Menu

Recenze Acer Predator Triton 700 NH.Q2LEC.001

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Herní notebooky

Datum doporučení: Prosinec 2018

  • Bezkonkurenční výkon
  • Velmi vysoká cena
55 000 Kč Orientační cena

Celkový výkon a konektivita

Notebook Acer Predator Triton 700 NH.Q2LEC.001 je tím nejlepším, co může v současnosti trh herních notebooků nabídnout. Nabízí svým uživatelům všechny výhody špičkového zařízení avšak vybírá si svoji daň v podobě astronomicky vysoké pořizovací částky.

O výkon zařízení se stará procesor běžící na frekvenci až 3,8 GHz se třemi jádry. Jeho modelové označení je Intel Core i7 7700HQ Kaby Lake a v kombinaci s operační pamětí 32 GB RAM si poradí i s těmi opravdu nejnáročnějšími výpočetními procesy. Počítat tak můžete s provozem herních titulů bez jakéhokoliv omezení. Dostačující komfort nabídne i pevný disk typu rychlejšího SSD s kapacitou 1020 GB, která postačí pro ukládání multimediálních souborů i ve větším množství a velikosti.

Konektivita notebooku je zajištěna pomocí 3 portů USB 3.1 typů A a jednoho portu USB 3.1. typu C. Nechybí možnost připojení HDMI kabelu a naprostá samozřejmost je připojení k bezdrátové síti Wi-Fi a Bluetooth verze 4.0. Bohužel absentuje optická mechanika.

Zpracování a výdrž

Výrobci u notebooku vsadili na celokovové tělo. To působí velmi honosně a zároveň odolně. Nadčasový design s prvky jako podsvícená klávesnice dodává notebooku šmrnc. Jeho výhodou je také relativní zachování příznivých rozměrů, protože tloušťka notebooku činí pouze 18.9 mm, což je na herní přístroj velmi dobré číslo. Tolik pozitivní však není hmotnost, která čítá 2,7 kilogramu. Nejedná se však o žádnou katastrofu, neboť herní notebooky nejsou často určeny k výraznější manipulaci.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů.

Parametr Tento produkt
Materiál konstrukce Kov
Velikost displeje (palce ") 15,6
Hmotnost (kg) 2,7
Tloušťka (mm) 18,9
Typ procesoru Intel Core i7
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1080
Typ operační paměti RAM DDR4
Velikost operační paměti RAM (GB) 32
Typ pevného disku SSD
Kapacita pevných disků (GB) 1 024

Závěr

Notebook Acer Predator Triton 700 NH.Q2LEC.001 si získá své příznivce především z řad zapřisáhlých hráčů počítačových her. Dominuje snad ve všech ohledech především díky skvělému výkonu a kvalitnímu dílenskému zpracování. Bohužel ruku v ruce s touto všeobecnou kvalitou jde také pořizovací cena, která je opravdu hodně vysoká. Pokud nehledíte při výběru na cenu, nemůžete koupí tohoto kusu šlápnout vedle. Pokud hledáte herní notebook za přijatelnější cenu, doporučíme vám například MSI GP72MVR 7RFX-863CZ.

55 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Již se neprodává

Recenze Acer Predator Triton 700 NH.Q2LEC.001

Acer Predator Triton 700 NH.Q2LEC.001

55 000 Kč Orientační cena