kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze Lenovo YOGA 530-14ARR

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Cestovní notebooky

Datum doporučení: Říjen 2018

Klady:

Konstrukční řešení

Zápory:

Menší kapacita disku

15 500 Kč
orientační cena

Celkový výkon a konektivita

Notebook YOGA 530 je modelem střední cenové třídy, který cílí především na zákazníky s požadavky na vysokou míru mobility. Díky tomu samozřejmě nedisponuje raketovým výkonem. Na druhou stranu se bez problémů postará o chod systému i výpočetně náročnějších aplikací. O tyto možnosti se stará především čtyřjádrový procesor AMD Ryzen. Ten si v kombinaci s operační pamětí 4 GB RAM typu DDR 4 nevede vůbec špatně a výsledkem je slušný výkon. Co se týče grafické karty, zvolil výrobce variantu AMD Radeon Vega. Také tato varianta postačí pro bezproblémový provoz základních úkonů, ale poradí si například i s modernějšími herními tituly.

Notebook disponuje diskem SSD o velikosti 128 GB. To je samozřejmě hodnota, která není nikterak oslnivá a při časté práci s multimediálními daty může velmi snadno dojít k situaci, kdy na disku nebude dostatek prostoru.

Notebook disponuje dvěma porty pro připojení USB 3.1 a dočkáte se také portu pro připojení USB typu C. Samozřejmostí je také HDMI. Naopak chybí bohužel konektor pro kabelové připojení k internetu. Do je částečně vykompenzováno technologií Wi-Fi, která je standardem dnešních multimediálních zařízení. Notebooku nechybí ani čtečka paměťových karet. Daní za kompatibilní rozměry je ale absence optické mechaniky.

Zpracování a výdrž

Doménou notebooku je jeho nápadité a kvalitní konstrukční řešení. Zařízení umožňuje obrácení víka o 360 stupňů, díky čemuž je možné využití v režimu tabletu. Kombinace kovových a plastových materiálů, které výrobce zvolil pro výrobu šasi, je pak na jednu stranu dostatečně odolná a na druhou stranu designově velmi líbivá.

Potěší vás také výdrž baterie, která by se měla pohybovat okolo deseti hodin v provozu na jedno nabití. Ačkoliv je samozřejmě tato hodnota značně variabilní dle podmínek a způsobu využívaní, lze toto číslo označit za nadprůměrné. Notebook je možné využít i na cestách bez delšího přístupu k elektrické síti.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů.

Parametr Tento produkt
Velikost displeje (palce ")  14
Udávaná výdrž (h)  10
Hmotnost (kg)  1,6
Tloušťka (mm)  17,6
Typ procesoru  AMD Ryzen 3 2200U
Grafická karta  AMD Radeon Vega 3
Typ operační paměti RAM  DDR4
Velikost operační paměti RAM (GB)  16
Typ pevného disku  SSD
Kapacita pevných disků (GB)  128

Závěr

Lenovo Yoga 530 je notebookem který cílí na zákazníky s požadavky na slušný výkon, ale zároveň vyžadují od zařízení velkou míru mobility. Díky překlopitelné konstrukci a možnosti fungování v režimu tabletu se jeví notebook jako velmi kompaktní. To ještě podtrhuje malá tloušťka konstrukce a její nízká hmotnost. Určitou slabinou je menší kapacita pevného disku. Celkově zařízení doporučujeme všem, kteří poptávají výkon dostačující pro těžší výpočetní úkony, ale zároveň chtějí se zařízením i častěji manipulovat a skutečně naplno využít jeho konstrukčních možností.

Další recenze

Kompletní porovnání