Menu

Recenze a porovnání Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM

Doporučujeme Při nákupu v kategorii nad 15 tisíc Kč

Datum doporučení: Březen 2018

  • Kvalitní fotoaparát
  • Velmi vysoký výkon
  • Vyšší cena
16 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Samsung Galaxy S9+ je vlajkovou lodí jedné z největších firem zabývajících se výrobou mobilních telefonů pro rok 2018. Tento fakt dává telefonu samozřejmě automaticky velký potenciál a řadí ho mezi nejsledovanější a zároveň nejchtěnější kousky na trhu.

Designově vás na první pohled zaujme především elegantní, ale zároveň odolná a spolehlivá konstrukce, vyrobená z kombinace materiálů skla a kovu. Na zadní části, kvůli zmiňovanému skleněnému materiálu, bohužel zůstávají otisky prstů, nicméně na kráse to S9+ rozhodně neubírá. Co se týče displeje, přináší nejvyšší model světoznámé značky úhlopříčku 6,2 palce. Ta se spolu s rozlišením 2960 x 1440 pixelů promítá do výborných zobrazovacích vlastností. Skvěle si vede telefon také co se týče pozorovacích úhlů, šíře barevného spektra a reakcí displeje. Baterie má kapacitu 3000 mAh a ta přináší zhruba průměrnou výdrž. Telefon by měl například vydržet 25 hodin hovoru na jedno nabití.

Výkon, fotoaparát a systém

Samsung Galaxy S9+ je špičkovým modelem, a to potvrzuje i jeho hardwarové vybavení. Šest GB operační paměti RAM a procesor Exynos 9810 se postarají samozřejmě o naprosto bezproblémový chod systému, ale zabezpečí také možnost provozu těch nejnáročnějších aplikací. Zkrátka výkonem u tohoto modelu rozhodně limitování nebudete. Kapacita úložiště u námi vybrané varianty činí 256 GB (dostupná je i varianta s 64 GB verzí). Obě verze jsou pak rozšiřitelné paměťovou kartou.

Fotoaparát přináší rozlišení 12 Mpx a duální snímání, které přináší detailnější vykreslení záběrů ve všech situacích. Nový objektiv a clona zaručují opravdu exkluzivní fotky a předurčují S9+ jako kandidáta vhodného i do kategorie fotomobilů, který se může rovnat i některým kompaktním fotoaparátům. Za zmínku stojí jistě také to, že telefon běží na operačním systému Android 8.0, který je charakteristický svojí otevřeností a velmi širokou podporou aplikací.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru 8
Maximální frekvence procesoru (GHz) 2,7
Operační paměť RAM (GB) 6
Velikost úložiště (GB) 64
Úhlopříčka (v palcích ") 6,2
Rozlišení displeje 2960x1440
Rozlišení fotoaparátu (Mpx) 12
Operační systém Android 8.0

Závěr

Celkově nelze telefon S9+ hodnotit jinak než kladně ve všech ohledech. Jeho problémem je samozřejmě vysoká cena, která je však naprosto odpovídající nabízené kvalitě která se promítá do špičkového vybavení funkcemi, dokonalého výkonu a celkové kvality veškerých použitých komponent. Pokud hledáte to nejlepší na trhu a neohlížíte se na finance, pak pro vás bude tento kousek nejlepší možnou volbou. Pokud hledáte podobně vybavený model s nižší pořizovací cenou, doporučujeme vám navštívit naši recenzi na telefon Samsung Galaxy S9.

Již se neprodává

Recenze Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM

Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM

16 000 Kč Orientační cena