Menu

Recenze a porovnání CAT B25

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Odolné mobily

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Dlouhá výdrž baterie
  • Vysoká hmotnost
  • Slabší fotoaparát
1 400 Kč Orientační cena

Základní parametry

Telefon Caterpillar CAT B25 je svými specifikacemi poněkud odlišný od dalších námi vybraných modelů, nicméně své místo v našem výběru si našel především pro to, že disponuje klasickým tlačítkovým ovládáním, které je pro některé uživatele stále pohodlnější volbou než častěji používané dotykové displeje.

Telefon je vybaven dvoupalcovým displejem a vystuženým tělem, které splňuje normu IP67 (ta přináší odolnost proti prachu a pádu do vody). Hardwarově telefon své uživatele samozřejmě asi příliš neoslní, protože disponuje pouze jedno-jádrovým procesorem a operační pamětí 256 MB. Uživatelská paměť nabídne prostor 512 MB, ale je rozšiřitelná pomocí paměťových karet, takže telefon lze používat i pro základní multimediální funkce. Kapacita baterie činí 1300 mAh, což je hodnota, která je na první pohled hodně nízká, ale pokud vezmete v úvahu nenáročnost jednotlivých komponent telefonu finální výdrž na jedno nabití není špatná a přináší 6 dní v provozu. Telefon není vybaven operačním systémem, takže logicky nenabízí příliš velkou podporu aplikací.

Co se týče fotoaparátu, od 2 Mpix rozhodně nemůžete čekat žádné zázraky a lze konstatovat, že je určený spíš pro pořízení méně kvalitních snímků se spíše informační ne estetickou hodnotou.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Stupeň krytí IP67
Ovládání Tlačítkové
Počet jader procesoru 1
Maximální frekvence procesoru (GHz) 0,208
Operační paměť RAM (GB) 0,256
Velikost úložiště (GB) 0,512
Úhlopříčka (v palcích ") 2
Rozlišení displeje 320x240
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 2
Operační systém Android 4.2

Závěr

Největší výhodou modelu CAT B25 je bezesporu jeho velmi odolná konstrukce ve spojení s přijatelnou cenou a pohodlné ovládání pomocí tlačítek. Mobil není určen pro náročné uživatele, kteří chtějí provozovat aplikace nebo pořizovat kvalitní fotografie, ale do těžkého terénu je velmi dobře uzpůsoben. Pokud vezmeme v úvahu nízkou cenu, může se jednat pro zájemce o telefon s tlačítkovým ovládáním o skvělou volbu.

1 400 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze CAT B25

CAT B25

1 400 Kč Orientační cena