Menu

Recenze a srovnání ETA 2266 90000 Aquatic

Doporučujeme Při nákupu v kategorii parních čističů

Datum doporučení: Březen 2018

  • Všeobecně dobré vybavení
  • Menší objem nádoby
  • Hmotnost
3 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Tyčový parní čistič ETA 2266 90000 Aquatic je modelem střední cenové kategorie. Tomu odpovídá příkon s hodnotou 1200 W, který je poměrně šetrný ke spotřebě elektrické energie na druhou stranu také signalizuje, že čistič nepatří mezi nejvýkonnější. V čem si naopak vede čistič výborně je rychlost přípravy páry. Tu dokáže připravit již za 30 sekund a hravě tak může konkurovat mnohem dražším modelům. Následná doba chodu na jednu nádobu se pohybuje okolo 15 minut, a i zde lze konstatovat, že se jedná o slušnou hodnotu, která je pro běžné využití naprosto dostačující. Možnosti manipulace pak předurčuje především hmotnost, která se u čističe ETA 2266 90000 Aquatic zastavila na hodnotě 5,3 kg a mohla by nadělat méně fyzicky zdatným jedincům při delším provozu určité problémy. Naopak potěší vás délka přívodního kabelu, která činí 5 metrů a pro manipulovaní v prostorách běžných velikostí je naprosto dostačující.

Parametr Tento produkt
Výrobce

ETA

Typ

Tyčový

Příkon (W)

1 200

Kapacita vodní nádrže (ml)

275

Délka kabelu (m)

5

Doba předehřevu (min.)

0,5

Doba chodu na jednu nádobu (min.)

15

Hmotnost (kg)

5,3

Vybavení a funkce

Čistič disponuje funkcí volby množství páry, která je vhodná pro práci s materiály, které jsou náchylné na poškození, díky tomu můžete pohodlně regulovat páru například při čištění koberců nebo sedaček. Podobně nechybí také možnost čištění spár, tedy míst, která jsou obtížně přístupná. Naopak ETA 2266 90000 Aquatic nedisponuje ukazatelem hladiny vody, který vás informuje o nutnosti jejího doplnění a chybí mu také možnost seřízení výšky pro účely provozu více členů domácnosti nebo pro různá místa.

Parametr Tento produkt
Volba množství páry

Ano

Indikátor množství vody

Ne

Systém automatického odvápňování

Ne

Čištení spár

Ano

Seřízení výšky

Ne

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé ETA 2266 90000 Aquatic si pochvalují především jeho výborný poměr ceny ku výkonu a to, že nabízí kvalitu ve všech ohledech. Naopak jako slabinu vidí především krátký napájecí kabel, což je neočekávané vzhledem k tomu, že čistič v tomto ohledu patří na trhu k nadprůměrně dobře vybaveným.

Naše hodnocení a závěr

Parní čistič ETA 2266 90000 Aquatic je přistrojem, který za přijatelnou cenu nabízí komfort, který bez problémů uspokojí zákazníky s běžnými nároky. Přístroj výrazně nezaostává v žádném ohledu a jeví se tak jako výhodná volba do domácností, což je také důvod jeho zařazení do našeho výběru.

3 000 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: ETA 2266 90000 Aquatic

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze ETA 2266 90000 Aquatic

ETA 2266 90000 Aquatic

3 000 Kč Orientační cena