Menu

Recenze a srovnání tarifu Vodafone Start neomezeně

v kategorii Neomezené tarify

Klady a zápory

  • 1,5 GB v ceně
  • Časově omezená nabídka
  • Pouze s dvouletým závazkem
549 Kč Orientační cena

Základní parametry

První nevýhodou tarifu Start neomezeně od Vodafonu je absence varianty bez závazku, pořídit se jej můžete pouze se smlouvou na dva roky. Pokud hledáte tarif bez závazku, tento zkrátka nebude pro vás. Zároveň jde o limitovanou nabídku, kterou nenajdete ve standardním ceníku (únor 2019). Jinak se v základu neliší od běžných neomezených tarifů, ve zkratce je tedy volání i smskování do všech sítí neomezené. To je u neomezených tarifů nad 500 Kč běžné, existují ještě částečně neomezené tarify, které bývají o něco levnější.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Vodafone

Mobilní síť

Vodafone

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

24

Varianta bez závazku

Ne

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

Na tarif s cenou okolo pěti set korun je zásoba 1,5 GB dat na měsíc poměrně slušná a mohla by vystačit i pravidelným uživatelům mobilního internetu. Pro náročnější zákazníky ale dostatečná nebude, počítejte s ní spíše na komunikaci po sociálních sítích, občasné využití navigace apod., pravidelné sledování videí a náročnější procesy si žádají podstatně větší balíček dat. Základní objem dat můžete navýšit o 250 MB za 49 Kč nebo 1 GB za 99 Kč. S větší spotřebou dat se ale většinou vyplatí zvážit rovnou dražší tarif, například s tarifem Red Naplno 5 GB získáte 5 GB dat za 777 Kč měsíčně.

Parametr Tento produkt
Připojení

3G, 4G/LTE

Maximální rychlost připojení (Mbit/s)

225/45

Datový balíček 1

250 MB/49 Kč

Datový balíček 2

1 000 MB/99 Kč

Datový balíček 3

Nemá

Datový balíček 4

Nemá

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Závěr

Mobilní tarif Start neomezeně je limitovanou nabídkou od Vodafonu, z toho důvodu není tarif dostupný ve variantě bez závazku. Počítat můžete s neomezeným voláním a neomezeným počtem SMS do všech sítí, dokonce ani nabídka dat není za danou cenu špatná. Na měsíc máte k dispozici 1,5 GB dat, což náročné zákazníky nejspíš neoslní, méně náročným uživatelům by ale mohla tato porce stačit. O něco levnější alternativou k tomuto tarifu je například Šťastný tarif 407, ten se vám ale může prodražit na volání a textování do cizích sítí.

549 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Vodafone Start neomezeně

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Vodafone Start neomezeně

Vodafone Start neomezeně

549 Kč Orientační cena