Menu

Recenze Dell Latitude E5590-5959

Již se neprodává Při nákupu v kategorii Notebooky do 30 000 Kč

Datum doporučení: Srpen 2019

  • Výkon
  • Konstrukce a hmotnost
29 000 Kč Orientační cena

Celkový výkon a konektivita

Notebook Dell Latitude 5590 se řadí mezi modely vyšší střední cenové třídy. Díky tomu se samozřejmě můžete spolehnout na slušný výkon. O ten se stará především procesor se čtyřmi jádry na frekvenci 1,7 GHz až 3,6 GHZ. V kombinaci s operační pamětí 16 GB RAM typu DDR 4, je možné konstatovat, že by notebook neměl mít problém i s provozem těch nejnáročnějších aplikací. Pozadu nezůstává ani výkonná integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 620, která stačí také pro herní účely. Pevný disku typu SSD pak nabídne dostatečných 512 GB.

Notebooku samozřejmě nechybí porty HDMI, VGA, ani 4x USB. Potěší vás jistě také přítomnost 3,5 mm Jacka pro připojení sluchátek. K internetu se pak můžete připojit pomocí kabelového spojení LAN i bezdrátové technologie Wi-Fi.

Zpracování

Displej notebooku má úhlopříčku 15,6 palce. Šasi je vyrobeno z kombinace plastu a kovu a celkově působí designově velmi povedeně, zároveň i odolně a kompaktně. Hmotnost notebooku je 1,88 kilogramu. Díky tomu patří zařízení  ve své cenové kategorii k těm lehčím notebooku se kterými se dobře manipuluje.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů.

Parametr Tento produkt
Materiál konstrukce Kov a plast
Velikost displeje (palce ") 15,6
Udávaná výdrž (h) Neuvedeno
Hmotnost (kg) 1,88
Tloušťka (mm) Neuvedeno
Typ procesoru Intel Core i5
Grafická karta Intel UHD Graphics 620
Typ operační paměti RAM DDR4
Velikost operační paměti RAM (GB) 16
Typ pevného disku SSD
Kapacita pevných disků (GB) 512

Závěr

Notebook celkově hodnotíme kladně. Díky velmi dobrým výkonovým vlastnostem se řadí mezi to nejlepší, co můžete na trhu ve vyšší střední cenové třídě hledat. Nezklame ani v ohledu kvality konstrukce nebo konektivity. Jeví se jako vhodný pomocník pro práci nebo i pro multimediální zábavu. Výraznější slabiny budete hledat jen těžko, a proto můžeme konstatovat, že díky kvalitám ve všech ohledech se jedná o velmi univerzální zařízení využitelné pro variabilní účely. Pokud hledáte jiný notebook z podobné cenovky, doporučujeme vám přečíst také recenzi na Apple MacBook Air MQD32CZ/A.

29 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Dell Latitude E5590-5959

Dell Latitude E5590-5959

29 000 Kč Orientační cena