kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze Apple MacBook Pro MPXT2CZ/A

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Notebooky nad 30 000 Kč

Datum doporučení: Říjen 2018

Klady:

Kvalita konstrukce

Výkon bez kompromisů

Zápory:

Velmi vysoká cena

40 000 Kč
orientační cena

Celkový výkon a konektivita

Notebook MacBook Pro MPXT2CZA je modelem nejvyšší cenové třídy, který nedělá kompromisy v téměř žádném ohledu. O jeho výkon se stará procesor Intel Core i5 s dvěma jádry na frekvenci 2,3 GHz. Grafický čip Intel Iris Graphics pak nepatří mezi nejvýkonnější na trhu, ale také svým výkonem naprosto bohatě postačí pro provoz všech běžných úkonů, které byste na svém kancelářském notebook mohli provozovat.

Interní paměť počítače ztělesněná SSD diskem nabídne 256 GB prostoru, to samozřejmě není nikterak oslnivá hodnota, která může být v některých případech silně nedostačující. Operační paměť RAM pak nabídne 8 GB a ačkoliv výrobce použil typologicky méně výkonné DDR3 verze, měla by tato hodnota být bezproblémová.

Notebooku nechybí tři konektory pro připojení USB 3.1 typu C. Bohužel se vám však nedostane HDMI portu, což může být považováno za výraznou slabinu. Naštěstí notebook disponuje sluchátkovým 3,5 mm jackem, což poněkud zlepšuje dojem z jeho možností konektivity. Samozřejmostí je možnost připojení k Wi-Fi a nebo Bluetooth připojení.

Zpracování a výdrž

V čem MacBooky tradičně dominují je jistě výdrž a kvalita zpracování. Nejinak je tomu i v případě tohoto produktu. Třináctipalcová úhlopříčka v kombinaci s hliníkovým tělem působí velmi elegantně. Zároveň také zachovává maximální míru praktičnosti. Hmotnost pouhých 1,37 kilogramu a tloušťka 14,9 mm předznamenávají, že notebook nebude mít sebemenší problémy s přenosy. Notebook si v tomto ohledu vede nadprůměrně a ve srovnání s konkurenty je velmi mobilní.

Baterie by měla díky skvělému vyladění všech částí nabídnout výdrž zhruba 10 hodin v provozu. To je nadprůměrná hodnota signalizující, že notebook můžeme kategorizovat i jako cestovní a velmi mobilní.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů.

Parametr Tento produkt
Materiál konstrukce  Hliník
Velikost displeje (palce ")  13,3
Udávaná výdrž (h)  10
Hmotnost (kg)  1,37
Tloušťka (mm)  14,9
Typ procesoru  Intel Core i5
Grafická karta  Intel Iris Graphics
Typ operační paměti RAM  DDR3
Velikost operační paměti RAM (GB)  8
Typ pevného disku  SSD
Kapacita pevných disků (GB)  256

Závěr

Tento notebook je ideální volbou pro všechny zákazníky, kteří poptávají maximální kvalitu pro své kancelářské práce. Ačkoliv se výkonem nevyrovná nejlepším herním notebookům, jeho dominantou je bezproblémový chod všech základních funkcí, které v tomto prostředí můžete využít. Skvělé konstrukční řešení, velmi kompaktní rozměry a hmotnost zabezpečí také možnou práci na cestách, a tak je využití přístroje poměrně variabilní. Jeho nevýhodou je samozřejmě vysoká cena, absence HDMI slotu a menší kapacita pevného disku.

Další recenze

Kompletní porovnání