Porovnání a recenze EasyLingo - Kurzy němčiny | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test EasyLingo – Kurzy němčiny

2. místo
88,3 % Celkové hodnocení
 • Sjednána sleva 20 % při použití kódu ARECENZE20
 • Nabízí komunikaci s českým lektorem
 • Nahrávky s mluvou rodilých mluvčích
 • Verze pro PC i mobilní aplikace
 • Chybí kurzy na úrovni C
 • Nefunguje offline
 • Vysoká cena
3 000 Kč/rok Orientační cena
 • 10/10
  Hodnocení kompatibility
 • 7,5/10
  Hodnocení úrovní
 • 9,8/10
  Hodnocení metod výuky
 • 9,3/10
  Hodnocení financí a rozšíření
 • 88,3 %
  Celkové
  hodnocení

Sleva pro naše návštěvníky: Využijte speciální nabídky slevy na kurz 20 % při použití slevového kódu ARECENZE20.

Kompatibilita kurzu němčiny

Kurzy němčiny na portálu EasyLingo jsou v podstatě ty stejné, které nabízí OnlineJazyky.cz na své platformě. V době psaní recenze (červen 2021) se liší jen v podstatě jedním parametrem, kompatibilita to však není. Kurzy němčiny jsou jako všechny v našem srovnání dostupné v počítačové verzi, EasyLingo dokonce nabízí i vlastní aplikaci ke stažení, která není u online kurzů němčiny tak běžná. Je dostupná pro mobily a tablety s operačním systémem Android i iOS.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Slevový kód

20% při použití kódu ARECENZE20

Počítačová verze

Ano

100 % Ano
Mobilní aplikace

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Mobilní aplikace pro Android

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Mobilní aplikace pro iOS

Ano

56 % Ano, 44 % Ne

Hodnocení rozsahu úrovní kurzu němčiny

Jelikož nabízí EasyLingo stejné kurzy jako OnlineJazyky.cz a oba běží pouze na druhé zmiňované platformě, neliší se ani poskytované jazykové úrovně. I přes EasyLingo je možné zakoupit jednotlivé balíčky dle úrovně, levelem A1- pro úplné začátečníky počínaje, stupněm B2 konče. Úroveň si zde také můžete sami vybrat, což neumožňují všechny kurzy v našem srovnání. Na EasyLingu však nezakupujete jednotlivé balíčky navždy, ale časově omezené předplatné. Chybí zde navíc test, který by vám určil jazykovou úroveň.

Stejně jako na portálu OnlineJazyky chybí i na EasyLingu jazykové úrovně C. Co však EasyLingo na rozdíl od své mateřské platformy nezmiňuje, je oficiální příprava na certifikát. Portál OnlineJazyky dokáže svou úrovní B2 připravit na Goethe Zertifikat, EasyLingo však tuto možnost neuvádí, ačkoli nabízí v podstatě ten samý kurz.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé jazykové úrovně

Ano

100 % Ano
Rozřazovací test

Ne

56 % Ano, 44 % Ne
Možnost volby úrovně

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
A0/00

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
A1

Ano

100 % Ano
A2

Ano

100 % Ano
B1

Ano

100 % Ano
B2

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
C1

Ne

89 % Ne, 11 % Ano
C2

Ne

100 % Ne
Oficiální příprava na certifikát

Ne

78 % Ne, 22 % Ano

Hodnocení metod výuky němčiny

EasyLingo v kurzech němčiny, které zprostředkuje přes portál OnlineJazyky, nabízí všechny metody výuky, které mohou zajistit kvalitní studium. Čtení a psaní vytváří bohatou slovní zásobu, díky poslechu a mluvení se zdokonalíte ve výslovnosti i porozumění německému jazyku. Co v našem srovnání není standardem, jsou nahrávky s mluvou rodilých mluvčích, které pomohou k pochycení přízvuku.

