Menu

Recenze a srovnání tarifu Poda mobil Volně všude

Další na zvážení v kategorii Neomezené tarify

Klady

  • 1,5 GB internetu
  • Bez závazku

Zápory

  • Vázaný na další služby
  • Vyšší cena
750 Kč Orientační cena

Základní parametry

Také virtuální operátor Poda mobil zařadil mezi svou nabídku neomezenou variantu, Volně všude. Tento operátor působí v síti T-Mobile, pokud vám tedy vyhovuje pokrytí této sítě, mohl by vám vyhovovat i tento tarif. Výhodou je bezzávazková varianta, tarif i operátora můžete kdykoliv vyměnit a nemusíte řešit výpovědní lhůty nebo sankce. Tarif je navíc plně neomezený, můžete tak volat i smskovat do všech sítí, co hrdlo ráčí.

Zatím bylo hodnocení veskrze pozitivní, tarif Volně všude má ale jednu zásadní nevýhodu. Je vázaný k dalším službám poskytovatele, získáte jej tak jen k televiznímu nebo internetovému připojení od stejné společnosti. Druhou, menší nevýhodou jsou počáteční náklady. Necelých 200 Kč sice není žádná obrovská suma, u řady operátorů ale neplatíte za zavedení čísla vůbec nic.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Mobilní síť

T-Mobile

Zaváděcí náklady (Kč)

198

Závazek (počet měsíců)

Bez závazku

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

V předchozím odstavci jsme zmínili největší nevýhodu tarifu Volně všude, je tak na čase popsat i jeho výhodu. Tou je balíček 1,5 GB dat. Náročnější uživatel si s touto dávkou sice asi nevystačí, na přečtení e-mailů a použití navigace je ale více než dostačující. Další data se dají dokoupit prostřednictvím některého z balíčků, tarif už sám o sobě ale není příliš levný a dokupování dat by mohlo být poměrně nevýhodné.

Parametr Tento produkt
Data (GB)

1,5

Připojení

3G

Datový balíček 1

150 MB/65 Kč

Datový balíček 2

300 MB/120 Kč

Datový balíček 3

600 MB/220 Kč

Datový balíček 4

1,2 GB/330 Kč

Datový balíček 5

1,5 GB/375 Kč

Datový balíček 6

3 GB/400 Kč

Závěr

Tarif Volně všude představuje poměrně omezenou variantu, která je dostupná jen s dalšími službami poskytovatele, tedy např. s televizním nebo internetovým připojením. Ani tak nejde o úplně levný tarif, v jeho prospěch ale hovoří fakt, že jde o zcela neomezenou variantu bez závazku a ve výbavě má také 1,5 GB internetu. Pokud ale neplánujete pořizování internetového nebo televizního připojení, nebude pro vás tento tarif ideální variantou. Vyhovovat by vám naopak mohl například Můj svobodný tarif M od T-Mobile.

750 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Poda mobil Volně všude

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Poda mobil Volně všude

Poda mobil Volně všude

750 Kč Orientační cena