Porovnání a recenze Langmaster - Kurzy němčiny | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Langmaster – Kurzy němčiny

6. místo
70,8 % Celkové hodnocení
 • Plná verze zdarma
 • Možnost dokoupení rozšiřujících balíčků
 • Příprava na certifikát
 • Nenabízí mobilní aplikaci
 • Začíná úrovní pro začátečníky, nebo vám po testu automaticky přiřadí vyšší
 • Nemožnost lektora
Zdarma Orientační cena
 • 5,0/10
  Hodnocení kompatibility
 • 5,8/10
  Hodnocení úrovní
 • 8,6/10
  Hodnocení metod výuky
 • 10/10
  Hodnocení financí a rozšíření
 • 70,8 %
  Celkové
  hodnocení

Kompatibilita kurzu němčiny

Online kurz němčiny na portálu Langmaster je dostupný pouze v internetovém prohlížeči. Není možné si ho stáhnout v aplikaci pro zařízení s operačním systémem Android ani iOS, z hlediska kompatibility tak patří k podprůměrným kurzům němčiny v době našeho srovnání (květen 2020).

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počítačová verze

Ano

100 % Ano
Mobilní aplikace

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
Mobilní aplikace pro Android

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
Mobilní aplikace pro iOS

Ne

56 % Ano, 44 % Ne

Hodnocení rozsahu úrovní kurzu němčiny

Langmaster nabízí tři jazykové úrovně, které sice nejsou specifikovány dle oficiálních jazykových úrovní, Langmaster však uvádí, že jsou vhodné pro začátečníky, středně a více pokročilé, a odpovídají levelům A1 až B2. Úrovně na sebe navazují a není možné jednu z nich vybrat, ačkoli možnosti, jak kurz začnete, jsou dvě. Můžete zvolit start kurzu němčiny od úplných začátků, nebo absolvovat rozřazovací test, který vám úroveň sám přiřadí a není ji možné změnit.

Výhodou kurzu němčiny na portálu Langmaster.cz může být příprava na certifikát, a to konkrétně Zertifikat Deutsch. Možnost přípravy na složení oficiálních zkoušek přitom nabízí jen menší část kurzů němčiny v našem srovnání.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé jazykové úrovně

Ano

100 % Ano
Rozřazovací test

Ano

56 % Ano, 44 % Ne
Možnost volby úrovně

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
A0/00

Ne

67 % Ano, 33 % Ne
A1

Ano

100 % Ano
A2

Ano

100 % Ano
B1

Ano

100 % Ano
B2

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
C1

Ne

89 % Ne, 11 % Ano
C2

Ne

100 % Ne
Oficiální příprava na certifikát

Ano

78 % Ne, 22 % Ano

Hodnocení metod výuky němčiny

Německy se na stránce Langmaster.cz můžete naučit několik různými způsoby. Pro rozšíření slovní zásoby je dobré čtení a psaní, výslovnost potom můžete zdokonalit poslechem a mluvením. Langmaster sice jako většina kurzů němčiny v našem srovnání nenabízí využití služeb lektora, jsou zde však k dispozici nahrávky s mluvou rodilých mluvčích, které se hodí pro lepší naučení výslovnosti a přízvuku.

Jelikož Langamster svůj kurz němčiny poskytuje pouze v internetovém prohlížeči, nepoběží offline. V několika svých placených balíčcích však nabízí němčinu na cesty, kterou si můžete stáhnout, a studovat tak i na místech bez internetu. Kurz však nedisponuje žádnou odbornou specializací, naučíte se pouze obecná témata.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Různé metody učení

Ano

100 % Ano
Mluvení

Ano

78 % Ano, 22 % Ne
Čtení

Ano

100 % Ano
Psaní

Ano

100 % Ano
Poslech

Ano

100 % Ano
Možnost lektora

Ne

67 % Ne, 33 % Ano
Možnost rodilého mluvčího

Ano

78 % Ano, 22 % Ne
Funguje i offline

Jen určité materiály

56 % Jen určité materiály, 22 % Celé lekce, 22 % Ne
Specializace pro odborné účely

Ne

67 % Ne, 33 % Ano

Hodnocení ceny a licence kurzu němčiny

Kurz němčiny na portálu Langmaster.cz je jako jeden z mála v našem srovnání zcela zdarma, což se hodí pro ty z vás, kteří za studium němčiny nechcete platit, ale stále vám záleží na kvalitě kurzu. Pokud by vám však základní nabídka nestačila, můžete si přikoupit různé balíčky, například němčinu na cesty, slovníky, express výuku nebo audiokurz pro začátečníky. Některé z nich jsou dostupné také offline. Ceny balíčků se pohybují od 100 Kč do zhruba 2 000 Kč.

Po zřízení uživatelského účtu na Langmaster.cz máte k dispozici doživotní přístup ke všem materiálům. Tato stránka také nabízí výuku dalších cizích jazyků jako téměř všechny portály v našem srovnání. Výuka navíc probíhá v češtině, což není samozřejmé u všech kurzů.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Možnost doživotní licence

Ano

56 % Ano, 44 % Ne
Zkušební verze

Ano

89 % Ano, 11 % Ne
Výuka v češtině

Ano

67 % Ano, 33 % Ne
Nabídka dalších jazyků

Ano

89 % Ano, 11 % Ne

Naše hodnocení a závěr

Kurzy němčiny na portálu Langmaster je po zřízení uživatelského účtu zcela zdarma a nabízí také doživotní přístup. Kurz můžete začít buď úrovní pro začátečníky, nebo absolvovat rozřazovací test, po jehož určení není možné úroveň změnit. Kurzy odpovídají levelům A1 až B2 a probíhají v češtině. Hodí se nahrávky s rodilými mluvčími pro pochycené přízvuku a výslovnosti a také možnost přípravy na oficiální německý certifikát.

Langmaster však nepoběží offline, jelikož je dostupný pouze v internetovém prohlížeči, nikoli jako aplikace. Pokud chcete kurz němčiny, který můžete vykonávat například i při cestování nebo na chatě, kde není internet, doporučujeme Deutsch.info. Je také zdarma, umožňuje však stažení alespoň nějakých materiálů do vašeho zařízení. Navíc si na něm můžete zvolit úroveň studia podle vašeho gusta.

Zdarma Orientační cena
Autor: Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Langmaster – Kurzy němčiny | Hodnocení: 70,8 %
Karolína Šerá se srovnání online jazykových kurzů obecně věnuje více než rok. Za touto stránkou věnovanou německému jazyku autorsky stojí od jejího samého začátku. Díky pečlivému studiu podstatných parametrů dokáže stanovit vlastnosti kvalitních kurzů, doporučený obsah jednotlivých jazykových úrovní nebo nezbytné výukové metody. Najdete ji podepsanou i pod jinými online jazykovými kurzy či pod výběrem nejlepších destinací na dovolenou.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Langmaster – Kurzy němčiny

Langmaster – Kurzy němčiny

6. místo  v porovnání
Zdarma Orientační cena