Menu

Recenze Acer Swift 3 NX.GXZEC.001

Doporučujeme Při nákupu v kategorii Notebooky do 15 000 Kč

Datum doporučení: Říjen 2018

  • Kvalita konstrukce
  • Dostatečný výkon
  • Vestavěná baterie
15 000 Kč Orientační cena

Celkový výkon a konektivita

Acer Swift 3 NX.GXZEC.001 je notebook střední cenové kategorie určený především ke kancelářským účelům, ale i provozu náročnějších aplikací. Tyto možnosti notebooku dává procesor Intel Core i3, který běží na frekvenci 2,2 Ghz a disponuje čtyřmi jádry. Grafika Intel HD Graphics 620 si pak vede podobně a nabízí průměrné výkonové parametry.

Co se týče pevného disku, nabídne vám notebook velmi lichotivých 1000 GB prostoru. Navíc se můžete těšit i na bonus v podobě Optane úložiště. To umožní zrychlit provoz nejpoužívanějších aplikací. Kapacita operační paměti RAM pak činí 4 GB při využití technologie DDR 4, takže zabezpečí plynulý chod.

Konektivita zařízení je také na velmi dobré úrovni. Notebooku nechybí nic, co byste očekávali a můžete se tak těšit z konektoru USB 2.0, USB 3.0 i USB typu C. Samozřejmostí je také port HDMI, Wi-fi technologie a Bluetooth 4.0 sloužící pro bezdrátový přenos dat. Díky těmto možnostem bude o propojení s dalšími multimédii postaráno dobře.

Zpracování a výdrž

Notebook disponuje úhlopříčkou 14 palců a rozlišením 1920 x 1080 pixelů, které zabezpečí dobré zobrazovací vlastnosti. Dílenské zpracování notebooku je opravdu velmi líbivé a unibody kovová konstrukce znamená také slušnou míru odolnosti. Pozitivní je také hmotnost nízká 1,45 kilogramu, která činí zařízení velmi mobilním a v porovnání s konkurencí je velmi líbivá. Tomu odpovídá i tloušťka 1,9 centimetrů.

Co se týče výdrže, výrobce deklaruje výdrž až 10 hodin v provozu na jedno nabití. To je velmi slušná hodnota řadící notebook do kategorie nadprůměrných.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů.

Parametr Tento produkt
Materiál konstrukce Hliník
Velikost displeje (palce ") 14
Udávaná výdrž (h) 10
Hmotnost (kg) 1,45
Tloušťka (mm) 18,7
Typ procesoru Intel Core i3
Grafická karta Intel HD Graphics 620
Typ operační paměti RAM DDR4
Velikost operační paměti RAM (GB) 4
Typ pevného disku SSD
Kapacita pevných disků (GB) 256

Závěr

Acer Swift 3 NX.GXZEC.001 je poměrně výkonným notebookem střední cenové třídy. Za slušné peníze vám nabídne výbavu stačící pro běžnou kancelářskou práci a poradí si i s náročnějšími aplikacemi a herními tituly. Jeho doménou je kvalitní konstrukční zpracování, dostatečný výkon nebo i postačující kapacita úložiště. Velmi se nám zamlouvá i delší výdrž baterie. Za slabinu počítače tak považujeme jen drobnost v podobě vestavěné nevyjímatelné baterie. Celkově doporučujeme notebook všem, kteří poptávají vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.

15 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Již se neprodává

Recenze Acer Swift 3 NX.GXZEC.001

Acer Swift 3 NX.GXZEC.001

15 000 Kč Orientační cena