kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a porovnání Cat S40 Dual SIM

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Odolné mobily

Datum doporučení: Říjen 2017

Klady:

Dlouhá výdrž baterie

Ochranné sklo

Zápory:

Slabší výkon

9 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Telefon Cat S40 je dalším produktem od výrobce stavebních strojů a pomůcek a opět se samozřejmě jedná o mobil z kategorie odolných.

Největší doménou tohoto modelu je samozřejmě jeho konstrukce, která splňuje normy IP68 a zajišťuje tak odolnost proti vniknutí prachu a voděodolnost. Telefon je vybaven displejem s úhlopříčkou 4,7 palců a 960 x 540 bodů, což je i na telefony zaměřené na odolnost hodně nízká hodnota, která se může podstatně projevit na kvalitě zobrazení. Baterie má kapacitu 3000 mAh a telefon navíc nemá ani nijak extrémně velkou spotřebu, takže výdrž je velice slušná a měla by přinést možnost až 18 hodin hovoru na jedno nabití. Za zmínku v ohledu konstrukce stojí zcela jistě také to, že telefon je vybaven dvěma sloty pro SIM kartu, takže se řadí modely s funkcí Dual SIM.

Výkon a systém

Co se týče hardwarového vybavení můžete se těšit na čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,1 Ghz a operační paměť 1 GB. To jsou parametry, které by měly zajistit poměrně bezproblémový chod systému, ale s provozem náročnějších aplikací byste mohli zaznamenat problémy. I fotoaparát s rozlišením 8 Mpx není nikterak oslnivě kvalitní a řadí model spíše do podprůměru.

Telefon běží na operačním systému Android, což samo o sobě znamená dobrou podporu aplikací, nicméně bohužel díky staršímu modelovému roku se jedná o verzi 5.1 Lollipop, která je dnes už méně používaná.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Stupeň krytí  IP68
Ovládání Dotykové
Počet jader procesoru 4
Maximální frekvence procesoru (GHz) 1,1
Operační paměť RAM (GB) 1
Velikost úložiště (GB) 16
Úhlopříčka (v palcích ") 4,7
Rozlišení displeje 960x540
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 8
Operační systém Android 5.1

Závěr

Celkově hodnotíme Cat S40 jako vydařený kousek, který však nenabízí příliš možností multimediální zábavy, především proto, že jeho modelový rok je 2015 a straší komponenty již dnes nejsou nikterak oslnivé. Ačkoliv tedy nenabízí skvělý výkon a má nižší rozlišení, stále zaujímá pevné místo v našem výběru, a to především z toho důvodu, že jeho konstrukce je opravdu extrémně odolná a disponuje také skvělou výdrží baterie. Pokud tedy hledáte telefon, který bude určený pouze pro účely využití v těžkém terénu Cat S40 je pro vás zcela jistě dobrou volbou.

Další recenze

Kompletní porovnání