Recenze a porovnání Clatronic DR 3539 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Clatronic DR 3539

Doporučujeme Při nákupu v kategorii parních čističů

Datum doporučení: Březen 2018

  • Nízká cena při zachování funkčnosti
  • Menší objem nádoby
1 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Parní čistič Clatronic DR 3539 je tyčovým modelem určeným pro využití v běžném domácím provozu. Jeho příkon činí 1500 W a promítá se do zhruba průměrné spotřeby elektrického proudu a zároveň slušného výkonu. Velmi dobře si vede tento čistič od značky Clartonic i co se týče doby přípravy páry. Ohřev trvá 30 sekund, což znamená, že není nutné dělat dlouhé prodlevy mezi úklidem a vše je pohotově nachystané. Výrobce uvádí, že přístroj by měl na jednu naplněnou nádrž vystačit s výkonem až 30 minut, což je velmi slušná hodnota, díky které se může měřit i s čističi podstatně vyšších cenových kategorií. Možnosti manipulace jsou determinovány především váhou, která činí u Clatronic DR 3539 4,1 kg, což znamená zařazení spíše mezi těžší čističe a méně fyzicky zdatným jedincům by mohly časté přesuny nadělat problémy. Naopak za relativně silnou stránku lze považovat délku přívodního kabelu. Pět metrů by mělo stačit pro pohodlnou manipulaci v prostorách běžných velikostí.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Clatronic

Typ

Tyčový

Příkon (W)

1 500

Kapacita vodní nádrže (ml)

300

Délka kabelu (m)

5

Doba předehřevu (min.)

0,5

Doba chodu na jednu nádobu (min.)

30

Hmotnost (kg)

4,1

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé Clatronic DR 3539 si chválí především jeho celkovou praktičnost a výborný poměr ceny ku výkonu. Podle nich je za přijatelnou cenu čistič schopen odvést výbornou práci. Naopak jako slabinu spatřují horší manipulaci s přívodním kabelem.

Naše hodnocení a závěr

Čistič Clatronic DR 3539 je zařízením, které je za nízkou cenu schopno odvádět slušnou práci. Hodí se pro všechny zákazníky, kteří nechtějí utrácet za přístroj vysoký finanční obnos, ale hledí na dobrou vybavenost a požadují vysokou kvalitu.

1 400 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Clatronic DR 3539

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Clatronic DR 3539

Clatronic DR 3539

1 400 Kč Orientační cena