Recenze mobilu Aligator A680 Senior | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Aligator A680 Senior

Doporučujeme Při nákupu v kategorii mobilů pro seniory

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Velká tlačítka
  • Dobré vybavení funkcemi
  • Složitější ovládání pro seniory
1 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Aligator A680 je samozřejmě telefon, který již na první pohled budí dojem spíše modelu určeného pro naprosto základní účely. Pokud však nelpíte na velkém počtu funkcí, ale spíše od telefonu očekáváte bezproblémový provoz za každých okolností, může být dobrou volbou.

Telefon je vybaven displejem o úhlopříčce 2,2 palce a rozlišením 220 x 176 tato kombinace přináší ostré vykreslení písmen i jiných multimédií a poměrně slušné zobrazovací vlastnosti. Konstrukčně vás na první pohled jistě zaujmou také velká tlačítka s dostatečnými rozestupy, které zajistí snadné ovládání. Telefon včetně akumulátoru váží 85 gramů, což je hodnota, která by při standardním používaní neměla nadělat problémy ani uživatelům se slabšíma rukama.

Technické parametry

Co se týče velikosti úložiště, nabízí Aligator A680 prostor pro zhruba 100 kontaktů, ale základní paměť je rozšiřitelná paměťovou kartou. Kapacita baterie čítá 900 mAh, což v praxi znamená výdrž 360 hodin v pohotovostním režimu. Z pohledu funkcí lze telefon považovat za nadstandardně vybavený, telefon disponuje FM rádiem, svítilnou, připojením bluetooth a MP3 přehrávačem. Velkou výhodou je také SOS tlačítko, které odesílá po stisknutí notifikaci s určením polohy a může tak snadno přivolat pomoc v případě nouze. Telefon disponuje také fotoaparátem s rozlišením 0,3 Mpx, který samozřejmě nenabídne oslnivou kvalitu fotografií, ale pro pořízení snímku se základní informační hodnotou bez problému postačí.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

[mobily_vyber_params]

Závěr

Celkově lze telefon díky slušnému vybavení funkcemi považovat za nadstandard mezi zařízeními podobného typu. Pevné místo v našem výběru má především díky opravdu zdařilé konstrukci a poloze tlačítek, slušnému displeji a vybavením funkcemi včetně SOS tlačítka, které je pro seniory velmi vítaným bonusem.

1 000 Kč Orientační cena
Autor: Jakub Gulec | Datum: | Produkt: Aligator A680 Senior
Jakub Gulec plní v našem týmu roli technicky zaměřeného redaktora. Kategorii mobilů se u nás věnuje více než rok a postupně ji zcela přeměnil k obrazu svému. O mobily se zajímá i ve volném čase, neunikne mu proto žádná novinka. Dobře se díky tomu vyzná také v tom, jak dobře poslouží který smartphone při focení nebo jiném využití a své know-how vám ve svých recenzí může předat. Kromě mobilů a další elektroniky se zabývá také nářadím a další technikou.
Technický redaktor

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Aligator A680 Senior

Aligator A680 Senior

1 000 Kč Orientační cena