Menu

Recenze a porovnání CAT B25

Doporučujeme Při nákupu v kategorii odolných mobilů

Datum doporučení: Říjen 2017

  • Dlouhá výdrž baterie
  • Vysoká hmotnost
  • Slabší fotoaparát
1 400 Kč Orientační cena

Základní parametry

Telefon Caterpillar CAT B25 je svými specifikacemi poněkud odlišný od dalších námi vybraných modelů, nicméně své místo v našem výběru si našel především pro to, že disponuje klasickým tlačítkovým ovládáním, které je pro některé uživatele stále pohodlnější volbou než častěji používané dotykové displeje.

Telefon je vybaven dvoupalcovým displejem a vystuženým tělem, které splňuje normu IP67 (ta přináší odolnost proti prachu a pádu do vody). Hardwarově telefon své uživatele samozřejmě asi příliš neoslní, protože disponuje pouze jedno-jádrovým procesorem a operační pamětí 256 MB. Uživatelská paměť nabídne prostor 512 MB, ale je rozšiřitelná pomocí paměťových karet, takže telefon lze používat i pro základní multimediální funkce. Kapacita baterie činí 1300 mAh, což je hodnota, která je na první pohled hodně nízká, ale pokud vezmete v úvahu nenáročnost jednotlivých komponent telefonu finální výdrž na jedno nabití není špatná a přináší 6 dní v provozu. Telefon není vybaven operačním systémem, takže logicky nenabízí příliš velkou podporu aplikací.

Co se týče fotoaparátu, od 2 Mpix rozhodně nemůžete čekat žádné zázraky a lze konstatovat, že je určený spíš pro pořízení méně kvalitních snímků se spíše informační ne estetickou hodnotou.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Krytí proti vodě a prachu IP67
Ovládání Tlačítkové
Počet jader procesoru 1
Maximální frekvence procesoru (GHz) 0,208
Operační paměť RAM (GB) 0,256
Velikost úložiště (GB) 0,512
Úhlopříčka (v palcích ") 2
Rozlišení displeje 320x240
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 2
Operační systém Android 4.2

Závěr

Největší výhodou modelu CAT B25 je bezesporu jeho velmi odolná konstrukce ve spojení s přijatelnou cenou a pohodlné ovládání pomocí tlačítek. Mobil není určen pro náročné uživatele, kteří chtějí provozovat aplikace nebo pořizovat kvalitní fotografie, ale do těžkého terénu je velmi dobře uzpůsoben. Pokud vezmeme v úvahu nízkou cenu, může se jednat pro zájemce o telefon s tlačítkovým ovládáním o skvělou volbu.

1 400 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv co vás zajímá a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze CAT B25

CAT B25

1 400 Kč Orientační cena