Porovnání a recenze Deutsch.info - Kurzy němčiny | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Deutsch.info – Kurzy němčiny

7. místo
69,9 % Celkové hodnocení
 • Zcela zdarma
 • Nahrávky s rodilými mluvčími
 • Specializace pro studenty a pracující
 • Chybí kurzy na úrovni C
 • Nenabízí možnost lektora
 • Nemá mobilní aplikaci
Zdarma Orientační cena
 • 5,0/10
  Hodnocení kompatibility
 • 6,7/10
  Hodnocení úrovní
 • 7,6/10
  Hodnocení metod výuky
 • 9,3/10
  Hodnocení financí a rozšíření
 • 69,9 %
  Celkové
  hodnocení

Kompatibilita kurzu němčiny

Deutsch.info nabízí své kurzy němčiny jako většina kurzů v našem srovnání v květnu 2020 v internetovém prohlížeči. Kurzy je tedy možné absolvovat na počítači, notebooku, tabletu i telefonu. Aplikaci ke stažení však Deutsch.info nemá, na menších zařízeních tak může být orientace v kurzu nepohodlná.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počítačová verze

Ano

100 % Ano
Mobilní aplikace

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
Mobilní aplikace pro Android

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
Mobilní aplikace pro iOS

Ne

56 % Ano, 44 % Ne

Hodnocení rozsahu úrovní kurzu němčiny

Na výběr máte na platformě Deutsch.info ze čtyř kurzů němčiny, které jsou rozděleny podle oficiálních jazykových úrovní. Zvolit můžete level A1, A2, B1 nebo B2, výhodou je, že si úroveň vybíráte sami a můžete ji měnit dle libosti. Pro pokročilé uživatele není ale stavěn žádný z kurzů. Deutsch.info vás také nedokáže oficiálně připravit na žádný z mezinárodních certifikátů, což však není v našem srovnání výjimkou.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé jazykové úrovně

Ano

100 % Ano
Rozřazovací test

Ne

56 % Ano, 44 % Ne
Možnost volby úrovně

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
A0/00

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
A1

Ano

100 % Ano
A2

Ano

100 % Ano
B1

Ano

100 % Ano
B2

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
C1

Ne

89 % Ne, 11 % Ano
C2

Ne

100 % Ne
Oficiální příprava na certifikát

Ne

78 % Ne, 22 % Ano

Hodnocení metod výuky němčiny

Deutsch.info poskytuje ve svých kurzech němčiny kromě mluvení všechny metody výuky. Mluvení není u všech kurzů samozřejmostí, najdou se ale i také, které jeho procvičování umožňují například odposlechem řeči a jejím následným vyhodnocením. Ke zlepšení výslovnosti zde však můžou pomoci nahrávky s mluvou rodilých mluvčích, ve kterých můžete kromě často používaných frází odposlouchat také německý přízvuk.

Tato platforma jako většina v našem srovnání nenabízí možnost online lektora, a protože jde spustit jen v internetovém prohlížeči, nedokáže fungovat offline. Deutsch.info nabízí však několik specializací ve výuce, nebo spíše rozšíření. Zaměřuje se především na studenty a ty z vás, kteří se německy chcete naučit z profesních důvodů. Na stránkách totiž můžete najít nejrůznější praktické informace o životě v německy mluvících zemích, mezi které například patří odkazy na portály s nabídkami pracovních pozic. Co se týče profesních kurzů, najdete zde odvětví IT, Pečovatelství nebo například Turismus.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé metody učení

Ano

100 % Ano
Mluvení

Ne

78 % Ano, 22 % Ne
Čtení

Ano

100 % Ano
Psaní

Ano

100 % Ano
Poslech

Ano

100 % Ano
Možnost lektora

Ne

67 % Ne, 33 % Ano
Možnost rodilého mluvčího

Ano

78 % Ano, 22 % Ne
Funguje i offline

Ne

56 % Jen určité materiály, 22 % Celé lekce, 22 % Ne
Specializace pro odborné účely

Ano

67 % Ne, 33 % Ano

Hodnocení ceny a licence kurzu němčiny

Kurzy němčiny na Deutsch.info jsou jako jedny z mála kurzů v našem srovnání zcela zdarma. Po zaregistrování také nabízí možnost časově neomezeného vedení účtu. Výuka navíc probíhá v češtině, takže se hodí i pro ty z vás, kteří se studiem cizích jazyků obecně teprve začínáte a nedomluvíte se jinak než česky. Pokud byste se ale chtěli na portálu Deutsch.info kromě němčiny naučit i jiné jazyky, bohužel by se vám nepoštěstilo. Jak již název napovídá, tato stránka je zaměřená pouze na německý jazyk.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Možnost doživotní licence

Ano

56 % Ano, 44 % Ne
Zkušební verze

Ano

89 % Ano, 11 % Ne
Výuka v češtině

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Nabídka dalších jazyků

Ne

89 % Ano, 11 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Díky rozdělení kurzů na portálu Deutsch.info podle oficiálních jazykových úrovní si můžete přesně zvolit, na jaký znalostní level se v němčině chcete dostat. Úroveň si volíte sami a můžete ji měnit. Kurzy jsou zde navíc vedeny v češtině a zcela zdarma. Díky rozšířením o praktické informace ohledně života v německy mluvících zemích jsou vhodné i pro ty z vás, kteří se německy chcete učit ze studijních či profesních důvodů. Deutsch.info však nedokáže oficiálně připravit na mezinárodní certifikáty.

Deutsch.info ve svých kurzech němčiny neumožňuje procvičování mluvení. Pokud se chcete naučit dobře komunikovat, k čemuž se tato metoda výuky hodí, doporučujeme kurz němčiny na portálu Langmaster. Ten je také zdarma, na rozdíl od Deutsch.info nabízí však navíc například i výuku dalších cizích jazyků.

Zdarma Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Deutsch.info – Kurzy němčiny | Hodnocení: 69,9 %
Karolína Šerá se srovnání online jazykových kurzů obecně věnuje více než rok. Za touto stránkou věnovanou německému jazyku autorsky stojí od jejího samého začátku. Díky pečlivému studiu podstatných parametrů dokáže stanovit vlastnosti kvalitních kurzů, doporučený obsah jednotlivých jazykových úrovní nebo nezbytné výukové metody. Najdete ji podepsanou i pod jinými online jazykovými kurzy či pod výběrem nejlepších destinací na dovolenou.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Deutsch.info – Kurzy němčiny

Deutsch.info – Kurzy němčiny

7. místo  v porovnání
Zdarma Orientační cena