Menu

Recenze a porovnání Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM

18,4 % Celkové hodnocení

v kategorii Nejlepší mobily roku 2024

Klady a zápory

  • Kvalitní fotoaparát
  • Velmi vysoký výkon
  • Vyšší cena
16 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Samsung Galaxy S9+ je vlajkovou lodí jedné z největších firem zabývajících se výrobou mobilních telefonů pro rok 2018. Tento fakt dává telefonu samozřejmě automaticky velký potenciál a řadí ho mezi nejsledovanější a zároveň nejchtěnější kousky na trhu.

Designově vás na první pohled zaujme především elegantní, ale zároveň odolná a spolehlivá konstrukce, vyrobená z kombinace materiálů skla a kovu. Na zadní části, kvůli zmiňovanému skleněnému materiálu, bohužel zůstávají otisky prstů, nicméně na kráse to S9+ rozhodně neubírá. Co se týče displeje, přináší nejvyšší model světoznámé značky úhlopříčku 6,2 palce. Ta se spolu s rozlišením 2960 x 1440 pixelů promítá do výborných zobrazovacích vlastností. Skvěle si vede telefon také co se týče pozorovacích úhlů, šíře barevného spektra a reakcí displeje. Baterie má kapacitu 3000 mAh a ta přináší zhruba průměrnou výdrž. Telefon by měl například vydržet 25 hodin hovoru na jedno nabití.

Výkon, fotoaparát a systém

Samsung Galaxy S9+ je špičkovým modelem, a to potvrzuje i jeho hardwarové vybavení. Šest GB operační paměti RAM a procesor Exynos 9810 se postarají samozřejmě o naprosto bezproblémový chod systému, ale zabezpečí také možnost provozu těch nejnáročnějších aplikací. Zkrátka výkonem u tohoto modelu rozhodně limitování nebudete. Kapacita úložiště u námi vybrané varianty činí 256 GB (dostupná je i varianta s 64 GB verzí). Obě verze jsou pak rozšiřitelné paměťovou kartou.

Fotoaparát přináší rozlišení 12 Mpx a duální snímání, které přináší detailnější vykreslení záběrů ve všech situacích. Nový objektiv a clona zaručují opravdu exkluzivní fotky a předurčují S9+ jako kandidáta vhodného i do kategorie fotomobilů, který se může rovnat i některým kompaktním fotoaparátům. Za zmínku stojí jistě také to, že telefon běží na operačním systému Android 8.0, který je charakteristický svojí otevřeností a velmi širokou podporou aplikací.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

[mobily_vyber_params]

Závěr

Celkově nelze telefon S9+ hodnotit jinak než kladně ve všech ohledech. Jeho problémem je samozřejmě vysoká cena, která je však naprosto odpovídající nabízené kvalitě která se promítá do špičkového vybavení funkcemi, dokonalého výkonu a celkové kvality veškerých použitých komponent. Pokud hledáte to nejlepší na trhu a neohlížíte se na finance, pak pro vás bude tento kousek nejlepší možnou volbou. Pokud hledáte podobně vybavený model s nižší pořizovací cenou, doporučujeme vám navštívit naši recenzi na telefon Samsung Galaxy S9.

16 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM | Hodnocení: 18,4 %
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub plní v našem týmu roli technicky zaměřeného redaktora. Kategorii mobilů se u nás věnuje řadu let. O mobily se zajímá i ve volném čase, neunikne mu proto žádná novinka. Protože je testování telefonů jeho doménou, osahal si už valnou většinu produktů na trhu. Díky tomu a předchozím zkušenostem s poloprofesionálním focením snadno pozná, jak dobře poslouží který smartphone při focení nebo jiném využití a své know-how vám ve svých recenzí může předat. Kromě mobilů a další elektroniky se zabývá také nářadím a další technikou.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM

Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Dual SIM

16 000 Kč Orientační cena