Pokud něčemu nerozumíte, můžete využít možnosti chatu s česky mluvícím online lektorem. Kurzy němčiny od společnosti EasyLingo sice nepoběží offline, můžete si však do svého zařízení stáhnout slovíčka či audionahrávky na cesty nebo místa bez internetového připojení. Na portálu EasyLingo je možné zakoupit i rozšiřující balíčky specializované pro odborné účely. Pokud budete chtít obohatit základní němčinu o slovíčka z oblasti obchodu, personalistiky, logistiky či IT, bude vám EasyLingo dobrou volbou.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé metody učení

Ano

100 % Ano
Mluvení

Ano

78 % Ano, 22 % Ne
Čtení

Ano

100 % Ano
Psaní

Ano

100 % Ano
Poslech

Ano

100 % Ano
Možnost lektora

Ano

67 % Ne, 33 % Ano
Možnost rodilého mluvčího

Ano

78 % Ano, 22 % Ne
Funguje i offline

Jen určité materiály

56 % Jen určité materiály, 22 % Celé lekce, 22 % Ne
Specializace pro odborné účely

Ano

67 % Ne, 33 % Ano

Hodnocení ceny a licence kurzu němčiny

EasyLingo nabízí kurzy z portálu OnlineJazyky, nezprostředkuje je však nově stejným způsobem. Zatímco OnlineJazyky nabízejí jednotlivé lekce jako balíčky k zakoupení navždy, EasyLingo běží na bázi předplatného. Na výběr máte z měsíčního, půlročního či ročního plánu, kdy ten nejdelší je také nejvýhodnější. Stojí necelé 3 000 Kč, což je 250 Kč na měsíc. Po zaplacení částky máte ale k dispozici nejen všechny úrovně němčiny, ale i jiných jazyků. Předplatné se dále dělí na základní a PRO verzi, PRO nabízí širší výběr kurzů, je ale i dražší.

Po zakoupení máte k lekci jen časově omezený přístup. EasyLingo také poskytuje zkušební verzi zdarma. Výuka probíhá v češtině, což není u všech kurzů samozřejmostí, hodí se tak i pro ty z vás, kteří neovládáte jiný jazyk než vaši mateřštinu. EasyLingo jako většina kurzů v našem srovnání nabízí zakoupení kurzů i jiných cizích jazyků.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Slevový kód

20% při použití kódu ARECENZE20

Možnost doživotní licence

Ne

56 % Ano, 44 % Ne
Zkušební verze

Ano

89 % Ano, 11 % Ne
Výuka v češtině

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Nabídka dalších jazyků

Ano

89 % Ano, 11 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Portál EasyLingo zprostředkuje kurzy, které originálně spadají pod OnlineJazyky.cz. Nabízí tedy lekce němčiny po jednotlivých jazykových úrovních, od nejnižší A1- po B2, úroveň si můžete sami zvolit, systém vám ji ale neumí doporučit, protože zde není rozřazovací test. Stejně jako OnlineJazyky chybí i zde kurzy na úrovni C. Neliší se ani nabídka všech metod výuky, nahrávek s mluvou rodilých mluvčí či možností využití online lektora. EasyLingo také funguje v počítačové verzi a má svou vlastní aplikaci.

EasyLingo nabízí stejné kurzy němčiny jako portál OnlineJazyky včetně specializovaných balíčků pro online účely. Jednotlivé kurzy se ale liší svým způsobem platby, EasyLingo funguje na bázi časově omezeného předplatného, kde ale máte k dispozici i jiné cizí jazyky. Pokud byste rádi zakoupili jen jednu jazykovou úroveň bez časového omezení, podívejte se na nabídku platformy OnlineJazyky.cz.

Sleva pro naše návštěvníky: Využijte speciální nabídky slevy na kurz 20 % při použití slevového kódu ARECENZE20.

3 000 Kč/rok Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: EasyLingo – Kurzy němčiny | Hodnocení: 88,3 %
Karolína Šerá se srovnání online jazykových kurzů obecně věnuje více než rok. Za touto stránkou věnovanou německému jazyku autorsky stojí od jejího samého začátku. Díky pečlivému studiu podstatných parametrů dokáže stanovit vlastnosti kvalitních kurzů, doporučený obsah jednotlivých jazykových úrovní nebo nezbytné výukové metody. Najdete ji podepsanou i pod jinými online jazykovými kurzy či pod výběrem nejlepších destinací na dovolenou.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze EasyLingo – Kurzy němčiny

EasyLingo – Kurzy němčiny

2. místo  v porovnání
3 000 Kč/rok Orientační cena