Menu

Recenze a srovnání tarifu Emtéčko Mega

v kategorii Neomezené tarify

Klady a zápory

  • Bez závazku
  • Dostupná cena
  • Nemá volná data
300 Kč Orientační cena

Základní parametry

Mobilní tarif Mega od operátora Emtéčko je jedním z mála opravdu neomezených tarifů od virtuálních operátorů za dostupnou cenu. Tím „opravdu neomezený“ myslíme, že má neomezené volání i SMS do všech sítí. Ostatní virtuální operátoři často nabízejí jen částečně neomezené varianty, kde je například limitovaný počet SMS. Data v tomto směru nebereme v potaz, ta totiž nebývají neomezená prakticky v žádném tarifu. Operátor Emtéčko pracuje na síti O2, můžete se tedy při výběru tarifu rozhodovat i podle toho, zda vám vyhovuje či nevyhovuje jejich pokrytí. Dobrou zprávou je, že tento tarif získáte bez závazku, což u neomezených tarifů nebývá zcela samozřejmé, popřípadě si za bezzávazkovou variantu připlatíte. Další poplatky neplatíte ani za zavedení čísla, jak tomu u některých operátorů bývá.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Emtéčko

Mobilní síť

O2

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

Bez závazku

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

Téma dat jsme již nakousli v předchozím odstavci. Pokud je vaší zálibou pravidelné brouzdání po internetu, tarif Emtéčko Mega pravděpodobně nebude to pravé pro vás. V základní verzi totiž žádná data nezahrnuje. V případě zájmu je můžete přikoupit pomocí datových balíčků, před jejich pořízením ale doporučujeme spočítat si, zda by vás některý tarif s daty nevyšel levněji. Například balíček 200 MB stojí 99 Kč a za měsíc tak zaplatíte celkem 585 Kč. Například s Neomezeným balíčkem od ČEZ mobil přitom získáte 200 MB už v ceně 470 Kč měsíčně.

Parametr Tento produkt
Datový balíček 1

50 MB/20 Kč

Datový balíček 2

200 MB/99 Kč

Datový balíček 3

1,5 GB/136 Kč

Datový balíček 4

5 GB/275 Kč

Datový balíček 5

10 GB/419 Kč

Datový balíček 6

Nemá

Závěr

Tarif Emtéčko Mega bude vyhovovat primárně uživatelům, kteří si nepotrpí na časté surfování na internetu. Cenově se totiž tato neomezená varianta drží víceméně středu, s přikupováním datových balíčků se ale může prodražit. V základu přitom žádná data nenabízí. Výhodou je zřízení tarifu bez závazku a dalších poplatků, navíc jde o jeden z mála opravdu neomezených tarifů od virtuálních operátorů, který v našem srovnání máme.

300 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Emtéčko Mega

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Emtéčko Mega

Emtéčko Mega

300 Kč Orientační cena