, ve zkratce – DAEWOO KOR 7G87WW není nejmenší z našeho srovnání, rozhodně ale nezabere nějak podstatný kus vaší kuchyně.

[mikrovlnky_params1]

Hodnocení funkcí

V této tabulce si můžete porovnat, které funkce mikrovlnka DAEWOO KOR 7G87WW nabízí. Určitě se podívejte i na to, jak často se dané funkce objevovaly u jiných modelů. Během hodnocení v červenci 2017 jsme totiž zjistili, že některé funkce se objevují jen výjimečně. Očekávat tak můžete standardní funkci rozmrazování a zvukovou signalizaci, vedle toho ale už neočekávejte dětská zámek, funkci gril nebo třeba displej. Je na vašem uvážení, které funkce požadujete, a které naopak oželíte.

[mikrovlnky_params2]

Naše hodnocení a závěr

DAEWOO KOR 7G87WW je volně stojící mikrovlnná trouba, která slibuje přehledné jednoduché ovládání. Tím, že nenabízí velké množství funkcí, bude vyhovovat nenáročným uživatelům, jako jsou třeba starší lidé. Mikrovlnka zvládne obstojně ohřát jídlo, dokonce v ní můžete rozmrazovat, a to například pečivo. Tento model není nijak robustní a bude se hodit do menších kuchyní nebo na chatu. 

1 300 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Daewoo KOR 7G87WW
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva má coby redaktorka bohaté zkušenosti se srovnáváním produktů do domácnosti a v ověřování jejich parametrů je jako doma. Zaměřila se i na mikrovlnné trouby a díky tomu, že si v této oblasti udržuje neustálý přehled, dokáže porovnat hodnoty s průměrem i aktuálními trendy na trhu a poradí, které modely stojí za zvážení a investici. Kromě mikrovlnek má Iva na starost i témata z oblasti sportu a péče o zdraví.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Daewoo KOR 7G87WW

Daewoo KOR 7G87WW

1 300 Kč Orientační cena