Recenze a srovnání mobilního tarifu Skyfone Sky Simple | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání tarifu Skyfone Sky Simple

Doporučujeme Při nákupu v kategorii nejlevnějších tarifů

Datum doporučení: Únor 2019

  • Tarifikace 60+1
  • Vyšší zaváděcí náklady
45 Kč Měsíční paušální poplatek

Základní parametry

Nejvíce peněz zaplatíte při zřizování tarifu Sky Simple za přenos čísla, ten vás vyjde na 250 Kč. Měsíční paušál už je ale velmi nízký, za vedení služby zaplatíte jen 45 Kč. V rámci tarifu nejsou žádné volné minuty ani SMS, zkrátka platíte, co provoláte. Cena za jednu minutu i SMS je shodná, 1,5 Kč. V době psaní recenze (únor 2019) byla tato sazba zhruba průměrná, v našem srovnání najdete dražší, ale i levnější varianty. Sky Simple potěší tarifikací 60+1, se kterou vám nebudou minuty naskakovat závodním tempem. První minutu hovoru totiž sice platíte celou, zbytek už se vám ale počítá po vteřinách. Operátor Skyfone tento tarif zřizuje bez závazku a k provozování využívá síť Vodafone.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Skyfone

Mobilní síť

Vodafone

Zaváděcí náklady (Kč)

250

Závazek (počet měsíců)

Bez závazku

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Nemá

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

1,5

Tarifikace

60+1

Volné SMS do všech sítí

Nemá

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

1,5

Připojení a data

Pokud si chcete tarif Sky Simple obohatit o nějaká ta data, budete si muset připlatit. Nejlevnější datový balíček stojí 69 Kč a najdete v něm 150 MB, což je zásoba vhodná pro velmi nenáročné zákazníky. Přikoupit si můžete klidně i 1,2 GB dat, za ta už ale zaplatíte 320 Kč a spolu s platbou za volání a SMS už se vám možná vyplatí zvážit některý z tarifů, které mají data v ceně. Například Start neomezeně od Vodafonu zahrnuje neomezené volání, neomezené SMS a 1,5 GB dat za 549 Kč měsíčně.

Parametr Tento produkt
Datový balíček 1

150 MB/69 Kč

Datový balíček 2

300 MB/129 Kč

Datový balíček 3

600 MB/220 Kč

Datový balíček 4

1,2 MB/320 Kč

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Závěr

Výhodou tarifu Sky Simple je zákaznicky přívětivá tarifikace 60+1, výtku si naopak zaslouží za vysoký poplatek za převod čísla. Cenou za volání a SMS se tarif drží zhruba středu, nejde o nejdražší ani nejlevnější možnost z našeho srovnání. Doporučit jej můžeme nenáročným zákazníkům, kterým vyhovuje nízký měsíční paušál a doplácení provolaných minut. Jako alternativa se potom nabízí Šťastný tarif 47, se kterým oproti Sky Simple ušetříte 60 haléřů za každou minutu či SMS.

45 Kč Měsíční paušální poplatek
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Skyfone Sky Simple
Eliška Srncová se v naší redakci už roky zabývá srovnáváním produktů a služeb. Stála u zrodu našeho velkého srovnání mobilních tarifů, pečlivě procházela nabídky různých operátorů a dohledávala důležité informace o variantách tarifů. Poradí vám, jak zjistit, který tarif vám bude nejlépe vyhovovat a také jak nenaletět trikům některých operátorů. Kromě mobilních tarifů zpracovala také srovnání e-shopů i reálný test některých obchodů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Skyfone Sky Simple

Skyfone Sky Simple

45 Kč Měsíční paušální poplatek