Recenze a srovnání ETA 2266 90000 Aquatic

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii parních čističů

Datum doporučení: Březen 2018

Klady:

Všeobecně dobré vybavení

Zápory:

Menší objem nádoby

Hmotnost

3 000 Kč
orientační cena

Souhrnné údaje 

Tyčový parní čistič ETA 2266 90000 Aquatic je modelem střední cenové kategorie. Tomu odpovídá příkon s hodnotou 1200 W, který je poměrně šetrný ke spotřebě elektrické energie na druhou stranu také signalizuje, že čistič nepatří mezi nejvýkonnější. V čem si naopak vede čistič výborně je rychlost přípravy páry. Tu dokáže připravit již za 30 sekund a hravě tak může konkurovat mnohem dražším modelům. Následná doba chodu na jednu nádobu se pohybuje okolo 15 minut, a i zde lze konstatovat, že se jedná o slušnou hodnotu, která je pro běžné využití naprosto dostačující. Možnosti manipulace pak předurčuje především hmotnost, která se u čističe ETA 2266 90000 Aquatic zastavila na hodnotě 5,3 kg a mohla by nadělat méně fyzicky zdatným jedincům při delším provozu určité problémy. Naopak potěší vás délka přívodního kabelu, která činí 5 metrů a pro manipulovaní v prostorách běžných velikostí je naprosto dostačující.

Parametr Tento produkt
Výrobce ETA
Typ Tyčový
Příkon (W)  1 200
Kapacita vodní nádrže (ml)  275
Délka kabelu (m)  5
Doba předehřevu (min.)  0,5
Doba chodu na jednu nádobu (min.)  15
Hmotnost (kg)  5,3

Vybavení a funkce

Čistič disponuje funkcí volby množství páry, která je vhodná pro práci s materiály, které jsou náchylné na poškození, díky tomu můžete pohodlně regulovat páru například při čištění koberců nebo sedaček. Podobně nechybí také možnost čištění spár, tedy míst, která jsou obtížně přístupná. Naopak ETA 2266 90000 Aquatic nedisponuje ukazatelem hladiny vody, který vás informuje o nutnosti jejího doplnění a chybí mu také možnost seřízení výšky pro účely provozu více členů domácnosti nebo pro různá místa.

Parametr Tento produkt
Volba množství páry  Ano
Indikátor množství vody  Ne
Systém automatického odvápňování  Ne
Čištení spár  Ano
Seřízení výšky  Ne

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé ETA 2266 90000 Aquatic si pochvalují především jeho výborný poměr ceny ku výkonu a to, že nabízí kvalitu ve všech ohledech. Naopak jako slabinu vidí především krátký napájecí kabel, což je neočekávané vzhledem k tomu, že čistič v tomto ohledu patří na trhu k nadprůměrně dobře vybaveným.

Naše hodnocení a závěr

Parní čistič ETA 2266 90000 Aquatic je přistrojem, který za přijatelnou cenu nabízí komfort, který bez problémů uspokojí zákazníky s běžnými nároky. Přístroj výrazně nezaostává v žádném ohledu a jeví se tak jako výhodná volba do domácností, což je také důvod jeho zařazení do našeho výběru.

Další recenze

Kompletní porovnání